مهم ترین اخبار و موضع گیری های سیاسی؛ دفاع حمیدرضا عارف از خودش: بحث ژن خوب و ژنتیک کلا بحث جدی‌ای است ، واکنش فوتبالی عجیب وحید حقانیان به بازی شب گذشته

 

نگام ، سیاسی _ دفاع حمیدرضا عارف از خودش: بحث ژن خوب و ژنتیک کلا بحث جدی‌ای است ، واکنش فوتبالی عجیب وحید حقانیان به بازی شب گذشته ، شب گذشته زنان در کنار مردان، کسی هم منقلب نشد ، چرا برخی بزرگان برای درمان به خارج از کشور می‌روند؟ ،  از مهم ترین اخبار سیاسی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید:

 

واکنش فوتبالی عجیب وحید حقانیان به بازی شب گذشته/ اگر به خودباوری می‌رسیدیم، برنده دیدار با اسپانیا بودیم

حقانیان تاکید کرد: از نتیجه مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا که با بازی شجاعانه ایران در مقابل غول پرستاره فوتبال جهان انجام شد دو نتیجه به دست می آید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دفاع حمیدرضا عارف از خودش: بحث ژن خوب و ژنتیک کلا بحث جدی‌ای است/ جالب نیست که به افرادی اطلاق شود که قابلیت خاصی ندارند

«حمیدرضا عارف» فرزند محمدرضا عارف گفت: به نظر من این بحث ژن خوب و ژنتیک کلا بحث جدی‌ای است هر کسی که حتی قابلیتی هم ندارد با این عنوان خطاب می‌شود و این خیلی چیز جالبی نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

شب گذشته صورت گرفت؛ زنان در کنار مردان، کسی هم منقلب نشد!!

شب گذشته خیلی ها در آزادی بودند، چادری ها، مانتویی ها، آنانی که حجاب محکمی داشتند در کنار دخترانی که کمتر محجبه بودند می خندیدند و با هم یک صدا تیم ملی را تشویق می کردند، برای آنها حتی همین مقدار کم هم خوشایند بود چراکه مدت ها منتظر بودند تا روی سکوهای آزادی بایستند و لبخند بزنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

روزنامه اطلاعات:اگر مبلغ دین دکترشریعتی باشد،دخترها باحجاب هم می شوند

در واقع دختران دانشجو از اسلام به حجاب رسیدند؛ نه از حجاب به اسلام. جوانان از زبان شریعتی تفسیری از اسلام را شنیدند که دلیلی برای رویگردانی از آن نمی‌دیدند. از این رو اندک‌اندک به زیست دیندارانه روی آوردند و دختران حجاب را برگزیدند و پسران ازجان‌گذشتگی در راه آرمان‌‌ها را. هنوز و همچنان دینداری و معنویت‌‌گرایی برای نسل‌های جوان، دلربا است، اگر آنچه از سخنگویان دینی می‌شنوند، سرشار از خردمندی و نوع‌دوستی و عالمانه باشد

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

چرا برخی بزرگان برای درمان به خارج از کشور می‌روند؟

رییس کل سازمان نظام پزشکی ضمن اشاره به دستاوردهای پزشکی کشور، درباره علت اعزام برخی بزرگان به خارج از کشور برای درمان گفت: صراحتا می‌گویم افرادی که برای درمان به خارج از کشور می‌روند، به دلیل اجبار نیست؛ چراکه کلیه اعمال پزشکی به بهترین شکل در کشور انجام می‌شود و می‌توانند بمانند و بهترین خدمات را دریافت کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

قرائتی: خاک حوزه و دانشگاه را باید عوض کرد/ هیچ‌گاه روزنامه نمی‌خوانم و فیلم نمی‌بینم

رئیس ستاد اقامه نماز با بیان اینکه خاک حوزه و دانشگاه را باید عوض کرد؛ گفت: طلاب ما باید خطرات فضای مجازی را به‌مردم و جوانان گوشزد کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

یکی از امضاء کنندگان نامه مذاکره با ترامپ: امضاکنندگان نامه دلدادگان به این ملت هستند/ به هیچ وجه در پی تضعیف موضع ایران نیستیم

صادق جوادی‌حصار معتقد است اگر ما امروز خودمان با آمریکایی‌ها درباره مسائل کشور و خاورمیانه و منطقه گفتگو نداشته باشیم، این گفتگو را روس‌ها پیدا و پنهان انجام می‌دهند و ما باید غیرمستقیم از طریق دوستمان روسیه حرفهای آمریکا را بپذیریم و به آن عمل کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

یکی از امضا کنندگان نامه اصلاح طلبان در واکنش به گزارش روزنامه جام جم گفت؛جلالی زاده: برخی از افرادی که دارای تریبون هستند متاسفانه هنوز نوع برخورد و رفتار با مردم را یاد نگرفته اند/ این نامه تنها در قالب یک پیشنهاد ارائه شده است/ مذاکره را به رفراندوم بگذارید!!

دبیر شورای هماهنگی اصلاح طلبان کُرد درباره انتقاد های وارده به نامه ای به مقامات عالی رتبه نظام بیان کرد: برخی از افرادی که دارای تریبون هستند متاسفانه هنوز نوع برخورد ورفتار با مردم را یاد نگرفته اند و به راحتی و بدون اطلاع از جزئیات ماجرا به دیگران تهمت می زنند. از طرفی این نامه تنها در قالب یک پیشنهاد ارائه شد و هیچ اجباری در اجرای آن وجود ندارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بادامچیان: نامه اصلاح طلبان برای مذاکره با آمریکا رسوایی بزرگی بود

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: امضاکنندگان این نامه ننگی ابدی برای خود ثبت کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

الیاس حضرتی: نامه به سران نظام برای مذاکره با آمریکا اشتباه بود

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نامه به سران نظام برای مذاکره مستقیم با آمریکا عجولانه و اشتباه بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فرشاد مومنی: رانت خوارهای مفت خور تولید را تبدیل به توزیع رانت کرده اند/ باید این بازی رانتی تبدیل به یک بازی برد-برد و آینده‌ساز شود

فرشاد مومنی گفت: تشکل‌های کارگری از توانایی و قدرت کافی برخوردار نیستند بنابراین با یک هرج و مرج روبرو می‌شویم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دستور پیامکی به نمایندگان ادوار؛ در قالب گروه، کانال، ربات یا موارد مشابه فعالیت نکنید/ فقط پیام رسان های داخلی مجاز است

یک نماینده ادوار از پیامک دستوری حراست قوه مقننه در مورد ممنوعیت استفاده از پیام رسان های خارجی خبر داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دلایل استعفای نماینده تهران از زبان خودش / در مجلس؛ مسائل فرعی جای مسائل اصلی کشور را گرفته است

محمد جواد فتحی: وقتی امکانی برای تغییر وجود ندارد به نظرم استعفا درست است و بهتر است آدم راه نیمه پیموده را از همان وسط برگردد. الان احساس می‌کنم در مجلس مؤثر نیستم و وقتی تأثیر ندارم، چرا باید بمانم؟ در این شرایط هیچ فرقی بین مجلس ۲۰۰ نفره و ۲۵۰نفره و ۲۹۰نفره نیست. مهم این است که نماینده بتواند تأثیرگذار باشد که عملاً این گونه نیست. با این آیین‌نامه فعلی مجلس حتی نماینده براحتی اجازه نطق هم پیدا نمی‌کند. الان گرفتن وقت نطق در مجلس خودش تبدیل به یک تخصص شده که برخی دارند و برخی ندارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

روزنامه جمهوری اسلامی: گرانی های اخیر ریشه داخلی دارد؛ مراقب کاسبان قبل از تحریم باشید

عده‌ای در تلاش هستند چنین وانمود کنند که منشا گرانی‌های این روزها در خارج از مرزهاست. این سخن به یک معنا درست است و به یک معنا درست نیست. اگر منظور این باشد که تبلیغات و فشارهای سیاسی خارجی از جمله خارج شدن آمریکا از برجام، عامل این گرانی هاست، درست است ولی این تبلیغات و فشارها به خودی خود گرانی نمی‌آورد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عضو کمیسیون آموزش مجلس :قوه قضاییه در احکام صادره برای دانشجویان تجدیدنظر کند/ برخورد با دانشجو باید ارشادی باشد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن درخواست از قوه قضاییه برای تجدیدنظر در احکام صادر شده برای دانشجویان گفت: معتقدم رافت اسلامی باید شامل احوال این افراد شده و احکام سبک‌تری برایشان صادر شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

جزئیات تازه از پرونده وزیر اسرائیلی متهم به جاسوسی برای ایران

با افشای ابعاد جدیدی از پرونده اتهامات مطرح شده علیه «گونن سِگِو» وزیر پیشین انرژی رژیم‌صهیونیستی درباره جاسوسی برای ایران، گفته می‌شود وی ارتباطات نزدیکی با حلقه دیپلماتیک این رژیم در نیجریه داشته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

جواد امام:امضای نامه مذاکره با آمریکا از سوی چند نفر، ارتباطی به جریان اصلاحات ندارد/ مذاکره به صلاح کشور نیست

یک فعال سیاسی درخصوص مذاکره با آمریکا گفت: اگر بعضا برخی از چهره‌های محدود نامه مذاکره با آمریکا را امضاء کرده‌اند، هیچ ربطی به جریان اصلاحات ندارد، نظر شخصی خودشان است و نمی‌توان آن را نظر همه اصلاح‌طلبان دانست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

واکنش ولایتی به نامه اصلاح‌طلبان: اگر تاریخ مصرف اینها برای ترامپ تمام شود بدانند گرین‌کارتشان باطل می‌شود

این‌هایی که این خوش خدمتی را به ترامپ می‌کنند بدانند که اگر تاریخ مصرف آنها تمام شود، گرین‌کارت خودشان و فرزندانشان توسط آمریکا باطل می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بررسی کلیات لایحه جامع انتخابات در جلسه هیات دولت آغاز شد

هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حسن روحانی رئیس جمهور، با اختصاص اعتبار برای جبران خدمات کارکنان تعاونی‌های سهام عدالت موافقت و بررسی لایحه جامع انتخابات را آغاز کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سرلشکر فیروزآبادی ویلای لواسان را تخلیه کرد + تصویر

رئیس سابق ستادکل نیروهای مسلح صبح امروز ویلای لواسان را تحویل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

جامعه اسلامی مهندسین:توصیه‌کنندگان به مذاکره با آمریکا فردا در برابر جوانانی غرور ایرانی را مطالبه می‌کنند، چه پاسخی می‌دهند؟

در بیانیه جامعه اسلامی مهندسین آمده است: دم زدن از مذاکره با شیطانی که به راحتی هر چه تمام برجام را که ماحصل چندسال مذاکره چندجانبه بوده است را زیر پا گذاشت از کمترین منطقی برخوردار نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

درخواست ترک همدانی برای اعاده دادرسی در پرونده سعید مرتضوی

وکیل مدافع جمعی از کارگران از رئیس کل دادگستری استان تهران درخواست اعمال ماده ۴۷۷ آئین دادرسی کیفری در پرونده سعید مرتضوی را کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تایمز آو اسرائیل بررسی کرد؛جزییات پرونده متهم جاسوسی برای ایران/ احتمال اعدام «سگو»/ بازجویی از مقامات ارشد سابق وزارت جنگ و دستیار ارشد «اسحاق رابین»

مقامات دادگستری اسرائیل گفته‌اند که بر اساس قانون اسرائیل بازپرس‌ها می‌توانند مجازات اعدام به جرم خیانت را برای او در نظر بگیرند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دادستان تهران:برخی در پرونده گلستان هفتم می‌گفتند یاد خلخالی به‌خیر که صبح متهم را می‌گرفت و تا عصر اعدام می‌کرد

دادستان تهران تاکید کرد: خیلی‌ها انتظار داشتند که حکم متهم گلستان هفتم خیلی زودتر اجرا شود و عنوان می‌داشتند یاد خلخالی به‌خیر که صبح متهم را می‌گرفت و تا عصر اعدام می‌کرد در حالی که باید به آن‌ها گفت قوانین کشور تغییر کرده است در شرایط فعلی در همان روز اول که متهم بازداشت می‌شود باید وکیل او حضور داشته باشد و به حقوق او بیش از گذشته توجه می‌شود حتی اگر آقای خلخالی امروز حضور می‌داشت با وجود این قوانین نمی‌توانست یک روزه مجرمی را اعدام کند چرا که به متهم چند نوبت حق اعتراض داده شده و وکیل باید در تحقیقات مقدماتی حضور داشته باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

عبور نه چندان آرام/اصلاح‌طلبان عصر اعتدال را تمام شده می‌دانند

تحولات سیاست خارجی اکنون دردسری هم برای روحانی شده و هم برای موتلفان او. کار به آنجا رسیده است که حتی مدافعان پروپاقرص دولت هم حالا فضای ناامیدی را به تصویر می‌کشند و کا را تمام‌شده می‌دانند

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فرشاد مومنی :مناسبات رانتی و ربامحور نیروی کار را در بدترین شرایط قرار داده/مفت‌خورها تولید را به محملی برای توزیع رانت تبدیل کرده‌اند/اینکه ۹۰ درصد آب در اختیار بخش کشاورزی‌ست، دروغی بود که به باور همگانی تبدیل شد

مومنی با طرح این سوال که چرا تشکل‌های کارگری و نهادهای نظارتی به این پدیده را رمزگشایی نکردند که برای پاسخ به غیرمجازها، سران قوا در یک فاصله کمتر از دو ماه، سه‌بار جلسه اضطراری تشکیل دادند و در مجموع بیست‌هزار میلیارد تومان به سپرده‌گذاران در موسسات غیرمجاز پول پرداخت کردند، می‌گوید: هیچ‌کس سوال نکرد اگر ساختار قدرت در یک مدت کوتاهی می‌تواند چنین حجم بالایی از منابع را آزاد سازد پس چرا با کارگران مظلوم با داغ و درفش برخورد کردند. آنها که حق خودشان را می‌خواستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

واعظی: با تشکیل وزارت مسکن، صنعت، راه، بازرگانی و سازمان جوانان، چهره‌های جدیدی در کابینه خواهیم داشت / امیدارم این چهره‌ها جوان‌تر بوده و با انرژی بیشتری کار کنند

رییس دفتر رییس‌جمهور با اشاره به اینکه دولت با ایجاد وزارتخانه‌های جدید به دنبال ایجاد تحول برای حل مشکلات کشور است، گفت: اولویت اول رییس‌جمهور، ساماندهی وضعیت اقتصادی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فرصت و تهدید جریان اصولگرایی

جریان های سیاسی برای رسیدن به سطح نخست گزینش مردم باید به بازبینی استراتژی و تاکتیک های سیاست ورزی خود اهتمام ورزیده و خود را با تغییرات نه چندان کند در بطن زندگی مردم هماهنگ کنند. اصولگرایان هم از این قانون مستثنا نیستند و شاید تلاش های منتقدانه برخی از آن ها در راستای همین هماهنگ سازی باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رهامی: مشکلات اقتصادی فراتر از تصمیماتی است که یک وزیر می گیرد

یک فعال اصلاح طلب گفت: مشکلات اقتصادی فراتر از تصمیماتی است که یک وزیر می گیرد. تا زمانی که ما تکلیفمان را با کشورهای تأثیرگذار در مسایل اقتصادی از جمله آمریکا و اروپا روشن نکنیم و مسایل کلان را حل نکنیم، مشکلات اقتصادی حل نخواهد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محمدرضا خباز:سکوت بزرگان در برابر هتک حرمت دولتمردان به معنای رضایت است

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اینکه عده‌ای از بزرگان که تریبون دارند این مسائل را می‌بینند اما سکوت می‌کنند، عنوان کرد: سکوت این عزیزان به معنای رضایت است و یعنی اینکه ما از کار شما راضی هستیم که همین امر باعث می‌شود این حرکات ادامه‌دار شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران:۳۰۰۰ ایرانی برای حضور در مسابقات جام‌جهانی، ۱۲ میلیون یورو از کشور خارج کرده‌اند/مدعیان خروج ارز چرا ارز مسافری را به ۵۰۰ و ۱۰۰۰ یورو افزایش دادند

حرمت‌الله رفیعی می‌گوید: ۳ تا ۳ هزار و ۵۰۰ نفر برای حمایت تیم‌ملی فوتبال در جام‌جهانی از طریق آژانس‌های مسافرتی به روسیه سفر کرده‌اند، اما فدراسیون فوتبال با وجود آنکه سهمیه ۸ درصدی ایران برای جذب تماشاگر در اختیار داشته است حتی یک نفر از این سهمیه را به آژانس‌های مسافرتی نداده و آژانس‌ها به صورت غیررسمی و به‌عنوان مشتری؛ مقداری از میزان بلیت مورد نیاز خود را از فدراسیون خریداری کرده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

یک منبع آگاه در ستاد اجرای فرمان امام:”امروز صبح ویلای لواسان از فیروزآبادی پس گرفته شد”

هفته پیش بود که جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه ای به دادستان تهران از عدم تخلیه ویلای لواسان توسط فیروزآبادی گلایه کرد. بعد از انتشار این نامه رسانه ها به صورت گسترده به آن پرداختند که با واکنش فیروز آبادی مواجه شد. فیروزآبادی در بیانیه ای وجود هر گونه حکم ولایی و قانونی مبنی بر تخلیه این ویلا را رد کرد. در این میان سکوت ستاد اجرایی فرمان امام در مورد این ویلا که متصدی قانونی آن است به شبهات افزود است. تا این که امروز منبعی آگاه خبر داد ستاد اجرایی امام تا ساعات دیگر بیانیه ای در این زمینه صادر خواهد کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

یحیی آل‌اسحاق:شرایط تغییرکرده کابینه هم باید تغییرکند

یحیی آل‌اسحاق از چهره‌های مدافع اقتصاد آزاد به‌شمار می‌رود که در طول سال‌های گذشته به دلیل اهتمام به عقاید اقتصاد بازار، به یکی از چهره‌های شاخص طرفدار بخش خصوصی بدل شده ‌است. او غیر از اینکه یک چهره اقتصادی است در سیاست هم حضور دارد تا آنجا که در دوم اسفند ۱۳۹۱ حزب موتلفه اسلامی «یحیی آل‌اسحاق» را به‌عنوان کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۳۹۲ این حزب معرفی کرد. یحیی آل‌اسحاق برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۳۹۴ در لیست نهایی ۳۰نفره «اصولگرایان» در شهر تهران قرار گرفته بود اما مانند سایر افراد فهرست اصولگرایان موفق به اخذ آرای کافی مردم تهران در انتخابات مجلس دهم نشد. با او که عضو شورای مرکزی جبهه مردمی ‌نیروهای انقلاب بوده در مورد آنچه این روزها پیرامون پایان دوران حسن روحانی مطرح می‌شود گفت‌وگو کردیم. او می‌گوید شرایط تغییر کرده و حسن روحانی هم باید تغییر کند. او تاکید دارد که الزام این تغییر، تغییر در کابینه هم هست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

افشای رانت ۱۱۰ میلیاردی در مجلس/ نماینده محلات: با دلار ۴۲۰۰ تومانی ده‌ها بابک زنجانی به وجود آمد!

سلیمی، نماینده محلات گفت: اگر ما دنبال شفافیت هستیم،‌ باید جلوی لیست بلند محرمانه‌ها را می‌گرفتیم که در بحث خرید هواپیما هم قراردادهایی محرمانه منعقد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بوروکرات عملگرا/ علی‌اکبر صالحی کیست و چگونه فکر می‌کند

حالا علی‌اکبر صالحی به شدت زیر ذره‌بین است. موج مواجهه با او به حد بالایی افزایش یافته و اکنون این چهره آرام و بی‌حاشیه با حاشیه‌های بسیاری مواجه شده است. هرچه باشد او از پایه‌گذاران توافق هسته‌ای است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

گزارش اندیشکده «شورای آتلانتیک» از : حال و هوای این روزهای احمدی‌نژاد

تا همین اواخر برخی از ناظران داخل و خارج از ایران به بازگشت محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ‏اهمیت زیادی می‌دادند. اما رد صلاحیت وی و اسفندیار رحیم مشایی دستیار سابق وی برای انتخابات ‏ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۷ م؛ و دستگیری مشایی همراه با بقایی معاون اجرایی وی به اتهام فساد مالی ‏حاکی از شکست کامل جریان انحرافی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

احتمال اعدام وزیر سابق اسراییلی، متهم به جاسوسی برای ایران
«سگو» ۲۰ سال پیش در دولت خدمت می‌کرده و از زمان آزادی از زندان به جرم قاچاق مواد در سال ۲۰۰۷، در نیجریه زندگی می‌کرد.وزیر سابق اسراییلی که به جرم جاسوسی برای ایران دستگیر شده است، چند روز قبل از بازداشت در جشن ۷۰ سالگی استقلال این رژیم در سفارت اسرائیل در نیجریه حضور داشته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نقوی حسینی: بررسی لایحه CFT در مجلس منتفی است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این‌که «با توجه به بیانات مقام معظم رهبری موضوع لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) منتفی است»، گفت: باید قانون جدیدی برای مقابله با تامین مالی تروریسم وضع شود که در آن ضمن در نظر گرفتن قانون موجود درباره مقابله با تروریسم، موارد مندرج در این کنوانسیون نیز لحاظ شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

بررسی کلیپ منتشر شده با عنوان مشاور زنان وزیر کشور ؛فرهمند پور سمتی در وزارت کشور ندارد

اخیرا کلیپی با عنوان فهیمه فرهمند پور مشاور وزیر کشور در فضای مجازی منتشر شده است. در این کلیپ مباحثی درباره حجاب مطرح شده که اکنون موضع مشخص وزارت کشور درباره حجاب نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان مطرح کرد:افزایش شاکیان در ایرانشهر به ۵ نفر/تجاوز به یک نفر محرز شده است

رییس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان گفت: تعداد افرادی که به عنوان شاکی خصوصی در پرونده آدم ربایی در ایرانشهر شکایت کردند به ۵ نفر رسیده و فردی که دیروز بازداشت شد در رابطه با پرونده‌های حاشیه‌ای این موضوع بوده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مدرسه جنجالی “معین” در تهران تعطیل شد

بر این اساس تدابیری اتخاذ شده تا دانش آموزان این مدرسه با هماهنگی‌های صورت گرفته در سایر مدارسی که تمایل و شرایط ثبت نام دارند ساماندهی شوند و خللی در امر تحصیل آنان ایجاد نخواهد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دادگستری استان هرمزگان: در اغتشاشات دی ماه برای ۱۹۰ نفر در هرمزگان پرونده تشکیل شد

رئیس‌کل دادگستری استان هرمزگان با بیان اینکه در خصوص واگذاری زمین در مناطق آزاد به بیگانگان تاکنون گزارشی وصول نشده است، گفت: در خصوص اغتشاشات دی‌ماه سال گذشته برای ۱۹۰ نفر پرونده تشکیل‌شده، ۷۰ نفر در دادسرا رفع تعقیب شده‌اند، برای ۳۰ نفر کیفرخواست صادرشده، در دادگاه برای ۱۷ نفر محکوم و مابقی در حال رسیدگی هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

وزیر ارشاد احمدی نژاد خبر داد؛شورای مرکزی جدید جمنا تشکیل می‌شود/ نیروهای تازه نفس وارد می‌شوند

سخنگوی جمنا گفت:در مجمع ملی جبهه شورای مرکزی دوم با۳۰عضو شکل خواهد گرفت و افرادی که به هر دلیلی نمی‌توانند ویانمی خواهنددراین جبهه فعالیت کنند، جای خودرا به اشخاص فعال وباانگیزه می‌دهند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید