اخبار روز حوادث ؛ یک نویسنده به اتهام تجاوز به چند دختر زیر ۲۵سال محاکمه شد / جسد مرموز ۳ دختر نوجوان در سد خاکی چهکند خراسان جنوبی !/هر تابستان ۵۰۰۰ نفر در جاده‌های کشور جان می‌بازند

اخبار روز حوادث _ شناسایی باند سارقان منزل در رضوانشهر ، دستگیری قاتل پیر زن روستایی ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

یک نویسنده به اتهام تجاوز به چند دختر زیر ۲۵سال محاکمه شد

کیفرخواست صادره برای این مرد دو بخش دارد. به همین دلیل بخشی از پرونده که مربوط به تهیه فیلم مستهجن است، در دادگاه انقلاب و عمومی تهران رسیدگی خواهد شد و بخش دیگری از پرونده که مربوط به آزار و تجاوز به قربانیان است، در دادگاه ارشاد رسیدگی می‌شود. دهقانی دادیار در غیاب بازپرس شعبه ۶ دادسرای ارشاد تهران که مرحله تحقیقات این پرونده را برعهده داشت، خبر دستگیری و شروع تحقیقات درباره شکایت طرح‌شده از این مرد را اعلام کرده و خبر داده بود پس از دستگیری او، خانه‌اش بررسی شد و اسناد و مدارکی دال بر دیگر جرائم نیز به دست آمد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جسد مرموز ۳ دختر نوجوان در سد خاکی چهکند خراسان جنوبی !

سرهنگ حسن شجاعی نسب اظهار داشت: مأموران با حضور در محل مشاهده کردند ۳ دختر نوجوان به دلایل نامعلوم در داخل سد غرق شده اند که بلافاصله عملیات احیاء توسط اورژانس انجام شد و ۲ نفر از غرق شدگان با بالگرد و یک نفر از آنان با آمبولانس به بیمارستان اعزام شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رئیس پلیس راه راهور ناجا:هر تابستان ۵۰۰۰ نفر در جاده‌های کشور جان می‌بازند

سردار” محمد حسین حمیدی” در سفر یک روزه خود به سمنان ضمن شرکت در کمیسیون امنیت راه های استان با حضور در حاشیه محور تهران-مشهد در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: طرح تابستانه چند روزی است که آغاز شده و تا پایان شهریور نیز ادامه خواهد داشت و با توجه به اینکه سمنان در مرکز کشور قرار گرفته و کریدور غرب به شرق است و ترددهای بسیاری در آن انجام می شود، سمنان از استان هایی است که در اولویت کاری ما برای سرکشی، نظارت و شرکت در جلسات استانی قرار دارد و این سفر ما نیز به منظور هماهنگی بیشتر بین دستگاه های متولی امر حمل و نقل صورت گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شناسایی باند سارقان منزل در رضوانشهر

سرهنگ «رحیم شعبانی»، در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر حضور ۳ نفر در نیمه‌های شب در یکی از ساختمان اداری شهرستان رضوانشهر، مأموران انتظامی جهت بررسی موضوع بلافاصله به محل اعزام شدند.وی با بیان این‌که با حضور پلیس یکی از متهمان دستگیر و دو نفر دیگر موفق به فرار شدند، افزود: متهمان قصد داشتند از این مکان اداری که فاقد نگهبان بوده، سرقت کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دستگیری قاتل پیر زن روستایی

«علی‌اکبر خرمی» اظهار کرد: ۲۳ خردادماه امسال وقوع یک فقره قتل به مرکز ۱۱۰ اطلاع داده شد که با اتفاق بازپرس در محل حاضر شدیم. زنی در حیاط منزلش با چاقو به قتل رسیده بود. کار جمع‌آوری آثار جرم در محل توسط پلیس آگاهی انجام شد.وی افزود: در بررسی‌های اولیه هیچ سرنخی به دست نیامد و تنها مشخص شده بود که شماری از طلا جات مقتول به سرقت رفته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید