اخبار روز ورزشی ؛ بازگشت تیم ملی فوتبال از روسیه با استقبال مردم + عکس/ تصویری از گاف عجیب در بازی ایران و پرتغال!

نگام ، ورزشی _ سانتوس به کی‌روش: به من احترام بگذار ، تاج: کی‌روش تا جام ملت‌ها می‌ماند/ می‌توانیم در آسیا قهرمان شویم ، کی‌روش: مثل برانکو، برادرم را مربی نکردم/ رضاییان و طارمی را فراری دادند و اسم‌شان را نیاوردند! ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

بازگشت تیم ملی فوتبال از روسیه با استقبال مردم + عکس

هواپیمای حامل کاروان تیم ملی ایران ساعت ۳:۳۰ بامداد چهارشنبه در فرودگاه امام خمینی(ره) فرود آمد و در هنگام خروج بازیکنان از هواپیما از آن‌ها تجلیل شد. محمدرضا داورزنی، معاون قهرمانی و عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان از سوی این وزارت‌خانه به استقبال بازیکنان تیم ملی آمدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تصویری از گاف عجیب در بازی ایران و پرتغال!

در بازی ایران مقابل پرتغال اتفاق عجیبی افتاده که به دلیل حساسیت بالای این مسابقه تازه خیلی ها به آن پرداخته‌اند. ظاهرا پشت پیراهن مجید حسینی نام میلاد محمدی درج شده بوده که این اتفاق از چشم خیلی‌ها پنهان مانده است. هنوز هیچ کدام از مسئولان فدراسیون فوتبال در این زمینه توضیحی را ارائه نکرده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

واکنش سرمربی پرتغال به کت در آوردن کی روش ؛ سانتوس به کی‌روش: به من احترام بگذار

پس از سوت پایان بازی، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران و فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال به سمت یکدیگر رفتند و در حالیکه چهره شان به هیچ وجه حرکت بعدی را لو نمیداد به یکباره همدیگر را در آغوش گرفتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

در مراسم استقبال از تیم ملی؛تاج: کی‌روش تا جام ملت‌ها می‌ماند/ می‌توانیم در آسیا قهرمان شویم

مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در مراسم استقبال از ملی‌پوشان فوتبال ایران در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی حضور یافت و استقبال گرمی از کاروان اعزامی تیم ملی داشت.او در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار کرد: از بازگشت آن‌ها استقبال کردیم و دل من روشن است که می‌توانیم نتیجه خوبی در جام ملت‌های آسیا بگیریم. فکر می‌کنم این نتایج درخشان مسئولیت فدراسیون فوتبال را بیشتر کرد. مردم استقبال خوبی از ملی‌پوشان انجام دادند و به من خبر رسید تعداد زیادی نیز برای استقبال به فرودگاه مهرآباد رفته بودند. حتی تعدادی نیز در کمپ تیم ملی حضور یافتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کی‌روش: مثل برانکو، برادرم را مربی نکردم/ رضاییان و طارمی را فراری دادند و اسم‌شان را نیاوردند!

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی ۲۰۱۸ اظهار داشت: بسیار خوشحالم،. بعد از بازی دیشب راحت خوابیدیم چون افتخار کسب کرده و کاری کردیم هواداران به تیم ملی فوتبال ایران افتخار کنند.وی ادامه داد: مطمئناً از این به بعد باید اجازه دهم بازیکنان صحبت کنند، همانطور که دیروز پژمان (منتظری) به من گفت اجازه بده از این پس بازیکنان در زمین صحبت کنند چون آنها مستحق این احترام هستند. قهرمانان واقعی ما بازیکنان هستند؛ با عملکرد فوق‌العاده‌ای که به نمایش گذاشتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید