اخبار روز ورزشی ؛ وقتی هواداران ایرانی رونالدو را عصبی کردند/ حاج‌صفی در تیم منتخب دور دوم مرحله گروهی/ سقوط ایران به رده بیستم تیم‌های حاضر در جام جهانی

نگام ، ورزشی _ جهانبخش در آستانه بازی پرتغال:ما یک سوپر تیم هستیم/ بازی جلوی رونالدو قشنگ است ، کی‌روش: پرتغالی‌های درنده می‌توانند به سختی گاز بگیرند! ، توصیه مربی اسبق پرتغالی تراکتورسازی به رونالدو و دوستان ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

وقتی هواداران ایرانی رونالدو را عصبی کردند

هواداران فوتبال ایران با توجه به نمایش خوب این تیم برابر اسپانیا امید زیادی به پیروزی برابر پرتغال دارند. آن‌ها در مقابل هتل اقامت تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال در شهر سارانسک روسیه جمع شدند و با فریادهای خود در اواخر شب قصد داشتند که خواب و آرامش بازیکنان پرتغال به ویژه‌ کریستیانو رونالدو را برهم زنند تا این بازیکن نتوانند در دیدار امشب با آرامش و تمرکز به میدان رود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حاج‌صفی در تیم منتخب دور دوم مرحله گروهی/ سقوط ایران به رده بیستم تیم‌های حاضر در جام جهانی

سایت انگلیسی «بلیچر ریپورت» در پایان دور دوم مرحله گروهی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم منتخب این دور از رقابت‌ها را منتشر کرد که در این بین نام احسان حاج‌صفی، مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان هم دیده می‌شود.این تیم به این شرح است: ناواس، مونیه، مینا، استونز، حاج‌صفی، کانته، مودریچ، کوئینترو، راکیتیچ، کین و لوکاکو

 

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جهانبخش در آستانه بازی پرتغال:ما یک سوپر تیم هستیم/ بازی جلوی رونالدو قشنگ است

در تیم ملی ایران زیاد رئالی داریم. آنها عاشق کریس رونالدو هستند و در تمام مصاحبه های خود می گویند این ستاره پرتغالی از لیونل مسی بهتر است. حداقل تا اینجا هم رونالدو ثابت کرده جام جام اوست ولی در مقابل لیونل مسی عملکرد ضعیفی داشته است. آرژانتین یک شکست خورده محض بوده و مسی هم یک بازنده. تقابل رونالدو با تیم ملی ایران هم می تواند هیجان زیادی برای ایرانی ها داشته باشد، مخصوصا رئالی های تیم ملی. علیرضا جهانبخش یکی از آنهاست. وقتی در این باره از او سوال می کنیم سریعا اینطور جوابمان را می دهد: «خب رونالدو… خیلی بازیکن با کیفیتی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دوستان دوست هستند اما فوتبال چیز دیگری است ؛کی‌روش: پرتغالی‌های درنده می‌توانند به سختی گاز بگیرند!

کارلوس کی روش که در نشست دیروز نیز به همراه مسعود شجاعی پا به سالن نشست مطبوعاتی گذاشت درباره شرایط تیم ملی و حریف ایران یعنی پرتغال به صحبت پرداخت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

توصیه مربی اسبق پرتغالی تراکتورسازی به رونالدو و دوستان

تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی و پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، از طریق یک دوست مشترک، برای دقایقی با ما به گفت و گو پرداخت. او در این مصاحبه، ضمن اشاره به درخشش ایران در دو بازی قبلی اش مقابل مراکش و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸، گفت: «من وضعیت فوتبال ایران و پتانسیل بالایی که در این کشور وجود دارد را می شناسم. شاید هیچ پرتغالی مثل من این شرایط را نداشته باشد؛ حتی کارلوس کی روش زیرا او مربی تیم ملی است و من مربی باشگاهی بودم و چیزی حدود ۵۰۰ بازیکن در لیگ ایران را زیر نظر داشتم.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید