اخبار روز حوادث ؛ اعتراف سه برادر: بخاطر اختلافی که با خواهرمان داشتیم با روسری خفه اش کردیم / مرگ مشکوک زنی که با مردگلفروش رابطه داشت ؛ نفهمیدم چرا مرد

نگام ، حوادث _ مرد ساندویچ فروش۲۰سال قبل بعد از آزار برادرم،او را خفه کرد/به قصد انتقام او را کتک زدم اما قتل نکردم ،شهادت ۲ مرزبان در مرز ایران همزمان با بازی اسپانیا  ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

اعتراف سه برادر: بخاطر اختلافی که با خواهرمان داشتیم با روسری خفه اش کردیم

رسیدگی به این پرونده همزمان با کشف جسد دختر جوان در رودخانه پل زال در یکی از مناطق شهرستان اندیمشک در دستور کار پلیس قرار گرفت.با انتقال جسد به پزشکی قانونی با توجه به آثار به جا مانده بر گردن مقتول مشخص شد که دختر جوان را خفه کرده‌اند. پس از شناسایی هویت وی، کارآگاهان دریافتند این دختر با برادرانش اختلاف خانوادگی شدید داشته است بدین ترتیب هر سه برادر دستگیر شدند و تحت بازجویی قرار گرفتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرگ مشکوک زنی که با مردگلفروش رابطه داشت/ نفهمیدم چرا مرد

به دنبال اعلام این خبر، تیم تحقیق به همراه بازپرس محسن مدیر روستا راهی محل حادثه شدند. آنها با ورود به محل با جسد زن میانسال در حالی مواجه شدند که هیچ اثری از درگیری و قتل روی بدنش به چشم نمی‌خورد.بررسی‌های اولیه حکایت از ایست قلبی زن میانسال داشت. در بررسی‌های میدانی تیم تحقیق با مشاهده ردپایی روی برف‌ها که از کنار جسد شروع شده بود آن را دنبال کرده و به خانه‌ای در همان حوالی رسیدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرد ساندویچ فروش۲۰سال قبل بعد از آزار برادرم،او را خفه کرد/به قصد انتقام او را کتک زدم اما قتل نکردم

بازپرس پرونده پس از شنیدن اظهارات مرد جوانی که به اتهام قتل پیرمرد ساندویچ فروش دستگیر شده وی را برای بررسی روانی به پزشکی قانونی فرستاد. وی که مدعی است در کشور هلند زندگی می‌کند و برای ملاقات با خانواده‌اش به ایران آمده از شامگاه دو شنبه به اتهام قتل یک مرد ۷۲ ساله بازداشت شده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شهادت ۲ مرزبان در مرز ایران همزمان با بازی اسپانیا

شب گذشته مرزبانان هنگ مرزی زابل واقع در استان سیستان و بلوچستان گروهان تاسوکی، پاسگاه تپه طالب خان همزمان با بازی ایران و اسپانیا با افراد و اشرار مسلح درگیر شده که مانع از ورود آنها به خاک جمهوری اسلامی شدند.
در این درگیری دو تن از مرزبانان استواردوم محسن شهرکی و سرباز جلال بهبودی به شهادت نائل گردیده و سه تن دیگر از مرزبانان نیز مجروح شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید