اخبار روز ورزشی ؛ فغانی شانس اول قضاوت در فینال جام جهانی/ رضاییان: به رونالدو کادو دادم اما چیزی داخلش نیست! ؛ فوتبال برای ما کاملاً نامرد بود

نگام ، ورزشی _ غیرمنتظره: خداحافظی قوچان‌نژاد از تیم ملی! ، حمله تند کی‌روش به رونالدو و کوارِشما ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

مظفری زاده :فغانی شانس اول قضاوت در فینال جام جهانی

داور سابق فوتبال ایران، سعید مظفری زاده در خصوص تیم داوری ایران گفت: سپردن قضاوت بازی تیم ملی آلمان و مکزیک و همچنین برزیل و صربستان به عنوان دو تا از بازی های مهم دور اول مسابقات جام جهانی به تیم ملی ایران نشان از اعتماد کامل کمیته داوران فیفا به تیم داوری کشورمان دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رضاییان: به رونالدو کادو دادم اما چیزی داخلش نیست!/ فوتبال برای ما کاملاً نامرد بود

رامین رضاییان در هر سه بازی تیم ملی به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفت و عملکرد خوبی داشت. در واقع دفاع راست تیم ملی برابر بهترین چپ‌پا‌های جهان فقط یک حرکت اشتباه انجام داد. بعد از بازی با پرتغال گفت‌وگویی با رامین انجام دادیم که می‌خوانید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ناراحتی گوچی بعد از پایان جام جهانی؛غیرمنتظره: خداحافظی قوچان‌نژاد از تیم ملی!

گوچی فوتبال ایران که فصل نسبتا موفقی را در لیگ اردیویسه به همراه هیرنفین گذرانده بود، در فهرست نهایی کارلوس کی‌روش برای جام جهانی ۲۰۱۸ قرار گرفت ولی برخلاف چهار سال قبل نتوانست حتی یک دقیقه در سه بازی برابر مراکش، اسپانیا و پرتغال بازی کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آنها فرهنگ ندارند ؛ حمله تند کی‌روش به رونالدو و کوارِشما

جام جهانی برای کی روش و تیم ملی ایران، دو شب پیش در سارانسک به اتمام رسید. ایران با وجود تساوی ۱-۱ برابر پرتغال و کسب ۴ امتیاز، نتوانست مجوز حضور در یک هشتم نهایی جام جهانی را کسب کند و به خانه بازگشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید