اخبار روز حوادث ؛ شوهرم در غیاب خواهرم به خانه او رفته بود و قصد آزار دخترش را داشت/ گفتگو با ٢ زنی که مورد آزار و اذیت قرار گرفتند/ جنایت فجیع در مهرآباد؛ همسرکشی با اره

نگام ، حوادث _ زن جوان شیشه‌ای به مغازه‌‌دار، آب‌میوه خوراند و ۴۰ میلیون تومان از او دزدید ، او را به پشت بام بردم اما وقتی متوجه نقشه من شد مقاومت کرد و مجبور شدم کارش را تمام کنم ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

شوهرم در غیاب خواهرم به خانه او رفته بود و قصد آزار دخترش را داشت

همه چیز از یک دیدار ساده در خیابان شروع شد . همسر دومم مسافر کش بود و من که مدت زیادی نبود از شوهر اولم جدا شده بودم در یک بزنگاه اسیر نگاه مردی شدم که مرا از چاله به چاه انداخت . ماجرا از روزی شروع شد که سوار یک خودروی شخصی شدم و از همان ابتدا راننده با نگاه های زننده اش من را زیر نظر داشت. کمی بعد از حرکت، راننده سر صحبت را با من باز کرد و از زندگی سخت مجردی اش گفت . با حرف های به ظاهر قشنگ از پشت نقاب شیطانی اش کم کم من را جذب خودش کرد و من هم که تنها شده بودم احساس کردم می توانم به آن مرد تکیه کنم، برای همین در دام او گرفتار شدم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

گفتگو با ٢ زنی که مورد آزار و اذیت قرار گرفتند

«اتفاقی که هیچ‌وقت فراموش نمی‌شود. کمرنگ شده ولی همچنان در ذهنش باقی مانده است. همچنان هم از پراید خاکستری می‌ترسد. از نشستن روی صندلی عقب خودرویی که دو مرد سرنشین جلو هستند، می‌ترسد. از غریبه‌ها می‌ترسد، از نشستن درون تاکسی می‌ترسد. ٣‌سال گذشته و نمی‌تواند فراموش کند.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جنایت فجیع در مهرآباد؛ همسرکشی با اره

حوالی ساعت ۱۸:۴۵ دیروز دختر جوانی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و اعلام کرد که از مادرش اطلاعی ندارد و درحالی که باید در خانه باشد، کسی در خانه را باز نمی کند که بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد در محل واقع در خیابان دانشگاه هوایی شمالی حاضر شده و بررسی های خود را در این زمینه آغاز کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زن جوان شیشه‌ای به مغازه‌‌دار، آب‌میوه خوراند و ۴۰ میلیون تومان از او دزدید

چند شب قبل، گزارشی از دستبرد ۴۰ میلیونی به یک مغازه دار به اداره پلیس رسید که بلافاصله تحقیقات میدانی توسط ماموران کلانتری شهید نواب صفوی آغاز شد.فرمانده انتظامی مشهد در تشریح این ماجرا گفت: بررسی های مقدماتی نشان می داد زن جوانی که با مال باخته آشنا بود، به مغازه وی در مرکز شهر مراجعه کرده و در یک فرصت مناسب و با سوء استفاده از غفلت مغازه دار، مقداری مواد بیهوشی داخل آب میوه ریخته و به مغازه دار خورانده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

او را به پشت بام بردم اما وقتی متوجه نقشه من شد مقاومت کرد و مجبور شدم کارش را تمام کنم

متهم در حالی که اتهامش را قبول داشت درباره انگیزه اش در ارتکاب این جنایت به دادرسان دادگاه گفت: «من در کودکی مورد آزار و تعرض قرار گرفته بودم و این موضوع باعث شده بود زندگی عادی نداشته باشم و یک روز وقتی در بوستان شهری پسرک همسایه مان را دیدم او را با فریب به خانه مان بردم و بعد درحالی که دچار جنون شده بودم او را با ضربات متعددچاقوی آشپزخانه کشتم……»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید