اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ بازیگر زن: شایعه کردند که در مهمانی دستگیر شدم/ برای نقش گرفتن به مهمانی شبانه نمی‌روم / کیهان: برنامه عادل فردوسی‌پور بد است، چون در کره‌جنوبی فساد زیاد است

نگام ، فرهنگ و هنر _ مشکلات مالی جانی دپ و شکایت ۲۵ میلیون دلاری از مدیران مالی‌اش ، آثاری از اساتید کلاسیک در بونامز لندن / عکس ، دو هنرپیشه سریال بازی تخت و تاج ازدواج می‌کنند ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

بازیگر زن: شایعه کردند که در مهمانی دستگیر شدم/ برای نقش گرفتن به مهمانی شبانه نمی‌روم

مریم امیرجلالی گفت: من بازیگری نبوده و نیستم که بخواهم با رفتن به دورهمی و مهمانی‌های شبانه نقش بدست آورم. تا امروز هم هیچ وقت این‌ کارها را انجام نداده‌ام و اگر کاری به من پیشنهاد شده به خاطر توانایی من بوده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کیهان: برنامه عادل فردوسی‌پور بد است، چون در کره‌جنوبی فساد زیاد است

کیهان نوشت: وب‌سایت «رادیو زمانه» طی مطلب مفصلی درباره برنامه «۲۰۱۸» که ویژه جام جهانی روسیه هر شب از شبکه ۳ سیما پخش می‌شود، ضمن ‌اشاره به گزارش‌هایی که این برنامه فراتر از فوتبال و ورزش برای تبلیغ دیگر کشورها روی آنتن می‌رود، نویسندگان آن را «گزارش‌نویسان هوشمند» خواند و نوشت که برنامه فوق «نشانی از ایدئولوژی جمهوری اسلامی ندارد»!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مشکلات مالی جانی دپ و شکایت ۲۵ میلیون دلاری از مدیران مالی‌اش

نشریه رولینگ استون این هفته در گزارشی در باره مشکلات مالی جانی دپ نوشت تقریبا تمام ۶۵۰ میلیون دلار درآمد این بازیگر سرشناس از فیلم هایش بر باد رفته و حالا او از شرکت مسئول امور مالی است که توسط جول مندل و برادرش رابرت اداره می شود، بخاطر سوء مدیریت شکایت کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آثاری از اساتید کلاسیک در بونامز لندن / عکس

حراج بونامز لندن در ۴ ژوئیه برابر با ۱۳ تیرماه آثاری از اساتید کلاسیک هنر نقاشی را چکش خواهد زد. بونامز در حراجی با عنوان “شاهکارهای کهنِ نقاشی” آثاری از استادان کلاسیک نقاشی را به فروش می‌رساند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دو هنرپیشه سریال بازی تخت و تاج ازدواج می‌کنند

کیت هرینگتون و رز لزلی، بازیگران سریال “بازی تخت و تاج” ( Games of thrones) امروز طی مراسمی در شمال شرق اسکاتلند عروسی می‌کنند.این زوج نقش جان اسنو و ایگریت را در بازی تخت و تاج بازی می‌کنند و در سریال هم عاشق هم بودند.این دو بازیگر اولین بار در سال ۲۰۱۲ در جریان بازی در این سریال با هم آشنا شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید