اخبار روز ورزشی ؛ کی‌روش، جاسوس ترسناک پرتغالی ایران! / نمایش بازی ایران – پرتغال در ورزشگاه آزادی قطعی شد

نگام ، ورزشی _ کاستا: حتی یک اشتباه پرتغال را می‌کشد ، انصاری‌فرد: قول می‌دهم صعود کنیم ، عزت‌اللهی: پرتغال یک کریس رونالدو دارد اما ما ۲۳ تا! ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

یادداشت اختصاصی سردبیر جوگو ؛ کی‌روش، جاسوس ترسناک پرتغالی ایران!

تیم ملی ایران از اسلحه قدرتمندی برای مقابله با پرتغال، برخوردار است. سلاح قدرتمندی که در اختیار دیگر تیم های حاضر در جام جهانی نیست، توانایی ای که در شرایط این چنینی بسیار تعیین کننده است. سرمربی ایران، کارلوس کی روش، در تمامی ابعاد فوتبال ملی ٢٠ سال گذشته پرتغال مانند پدر بوده است. او یکی از بنیان گذاران حرفه ای شدن فوتبال پرتغال است، در دهه ٨٠ میلادی به عنوان عضوی از تیم فنی و آنالیزور با فدراسیون فوتبال پرتغال همکاری می کرد و پس از آن سمت سرمربی تیم ملی فوتبال زیر ٢٠ سال پرتغال را بر عهده گرفت، سمتی که با آن دوبار قهرمانی جام جهانی را کسب کرد. کی روش کسی است که فوتبالیست هایی مانند فیگو، روی کوستا و ویتور بایا را به جامعه جهانی فوتبال معرفی کرد، بازیکنان بزرگی که هنوز در خاطرات و قلب فوتبال دوستان در سراسر دنیا هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

نمایش بازی ایران – پرتغال در ورزشگاه آزادی قطعی شد

ناصر محمودی‌فرد، مدیر مجموعه ورزشی آزادی با اعلام این خبر افزود: مجوز نمایش بازی ایران و پرتغال در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی صادر شد و علاقه‌مندان به ورزش می‌توانند همراه اعضای خانواده خود این بازی را از روی سکوی تماشاگران مشاهده کنند.بر همین اساس در غربی مجموعه ورزشی آزادی از ساعت ١٩:٣٠ به روی علاقه‌مندان باز می‌شود و آن‌ها می‌توانند در مجموعه حضور یابند. البته برای بازی ایران و پرتغال یک نمایشگر بزرگ به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع در قسمت روبروی جایگاه ورزشگاه آزادی کار گذاشته خواهد شد تا تماشاگران از طبقه اول و دوم ضلع غربی ورزشگاه، تماشاگر بازی باشند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کی‌روش گفت: آراسته باشید، جشن می‌گیریم ؛ کاستا: حتی یک اشتباه پرتغال را می‌کشد

*پرتغال فردا در مقابل ایران قرار خواهد گرفت، تیمی که هیچ کس تا به حال از آن سخن زیادی نمی گفت. سرمربی ایران کسی است که من برای او احترام خاصی قائل هستم، کارلوس کی روش، او یکی از مهمترین افرادی بود که چه در زمان فوتبال و چه در زمان مربیگری من، تاثیر های بزرگی داشت. من او را به خوبی میشناسم، در تیم جوانان و تیم ملی بزرگسالان پرتغال او سرمربی من بود. کارلوس کی روش مانع بزرگی است که پرتغال باید آن را کنار بزند. متاسفانه تقدیر این اتفاق ناخوشایند را به وجود آورد، چیزی که بُعد جهانی فوتبال به وجود آورد….

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

انصاری‌فرد: قول می‌دهم صعود کنیم

کریم انصاری فرد، مهاجم تیم‌ ‌ملی فوتبال اظهار کرد: ما در بازی با تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا شرمنده مردم شدیم. می‌توانستیم مساوی کنیم؛ شانس خوبی هم داشتیم اما آن چنان که باید شرایط پیش نرفت و در نهایت اسپانیا در یک صحنه کاملا عادی به گل رسید و این شرایط کمی کار ما را دشوار کرد ولی ما امیدوار هستیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

عزت‌اللهی: پرتغال یک کریس رونالدو دارد اما ما ۲۳ تا! ما از دل همین مردمیم و برای لبخندشان جان می‌دهیم ؛ اهل ترسیدن نیستیم

سعید عزت‌اللهی بی تردید یکی از بهترین‌ستاره های تیم ملی ایران است. او پس از غیبت در بازی اول، از بازی با اسپانیا در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران ایستاد و نمایشی فوق العاده داشت اما خودش می‌گوید: «بدون شک افسوس غیبتم در بازی اول را هم می خورم. ولی اتفاقی بود که افتاد.ما در این دو بازی سعی کردیم با تمام وجود کار کنیم و تمام تلاش مان این بود که مردم با افتخار درباره تیم کشورشان حرف بزنند. امروز خوشحالیم که در این گروه دشوار شانس صعود داریم.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید