چراغ سبز مقام معظم رهبری آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مدظله العالی) به قوه قضائیه جهت آغاز مجدد سرکوب و اعدام/ حسن مقیمی

چندی پیش آقای خامنه ای در سخنرانی های دستوری خود بیان کرد تمامی اعتراضات صورت گرفته توسط عده ای منافق بوده است که در بین مردمی رخنه کرده اند که برای تشکر از فزونیِ نعمتِ جمهوری اسلامی ، حضور به هم رسانیده اند .

شاید طنز گونه به نظر  آید این جمله اما حقیقتا یا چنین تصوراتی را در ذهن خود می پرورانند و به آن ایمان پیدا کرده اند و یا اینکه لباس میشی بر تن گرگ هستند.
برداشت را به شما می سپاریم.
امیدواریم چه آنها که ذوب در ولایت هستند و چه آنها که با اصل نظام مشکل دارند ، منصفانه به این مبحث بنگرند.

این سخن برای ما بسیار آشنا بود .

ما را به یاد خطبه خون در سال ۸۸ او می اندازد که از فردای آن حرف ها ، خونِ ندا ها بر روی زمین ریخته شد تا آقای خامنه ای بتواند  نشیمنگاه مبارک را با فراق بال بر تخت سلطنت بنشاند.

پس از خطبهِ اخیر او ، باعث گردید برادران همیشه در صحنه بر سر ملت بریزند و معترضان به گرانی و وضع اقتصاد را به خاک و خون بکشند و بازداشت کنند.

در ادامه بخشی از سخنان اخیر آقای لاریجانی رئیس قوه قضائیه و آقای جعفری دولت آبادی ، دادستان تهران را پس از خطبهِ خونِ مجدد آقای خامنه ای ، با تکیه بر او بخوانید:

 

صادق آملی لاریجانی، رئیس قوه قضائیه : «این اقدامات خیانت به مردم و خیانت به نظام است و ما به هیچ عنوان کوتاه نیامده و با این افراد برخورد می‌کنیم و هشدار می‌دهیم که این کار به عنوان اخلال در نظام اقتصادی کشور مجازات سنگینی دارد و اگر مصداق افساد فی‌الارض باشد اعدام برایشان در نظر می‌گیریم و هیچ کوتاهی هم در اجرای قانون نخواهیم داشت.»

 

و اما

 

عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران : تعداد زیادی از کسانی که عوامل آشوب بودند ، شب گذشته شناسایی و دستگیر شده‌اند. این عده هم مانند متهمان ناآرامی‌های دی و اسفندماه سال گذشته تا انجام محاکمه آزاد نخواهند شد.باید گفت برنامه آمریکا برای ایران دامن زدن به نا امنی است.

 

در پایان فقط میتوانم بگویم *به هوش باشید *