اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ مضرات سیر که نمی دانستید / ۵ راه آسان برای سفید کردن دندان های زرد به طور طبیعی/ ۷ غذای گیاهی که خون تان را تصفیه می کنند!

نگام ، سلامت و پزشکی _ نکاتی که برای لاغری شکم باید به آن توجه کنید  ، سینوس هایتان را تمیز کنید ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

یکی از مضرات سیر خام اینست که سیر برای مادران شیر ده چندان مناسب نیست. چون مصرف سیر باعث میشود شیرشان بدمزه شود و در نتیجه این امکان وجود دارد که نوزاد از خوردن شیر منصرف شود. یکی دیگر از مضرات سیر این است که اگر در مصرف سیر زیاده روی کنید دچار مشکلاتی مانند کاهش فشار خون، سرگیجه، آلرژی (حساسیت)، و به ندرت خونریزی خواهید شد. سیر را هم باید به اندازه مصرف کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۵ راه آسان برای سفید کردن دندان های زرد به طور طبیعی

سفید کردن دندان محبوب ترین سرویس زیبایی در جهان است – و به همین دلیل آسان است.همانطور که همه ما رنگ مو و رنگ مختلفی داریم، ما همگی “ژنتیک دندان” متفاوت داریم. بعنوان مثال، بعضی از افراد دچار زردی و تغییر رنگ دندان ها می شوند.شیوه زندگی نیز نقش مهمی در سلامت دندان های شما ایفا می کند. فرکانس استفاده از سیگار کشیدن، نوشیدن قهوه، مسواک زدن و نخ دندان و بهداشت دهان و دندان تاثیر زیادی بر سلامت و ظاهر دندان های شما می گذارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۷ غذای گیاهی که خون تان را تصفیه می کنند!

خون مسئول حمل و نقل عناصر به سلول های بدن شما است و وظایف از جمله حمل مواد زائد حاصله از متابولیسم سلولى به دستگاه ‌هاى دفع، انتقال ترکیبات و مواد مترشحه از غدد داخلى به بافت ‌هاى مربوطه، پخش حرارت به تمامى نقاط بدن، به ‌طورى که گرماى بدن همیشه ثابت بماند و کمک به ایجاد ایمنى به‌ منظور دفاع در برابر بیمارى‌ ها را به عهده دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

نکاتی که برای لاغری شکم باید به آن توجه کنید

هدف از بکارگیری انواع روش‌ها و دستورالعمل‌های لاغری شکم ، رسیدن به یک وزن مناسب و ماندن در آن وزن است. تمام دستورالعمل‌های لاغری شکم همراه با تغییر عادات غذایی و افزایش فعالیت‌های بدنی است. انتخاب روش کاهش وزن هر فرد به میزان چاقی، سلامت عمومی و میزان انگیزه فرد بستگی دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سینوس هایتان را تمیز کنید

سینوس ها بیشتر در زمستان و با سرد شدن هوا سر زبان ها می افتند. در این زمان نیز احتقان و گرفتگی بینی مهم ترین مسئله خیلی از افراد می شود. در این فصل حفره ها دچار التهاب شده و در عملکرد بینی اختلال ایجاد می کنند، چون سینوس های مجاور بینی دچار مشکلات ناشی از عفونت، ویروس یا آلرژی می شوند. برای اینکه فرآیند تنفس به طور طبیعی شکل بگیرد، باید عمل دم و بازدم را انجام داد. با این حال گاهی ترشحات زیاد مجاری تنفسی، امکان انجام عمل را به صورت عادی سلب می کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید