اخبار روز حوادث ؛ برای ورود به خانه فساد به خاله زنگ زدیم ؛ خاله گفت مهلا ساعت ۲ در خانه منتظر شماست/ پسر عرب که به مشهد رفته بود در حمام بود که رقیه و زینب سراغش رفتند!

نگام ، حوادث _ قتل رئیس کارخانه برای تصاحب اموالش/ دو متهم پرونده،همدست خود را قاتل می دانند ، اعلام حکم قطعی پرونده “کیارستمی” تا ۲ هفته آینده ، ساختمان پاساژ قدیمی بعد از آتش‌سوزی ریزش نداشته‌است  ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

برای ورود به خانه فساد به خاله زنگ زدیم ؛ خاله گفت مهلا ساعت ۲ در خانه منتظر شماست

دو متهم پرونده «قمه کش های هوسران» در حالی به بازسازی صحنه جنایت در لانه فساد پرداختند و جزئیات این حادثه هولناک را تشریح کردند که مدعی بودند برای ایجاد رعب و وحشت و فرار از چنگ مردم، شیشه های چند خودرو را در بولوار طبرسی شمالی مشهد شکسته اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پسر عرب در حمام بود که رقیه و زینب سراغش رفتند!

پسر عرب زبان که در مشهد خانه ای اجاره کرده بود وقتی به حمام رفت تصور نمی کرد ۲ زن سراغش بروند.غروب شنبه ۲۸ خرداد ماه  یک پسر عرب نزد پلیس مشهد رفت و با کمک یک مأمور که مسلط به زبان عربی بود پرده از یک دسیسه زنانه برداشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قتل رئیس کارخانه برای تصاحب اموالش/ دو متهم پرونده،همدست خود را قاتل می دانند

کارمندان یک شرکت که متهم هستند رئیس یک کارخانه شیرآلات در شمال تهران را برای تصاحب اموالش به قتل رسانده‌اند صبح دیروز از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری انتقال یافتند وپای میز محاکمه ایستادند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

معاون سازمان نظام پزشکی خبر داد ؛اعلام حکم قطعی پرونده “کیارستمی” تا ۲ هفته آینده

دکتر علی فتاحی در نشستی خبری درباره آخرین وضعیت پرونده پزشکی عباس کیارستمی، گفت: در پرونده های انتظامی، عدالت و حق ایجاب می‌کند که مباحث به صورت تخصصی و فنی و علمی بررسی و پیگیری شود. در پرونده مرحوم کیارستمی نیز به دنبال طرح شکایت، تیمی تخصصی در سازمان نظام پزشکی و همچنین پزشکی قانون جهت بررسی تخصصی و فنی موضوع تشکیل شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سخنگوی آتش نشانی :ساختمان پاساژ قدیمی بعد از آتش‌سوزی ریزش نداشته‌است

جلال ملکی، سخنگوی آتش نشانی تهران ضمن تکذیب خبر ریزش ساختمان پاساژ قدیمی در خیابان امیرکبیر بعد از آتش‌سوزی گفت: ساختمان خراب نشده و این مقدار تخریب برای یک ساختمان قدیمی چند ده ساله با تیرهای چوبی کاملا طبیعی است. سقف اصلی که شیروانی بود و همراه دیوارها و همچنین دیوارهای میانی همه سرجایشان هستند. ما به قدری عملیاتمان را با احتیاط انجام می‌دادیم تا اتفاق ناگواری نیفتاد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید