اخبار روز ورزشی ؛ گفت‌وگو با بازیکنی که با لایی به پیکه ماندگار شد / آه عادل در برنامه ۲۰۱۸/ فردوسی‌پور:حالا من به پویول چی بگم؟

نگام ، ورزشی _ ایران آره نا؛ جهنم غیرمنتظره لاروخا! ، در ستایش ایران؛ چقدر خوشحالیم از گل اتفاقی کاستا! ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

گفت‌وگو با بازیکنی که با لایی به پیکه ماندگار شد

شاید ماندگارترین صحنه دیدار دیشب ایران مقابل اسپانیا، نه صحنه گل اسپانیا و نه صحنه گل مردود شده ایران، بلکه صحنه ای بود که وحید امیری با یک لایی از جرارد پیکه گذشت و یک موقعیت عالی برای مهاجمان تیم ملی ساخت. پس از بازی با او به گفت‌وگو نشستیم که در ادامه می خوانید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آه عادل در برنامه ۲۰۱۸/ فردوسی‌پور:حالا من به پویول چی بگم؟

عادل فردوسی پور برای دیدار ایران و اسپانیا کاپیتان اسبق ماتادورها را دعوت کرده تا به استودیو ۲۰۱۸ برود اما به یکبار و ساعتی قبل از شروع برنامه از حضور پویول در جلو دوربین جلوگیری شد. فردوسی پور که از این ماجرا شاکی بود، در چند ساعت ابتدایی برنامه جلو دوربین نرفت و در حال رایزنی بود که در نهایت موفق نشد تا مدیران شبکه را راضی کند تا پویول جلو دوربین قرار بگیرد. او بعد از بازی و در پخش زنده با حالی ناراحت گفت: من به پویول چی بگم؟این همه راه اومدی آخرش اینجوری،آهه ای خدا.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

باورنکردنی؛ وقتی پیکه وقت کشی می کرد ؛ ایران آره نا؛ جهنم غیرمنتظره لاروخا!

این بار از دقیقه ۹۰ شروع می کنیم. جایی که جوردی آلبا در حالی که بازی متوقف است توپ را کمی دورتر به داخل زمین برمی گرداند. یا کمی قبل تر که پیکه توپ را در دست گرفته و می خواهد تا جایی که امکان دارد آن را دیرتر به بازیکنانمان تحویل دهد. حرص و جوش هیه رو کنار زمین که دیگر نوبر است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

یادداشت سردبیر مارکا ؛ در ستایش ایران؛ چقدر خوشحالیم از گل اتفاقی کاستا!

هر تیم به همان سبکی که می تواند و قابلیتش را دارد بازی می کند. کی روش تیمی برای نباختن ساخته و این میسر نمی شود مگر با عدم دریافت گل. ایران کی روش مثل یک صخره است و هر از چند گاهی نیز این قابلیت را دارد که حریفش را به ترس و وحشت بیندازد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید