اخبار روز حوادث ؛ ۳ مرگ به خاطر قصور پزشکی هنگام زایمان، جراحی لاغری و ختنه / زلزله آذربایجان غربی را لرزاند / قاتل جوان ۲۰ ساله: خمار بودم چیزی نفهمیدم!

نگام ، حوادث _ قاتل سریالی قتل سه زن را گردن گرفت/همسرقاتل:شوهرم مجبورم کرد سکوت کنم  ، خواستگار سمج، دختر مورد علاقه‌اش را ربود/ کتکش زدم چون با تهدید به انتشار عکس از من و پدرم اخاذی کرد ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

۳ مرگ به خاطر قصور پزشکی هنگام زایمان، جراحی لاغری و ختنه

پرونده‌های مرگ یک نوزاد دو ماهه؛ مرد جوان هنگام عمل جراحی لاغری و یک مادر باردار هنگام زایمان با شکایت خانواده آنها از کادر پزشکی برای رسیدگی به دادسرای جرایم جنایی فرستاده شد.نخستین پرونده مربوط به مـــــرگ نوزاد ۲ ماهه‌ای در پایتخت بود. ماجرا از آنجا شروع شد که دکتر میانسال هنگامی که قصد ختنه کردن برادرزاده دو ماهه‌اش را داشت از داروی بی‌حسی استفاده کرد اما ناگهان نوزاد دو ماهه به دارو حساسیت نشان داد و جان باخت. پدر و مادر این نوزاد خواستار پیگیری پرونده شدند و بازپرس نیز پرونده را برای رسیدگی به دادسرای جرایم پزشکی فرستاد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زلزله آذربایجان غربی را لرزاند

زمین لرزه ای به بزرگی ۴.۴ در مقیاس ریشتر ساعت ۸:۲۰ صبح امروز شنبه ۲ تیر ماه ۹۷ استان آذربایجان غربی حوالی منطقه قطور را لرزاند.بلافاصله تیم های ارزیاب سازمان اورژانس جهت بررسی های اولیه به محل زلزله اعزام شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قاتل جوان ۲۰ ساله: خمار بودم چیزی نفهمیدم!

مرد ۴۸ ساله کراکی که رفیق ۲۰ ساله اش را در پاتوق معتادان به قتل رسانده بود بعد از ۵۰ روز تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی که با صدور دستورات ویژه قضایی همراه بود، در چنگ قانون گرفتار شد و راز این جنایت هولناک را در حالی فاش کرد که با داستان سرایی های ساختگی اش، در محل، معتادی را عامل این قتل هولناک معرفی کرده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قاتل سریالی قتل سه زن را گردن گرفت/همسرقاتل:شوهرم مجبورم کرد سکوت کنم

در همین حال همسر وی نیز که به‌عنوان متهم دوم پرونده در دادگاه حضور داشت مدعی شد فقط در جریان یکی از جنایت‌ها بوده اما با تهدید از سوی همسرش مجبور به سکوت شده است. بنا بر این گزارش، اتهامات این مرد ارتکاب ۸ فقره قتل، جنایت بر میت به همراه سرقت طلا و همچنین مثله کردن مقتولان و رها‌سازی اجساد در رودخانه و کنار جاده‌هاست. همچنین اتهامات همسر وی نیز همدستی و معاونت در یک فقره قتل، فروش اموال مسروقه، تسهیل در ارتکاب جرم و مساعدت در خلاصی متهم از طریق مخفی کردن ادله جرم است.در ابتدای جلسه خانواده مقتولان خواستار قصاص نفس، اعدام و اشد مجازات برای متهم ردیف اول و همچنین برای متهم ردیف دوم به‌عنوان همدست وی و به جرم معاونت در قتل و مورد معامله قرار دادن طلاهای مسروقه خواستار حکم قصاص برای وی شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خواستگار سمج، دختر مورد علاقه‌اش را ربود/ کتکش زدم چون با تهدید به انتشار عکس از من و پدرم اخاذی کرد

اوایل خرداد زن میانسالی به دادسرا رفت و ناپدید شدن دخترش را گزارش کرد. او گفت: دخترم فتانه آرایشگر هست و امروز هم مطابق روزهای قبل خانه را برای رفتن به محل کار ترک کرد. اما دیگر برنگشت، هر چه با تلفن همراهش تماس می‌گیرم، پاسخگو نیست و احتمال می‌دهم برای او اتفاقی رخ داده باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید