اخبار روز حوادث ؛ وقتی «ژیلا» به باغ فرشید رفت در اتاق خلوت شوهرش را دید! / پیامک‌های عاشقانه دختر و پسر جوان، ناگهان روی مانیتورهای قطار تهران-مشهد مشاهده شد!

نگام ، حوادث _ اعترافات زن خیانتکار: بعد از قتل همسرم، مردی که با او رابطه داشتم رهایم کرد، خرج زندگی‌ام را هم نداد ، تجاوز به زنان و دختران و اخاذی از آنان با تهدید به انتشار فیلم رابطه با آن‌ها ، ادعای ۲ متهم به قتل: قبول داریم که دزدیم، اما جلال را به خاطر توهین به مقدسات کشتیم ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

وقتی «ژیلا» به باغ فرشید رفت در اتاق خلوت شوهرش را دید!

«ژیلا» زن آرام و توداری بود. خودش می‌گفت از بچگی آرام و کم حرف بوده است. با یادآوری آنچه بر زندگی‌اش گذشته بود چشمانش خیس اشک می‌شد و مدام بغضش را فرو می‌خورد:پدرم وضع مالی خوبی نداشت. از بچگی با حسرت چیزهایی که نداشتم بزرگ شدم. علاقه‌ای به درس و ادامه تحصیل نداشتم به‌همین خاطر خانواده‌ام دوست داشتند زودتر ازدواج کنم تا حداقل کمی از هزینه‌های خانواده کم شود. آن روزها تازه دیپلم گرفته بودم و گهگاهی برایم خواستگار می‌آمد اما با وجود اصرار خانواده همه را رد می‌کردم. تا اینکه یک روز در خیابان اتفاقی با «امیر» آشنا شدم و پس‌از یک سال دوستی پنهانی، او با هزاران وعده و وعید با خانواده‌اش به خواستگاری‌ام آمد. پدر و مادرم از امیر خوششان نمی‌آمد اما من آنقدر اصرار کردم تا آنها به این ازدواج رضایت دادند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پیامک‌های عاشقانه دختر و پسر جوان، ناگهان روی مانیتورهای قطار تهران-مشهد مشاهده شد!

دختر و پسر جوان که قرار بود بزودی با هم ازدواج کنند وقتی متوجه شدند خصوصی‌ترین پیامک هایشان در معرض دید مسافران قطار قرار گرفته خواستار پیگیری موضوع شدند. به این ترتیب پرونده‌ای تشکیل شد و با دستور قاضی تیمی از پلیس فتای خراسان رضوی وارد عمل شدند و پس از اقدامات تخصصی یکی از همکلاسی‌های آنها به‌نام «محسن» دستگیر شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اعترافات زن خیانتکار: بعد از قتل همسرم، مردی که با او رابطه داشتم رهایم کرد، خرج زندگی‌ام را هم نداد

صبح روز گذشته، دو متهم یک پرونده جنایی که با توسل به ترفندهای خاصی، ماجرای قتل مرد ۴۵ ساله را حدود شش سال پنهان کرده بودند، به محل ارتکاب جنایت واقع هدایت شدند تا در حضور قاضی ویژه قتل عمد، صحنه جنایت هولناک را بازسازی کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تجاوز به زنان و دختران و اخاذی از آنان با تهدید به انتشار فیلم رابطه با آن‌ها

شهریور دو سال قبل مرد میانسالی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت رفت و گفت: ساعتی قبل گوشی تلفن همراه پسرم در یک پارک از سوی یک موتور سوار سرقت شد این مرد قوی هیکل با تهدید چاقو گوشی تلفن همراه پسرم را به سرقت برد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ادعای ۲ متهم به قتل: قبول داریم که دزدیم، اما جلال را به خاطر توهین به مقدسات کشتیم

مردان سارق که با ورود به مغازه فردی سرقت کرده‌ بودند، بعد از دستگیری اعتراف کردند مردی را کشتند چون به مقدسات توهین می‌کرد.این قتل سه سال قبل اتفاق افتاد و مأموران پلیس با گزارش خانواده‌ای متوجه شدند مرد جوانی کشته شده ‌است.آنها به پلیس گفتند: جسد جلال مقابل محل کارش پیدا شد و ما اصلا نمی‌دانیم درگیری به چه دلیل بوده و او چرا کشته ‌شده  ‌است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید