اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ تلخی دهان در صبح را جدی بگیرید! / کاهش باورنکردنی چربی شکم با این میوه

نگام ، سلامت و پزشکی _  میوه ای عالی برای استخوان های ضعیف ، خمیردندان و مایع دستشویی مقاومت آنتی بیوتیکی بدن را افزایش می‌دهد ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

حتما برایتان پیش آمده که هنگامی که صبح ها از خواب بیدار می شوید دهانتان تلخ است. اینکه دهان اول صبح تلخ است می تواند نشان از بیماری شما باشد که لازم است حتما علت آن را بدانید تا پیگیری های لازم را انجام دهید. پس به شما توصیه میکنیم تلخی دهان در صبح را جدی بگیرید!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کاهش باورنکردنی چربی شکم با این میوه

خیار به تنظیم سطح کلسترول در بدن کمک می‌کند و محتوای اتانول موجود در آن باعث کاهش میزان قند خون نیز می‌شود. چربی شکم و چاقی در این ناحیه از بدن بدترین نوع چاقی است زیرا باعث بدفرم شدن بدن می گردد. با میوه و سبزی جات می توان این چربی ها را کاهش داد. یکی از این میوه ها خیار می باشد. در این مقاله ضمن آشنایی با خواص خیار دستورهایی برای چگونگی استفاده از خیار برای لاغری را بیاموزید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

میوه ای عالی برای استخوان های ضعیف

برای تقویت استخوان های ضعیف آناناس بخورید
آیا استخوان های ضعیف دارید ؟میوه ای هست که به سلامت استخوان هایتان کمک می کند.استخوان های ضعیف
ممکن است میوه مورد علاقه تان نباشد اما آناناس یکی از بهترین میوه ها برای قوت و سلامت استخوان است.امروزه ضعف استخوان در میان مردم به خصوص افراد پیر شایع است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خمیردندان و مایع دستشویی مقاومت آنتی بیوتیکی بدن را افزایش می‌دهد

ترکیب موسوم به تریکلوزان که در بیش از ۲۰۰۰ محصول بهداشتی وجود داشته و عمدتا ما از آنها به طور روزانه استفاده می کنیم ممکن است موجب افزایش گسترش مقاومت آنتی بیوتیکی شود.«جیان هوآ گیو»، سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه کوئینزلند استرالیا، در این باره می گوید: «این مواد شیمیایی هر روز با مقادیر بیشتر مصرف می شوند، از اینرو با باقی ماندن میزان بالا آن در محیط زیست، می توانند موجب ایجاد مقاومت دارویی شوند.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید