اخبار روز ورزشی ؛ نقشه کی‌روش برای متوقف کردن رونالدو لو رفت / بازیکنان تیم‌ملی در تیررس رسانه‌های خارجی

نگام ، ورزشی _ عزت‌اللهی: آن عکس بزرگترین حسرت زندگی‌ام است! ، مهدوی‌کیا: انتقاد از بازی دفاعی ایران درست نیست/ سالگادو گفت بنشین سر جایت، آفساید بود! ، کی روش می خواهد ایران را به دور بعد برساند ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

فوق جنگنده و فوق فداکار مقابل یک فوق بازیکن ؛ نقشه کی‌روش برای متوقف کردن رونالدو لو رفت

من نمی دانم که چرا به صورت کاملا تصادفی مسابقات تیم اسپانیا را داور هایی از آمریکای جنوبی اسپانیولی زبان سوت می زنند. هیچ وقت داوری انگلیسی زبان برای مسابقات اسپانیا انتخاب نمی شود. این موضوع در بازی دیروز کاملا به سود اسپانیا بود و بازیکنان آنها مدام بالای سر داور در حال صحبت کردن و تاثیر گذاری روی تصمیمات او بودند. در نتیجه با وجود اینکه هر دو تیم ١۴ بار مرتکب خطا شدند، بازیکنان من دوبار کارت زرد دریافت کردند و در مقابل اسپانیا بدون کارت زرد از زمین خارج شد. ویدئو چک هم فقط بر خلاف ایران استفاده شد، مثلا در صحنه ایی که دیگو کوستا با دروازه بان ما درگیر شد هیچ خبری از VAR نبود. این مسائل همیشه وجود دارد و انگار که زمین به یک سمت (به نفع اسپانیا) سنگین تر است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بازیکنان تیم‌ملی در تیررس رسانه‌های خارجی

با حضور در جام جهانی، بازیکنان تیم ملی ایران مورد توجه رسانه‌های خارجی قرار گرفته‌اند. روزنامه رکورد هم که سوژه‌های مختلف تیم ملی ایران را منعکس کرده است، در گزارشی به زندگی الهام‌بخش علیرضا بیرانوند دروازه تیم ملی ایران پرداخته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

من، مقصر گل اسپانیا نبودم ؛ عزت‌اللهی: آن عکس بزرگترین حسرت زندگی‌ام است!

سعید عزت اللهی را می توان چهره ویژه دیدار ایران و اسپانیا دانست؛ بازیکنی که بعد از سپری کردن یک جلسه محرومیت مقابل اسپانیا به میدان رفت و عملکرد خیلی خوبی داشت. عزت اللهی در میانه میدان توانست بارها توپ های بازیکنان بزرگ اسپانیا را قطع کند. او گل حساس و مردود تیم ملی را نیز به ثمر رساند که برای لحظاتی هم که شده شادی را نزد ایرانیان آورد. هافبک جوان ایران اعتقاد دارد مردم باید به این تیم افتخار کنند و منتقدان دست از تخریب بردارند. او می گوید همین که تیم ملی توانسته مقابل ستاره های بزرگ بارسا و رئال با کمترین بضاعت بایستد، ارزشمند است و باید این روند مقابل پرتغال نیز تکرار شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

در گفت‌وگو با یک سایت آلمانی ؛ مهدوی‌کیا: انتقاد از بازی دفاعی ایران درست نیست/ سالگادو گفت بنشین سر جایت، آفساید بود!

در شب شکست تیم ملی فوتبال ایران برابر اسپانیا، اتفاق بزرگی رخ داد و بعد از ۳۷ سال زنان در ورزشگاه آزادی توانستند در کنار مردان یک بازی فوتبال را ببینند. مهدی مهدوی‌کیا بازیکن سابق بوندسلیگا درباره مسائل مختلفی از جمله حضور زنان در ورزشگاه به صحبت پرداخت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سرمربی تیم ملی سوژه سایت فیفا  ؛ کی روش می خواهد ایران را به دور بعد برساند

دوشنبه شب ورزشگاه سارانسک روسیه میزبان یکی از حساس ترین بازی های روز پایانی مرحله گروهی میان ایران و پرتغال خواهد بود. جایی که قهرمان اروپا مقابل یکی از بهترین نماینده های آسیا در جام جهانی به میدان می رود تا جنگی تمام عیار برای صعود به دور دوم جام جهانی رقم بخورد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید