مهم ترین اخبار و موضع گیری های سیاسی؛ خیز سرلشکر برای ورود به سیاست ، صدای پای رضاخان اسلامی ، ادعای عجیب احمدی‌نژاد:برای ثبات در بازار راهکار دارم

 

نگام ، سیاسی _ خیز سرلشکر برای ورود به سیاست ، صدای پای رضاخان اسلامی ، ادعای عجیب احمدی‌نژاد:برای ثبات در بازار راهکار دارم ، پای حرف بازاری‌های معترض ، قانون جدید احزاب را خائن می‌داند ، از مهم ترین اخبار و موضع گیری های سیاسی امروز بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید:

 

زمین شناسی و زمان نشناسی!خیز سرلشکر برای ورود به سیاست/ عبور از خط قرمز فرماندهی نظامی!
مشخص نیست سرلشکر رحیم صفوی که لیسانس زمین شناسی از دانشگاه تبریز دارد، در زمان شناسی برای حمله به دولت نیز تخصص دارد؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

صدای پای رضاخان اسلامی؟

درجریان و پس از خیزش دیماه ۹۶، دو دسته ی گوناگون برای جلوگیری از فروپاشی کامل اقتصاد کشور، پایان دادن به فساد نهادیه شده و شکاف میان ملت و دولت از نیاز به دولتی مقتدر سخن به میان می‌آورند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

ادعای عجیب رکوردار افزایش ٧۵۴درصدی قیمت طلا و۴٠٠ درصدی ارز/احمدی‌نژاد:برای ثبات در بازار راهکار دارم

احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق که در دوره اش، کشور با افزایش ٧۵۴ درصدی قیمت سکه و طلا مواجه شد، ادعا کرد می‌تواند با «سه تا چهار حرکت» اقتصاد کشور را از شرایط فعلی خارج کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

استیضاحی دیگر، این‌بار وزیرکشور

موضوع استیضاح وزیر کشور از آن دست موضوعات پرحاشیه‌ای است که بارها از طرق مختلف در اشکال گوناگون رخ نموده است. رحمانی فضلی در ۳ تیر ۱۳۹۳، به‌خاطر موضوع حجاب با کسب ۱۳۵ رأی مخالف، ۶۴ رأی موافق و ۱۵ رأی ممتنع در جایگاه خود ابقا شد، اما این مساله به‌مثابه کارت زردی برای عبدالرضا رحمانی فضلی بود. پس از آن چندبار دیگر هم استیضاح وی تا هیات رئیسه رفت ولی به نتیجه نرسید. با نظر به چنین سابقه‌ای به‌نظر می‌رسد این بار طرح استیضاح جدی‌تر از قبل باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پارسایی: روحانی واقعیات را به مردم بگوید/ نمی‌توان تنها دولت را مقصر دانست

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمی‌توان تنها دولت را در بروز نوسانات اقتصادی مقصر دانست، گفت که منابع ملی ایجاب می‌کند که واقعیات کتمان نشود و به مردم گفته شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

باهنر: تریبون‌های رسمی نظام با استفاده از خزانه بیت‌المال، ناکارآمدی دولت را مطرح می‌کنند

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین خاطرنشان کرد: متاسفانه تریبون‌های رسمی نظام که از خزانه بیت‌المال استفاده می‌کنند ناکارآمدی دولت را مطرح می‌کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پارادوکس غیر منتظره؛ کارگزاران چگونه از لاریجانی به عبدالله نوری رسیدند؟/ پشت پرده سخنان جنجالی غلامحسین کرباسچی ؛ نسخه جدید اصلاح طلبان برای گذار از شرایط موجود

غلامحسین کرباسچی دبیرکل کارگزاران بر خلاف برخی از هم حزبی هایش که بیان اظهاراتی در مورد ترجیح عبدالله نوری بر عارف را یک شیطنت رسانه ای می دانند، هنوز اظهارات خود را تکذیب یا تکمیل نکرده است. این امر در نگاه نخست نشان دهند وجود پارادوکس در مواضع کارگزاران و بعد هم دودستگی در این حزب اصلاح طلب است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

فعالان سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا طرح استعفای روحانی را بررسی کردند ؛ تغییر دولت یا تغییر در دولت؟

چرا یک دیپلمات نزدیک به حسن روحانی گزینه استعفا را پیش روی او می‌گذارد؟ آیا او دولت را در بن‌بست می‌بیند؟ عبدالله ناصری فعال سیاسی اصلاح طلب و ناصری ایمانی فعال سیاسی اصولگرا در گفتگو با فرارو این موضوع را بررسی می‌کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پای حرف بازاری‌های معترض؛ «ما جدا از مردم نیستیم!»/مسئله ما فقط دلار نیست، بازار ضعیف شده و به سختی کسب درآمد می‌کنیم

بازاری‌های معترض می‌گویند اعتراض اخیر، ناشی از مجموعه چالش‌های بازار تهران طی سال‌های اخیر بود که خود را اینچنین و در مساله ارز نشان داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اصلاحات اقتصادی آری؛ناآرامی نه/ گفت‌وگو با ۵ نماینده مجلس: دولت و مجلس از انفعال خارج شوند/ دولت کاری نکند ناچار هستیم تیم اقتصادی را استیضاح کنیم

با افزایش درخواست‌ها برای ضرورت تغییرسیاست ها و تغییر تیم اقتصادی دولت ، طرح استیضاح ویزر اقتصاد تقدیم هیات رییسه شد ،همچنین روز گذشته ۱۸۷ نماینده در نامه‌ای از رییس جمهور خواستند که پیش از اینکه استیضاحی صورت بگیرد اقدام به اصلاح تیم اقتصادی خود کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون ولایی:فراکسیون ولایی به دنبال عدم‌کفایت رئیس‌جمهور نیست/ هر سخنی مبنی بر نبودن دولت به صلاح کشور نیست

رئیس فراکسیون ولایی گفت: فراکسیون ولایی به دنبال عدم‌کفایت رئیس‌جمهور نیست و در حال حاضر عدم‌کفایت رئیس‌جمهور و یا هر سخنی که به‌نوعی از نبودن دولت صحبت کند به صلاح کشور نیست بلکه اصلاح دولت به صلاح کشور است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

پازوکی :تفکر هیأتی و قومیتی اقتصاد ایران را زمین زده است/ با فرستادن نیمی از کارمندان نهاد ریاست‌جمهوری به خانه‌هایشان بخشی از مشکلات حل می‌‌شود

یک کارشناس اقتصادی گفت: در نهاد ریاست جمهوری اگر نیمی از پرسنل را به خانه‌هایشان بفرستند و فقط حقوقشان را از پول نفت بپردازند خیلی به نفع اقتصاد ملی خواهد بود. اقتصاد ایران نیازمند اصلاحات اقتصادی است و هرچه این اصلاحات به تاخیر بیفتد کشور با خسارت بیشتری روبه‌رو خواهد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محجوب در همایش ملی احزاب:قانون جدید، احزاب را خائن می‌داند

دبیرکل خانه کارگر با بیان اینکه قانون جدید احزاب ضد حزب است، گفت: قانون احزاب طوری نوشته شده است که گویی احزاب خائن و وابسته به خارجی‌ها هستند و باید مدام مراقب آنها بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

زمزمه‌های عدم انتشار ارزبگیران به بهانه لو رفتن و تحریم / آقایان! لیست همه کالاهای وارداتی در گمرک امارات زیر نظر وزارت خزانه‌داری است؛ بهانه جویی نکنید!

پس از اظهارات تاجگردون در تمجید از وزیر ارتباطات بخاطر انتشار لیست دریافت کنندگان ارز دولتی و ابراز نگرانی بخاطر عدم انتشار لیست دولت و وزارت صنعت، خبرنگار “انتخاب” شنیده شده است که بهانه مخالفان انتشار لیست متخلفان دریافت کننده ارز‌های دولتی این است که، افشای نام این شرکت ها، می‌تواند بهانه به دست آمریکا داده و این شرکت‌ها و افراد با بهانه همکاری با دولت ایران، به فهرست تحریم‌ها اضافه شوند. این در حالی است که بهانه مذکور به یک دلیل ساده قابل قبول نیست. دلیل این موضوع آن است که نام این شرکت‌ها و لیست تمام کالا‌های وارداتی در گمرک امارات زیر نظر وزارت خزانه داری این کشور ثبت شده و به طور طبیعی دستیابی آمریکا به نام این شرکت ها، از طریق همکاری با امارات، به راحتی امکانپذیر خواهد بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

وزیر اطلاعات: امروز برخی ادعای ولایتمداری دارند، اما شهید بهشتی‌های زمان را مورد هجمه قرار می‌دهند/ شاهد هستیم افرادی که سنی ندارند به مسئولان و خدمتگزاران نظام هتاکی می‌کنند

سیدمحمود علوی با اعلام اینکه در جامعه امروز وحدت مردم و مسئولان دچار خدشه شده است گفت: امروز در فضای مجازی یکدیگر را متهم می‌کنیم و همانطور که رهبری اشاره داشته این امر گناه کبیره است.هیچکس حق ندارد از فرامین ولایت تخطی کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

راه حل فساد در اختصاص ارز ۴۲۰۰ تومانی، دولت الکترونیک است/ مقاومت دستگاه ها از پیوستن به دولت الکترونیک

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام اختصاص ۱۵ میلیارد دلار از منابع کشور به ارز ۴۲۰۰ تومانی و وقوع فساد در بخش موبایل که ۲۲۰ میلیون دلار از این منابع بود، گفت: راه حل رفع فساد، دولت الکترونیک است که دستگاه‌ها و نهادهای مختلف به بهانه‌های مختلف از پیوستن به دولت الکترونیک دوری می کنند که نتیجه آن ظلم به مردم می شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

معاون سیاسی وزیر کشور در همایش ملی احزاب:احزاب نباید خود را در مسائل سیاسی محصور کنند

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: امروز ایفای نقش بر همه کسانی که عاشق کشور و انقلاب و نظام هستند، ضروری است. لذا انتظار داریم احزاب در مسائل اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و عمرانی به شکل عملیاتی‌تر ورود کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کریمی‌اصفهانی خبر داد؛جلسه جامعه اصناف و بازار با نمایندگان کمیسیون اقتصادی/ خواستار ترمیم تیم اقتصادی دولت هستیم/ وضعیت بازار به شرایط عادی بازگشته است

دبیر کل جامعه اصناف کشور با اعلام این خبر که از دیروز صبح بازار در شرایط امن و عادی به سر می‌برد، گفت:‌ خواستار ترمیم کابینه و تغییر در سیاست‌های اقتصادی هستیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دادستان تهران خبر داد؛جهانگیری با قرار وثیقه آزاد است/ سران محرک ناآرامی‌های اخیر شناسایی شدند/ ورود دادستانی به ماجرای واردات واکسن/ احضار عوامل صدا و سیما

دادستان تهران گفت: طبق دستگیری‌هایی که در رابطه با حادثه اخیر داشتیم، سران محرک را شناسایی کردیم. اینها بازار و افرادی که در صنوف فعالیت می‌کردند، نیستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

صوفی در همایش ملی احزاب:مجلس قانونی بگذارد که سیستم نظارتی کشور اصلاح شود

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مجلس باید قانونی بگذارد که سیستم نظارتی کشور اصلاح شود و اداره کشور به دست نیروهایی بیفتد که انگیزه‌ای غیر از انگیزه شخصی داشته باشند نه نیروهایی که تمام مدت چهار سال در پی منافع شخصی هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

دیدار اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با استاندار خراسان رضوی/ تأکید بر ارتقا ظرفیت‌های گردشگری مشهد

اعضای کمیسیون فرهنگی در جلسه با استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه اولین مأموریت نمایندگان ادامه راه شهیدان است، بیان کردند: فاصله‌ای بین فرهنگ اهل بیت و دفاع مقدس وجود ندارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

آیت الله بیات زنجانی:اگر شهید بهشتی در قید حیات بود، امروز با خیلی از مشکلات مواجه نبودیم/ پیامبر هم فوق قانون نبود

آیت الله بیات زنجانی تاکید کرد: بهشتی اگر در قید حیات بود، ما امروز با خیلی از مشکلات مواجه نبودیم. اگر بهشتی در قید حیات بود، با خیلی از تفسیرها و نظارت‌ها مواجه نبودیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با تولیت آستان حضرت معصومه(س) دیدار کرد

رئیس دفتر رئیس جمهور روز پنجشنبه در دیدار تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، با اشاره به سفر صبح امروز رئیس جمهور به بندر عباس برای افتتاح فاز دوم بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان، گفت: در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، دولت در زمینه تولید و تأمین سوخت مورد نیاز کشور، گام‌های بلندی برداشته و امروز علاوه بر خودکفایی در تولید گاز و گازوئیل بیش از نیاز داخل، به زودی و با تکمیل فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس در تولید بنزین نیز خودکفا خواهیم شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مکارم شیرازی در دیدار رئیس دفتر رئیس‌جمهور:زمان تسویه‌ حساب‌های شخصی و حل اختلافات انتخاباتی نیست/ هرگونه تضعیف دولت امری کاملاً خلاف است

مکارم شیرازی در دیدار رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه نمی توان منکر شد که در همه جا و از جمله دولت ضعف هایی وجود دارد، تصریح کرد: با این اوصاف اما در شرایط فعلی هرگونه تضعیف دولت امری کاملاً خلاف است و همه باید از دولت حمایت کرده و در زمانی که دشمن همه توان خود را بکار گرفته تا به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزند، باید دولت را تقویت کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رییس سازمان بازرسی کل کشور:اظهاراتم درباره هک شدن سایت وزارت صنعت درست بود/ هکر سایت، دستگیر شد و اعتراف کرد

رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: فردی که در هک کردن سایت وزارت صنعت وارد شده‌ دستگیر و صراحتا اعتراف کرد و کدی که از طریق آن وارد شده بود را گفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کواکبیان: کی‌روش را بعنوان شهروند افتخاری ایران به رسمیت بشناسیم

نماینده تهران در مجلس گفت: امروز فضای کشور فوتبالی است و از سوی دیگر عده ای هم فکر می کنند هنوز مسابقات باشگاهی و انتخاباتی تمام نشده است در حالیکه بحث اصلی ما الان تیم ملی است و باید از کشورمان در برابر دشمنان دفاع کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سید حسن خمینی: دست از تخریب یکدیگر برداریم / امید شرط حرکت به جلو است/ ما حق نداریم ظلم را بپذیریم

سیدحسن خمینی با اشاره به شعری از پروین اعتصامی گفت: خدا دروغ نمی‌گوید. خدا را فرصت دهید و دست از تخریب هم بردارید. یک هدف و یک آینده داریم و در یک کشتی نشسته‌ایم و یک ناخدا داریم که باید بیش از همیشه، از خدا بخواهیم سایه او را بالای سر ما نگاه دارد.اگر به این لوازم علیه ظلم تن دهیم پیروزیم اما باید به لوازم مقابله با ظلم پایبند باشیم. بزرگترین صفت بهشتی در زمان امام، شهید مظلوم بود و مظلوم بود چون مورد تخریب قرار داشت، مظلوم بود ولی به ظلم تن نداد ما هم نباید به ظلم تن دهیم و دست در دست هم آینده جمهوری اسلامی روشن خواهد بود

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

انتقاد آیت‌الله صافی‌گلپایگانی از حضور زنان در ورزشگاه و تماشای فوتبال/این کار افتخار نیست‌
آیت الله صافی گلپایگانی، با اشاره به اهمیت مباحث زن در دنیای امروز، عنوان کرد: ما باید مباحث زنان را بر اساس آنچه موردنظر اسلام است، تبیین کنیم تا اسباب خرسندی اهل‌بیت علیهم‌السلام به‌ویژه حضرت ولیّ عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه باشد. وی با انتقاد از حضور زنان در ورزشگاه و تماشای فوتبال، خاطرنشان کرد: این افتخار نیست که زنان هم برای تماشای فوتبال به ورزشگاه بیایند، حدود زن و مرد باید حفظ شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حسن‌پور: صحبت‌های روحانی به موقع و عالی بود

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان این که باید از سخنان رییس جمهور حمایت و استقبال کنیم، تصریح کرد: با توجه به سخنان رییس جمهور، استنباط بنده بر این است که تغییرات در کابینه رییس جمهور قطعی است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

آیت‌الله کریمی:روحانی با همه وجود برای خدمت به مردم به میدان آمده اما برخی‌ها قدر نمی‌دانند

یک استاد حوزه علمیه قم با آرزوی سلامتی و توفیق برای رئیس‌جمهور و دولت تاکید کرد: روحانی را از ۳۰ سال پیش می‌شناسم و باور دارم که تمام وجود ایشان اخلاص و انگیزه خدمت به مردم است و از خداوند می‌خواهم که ایشان را به عنوان ناصر اسلام به تأیید دل همه مردم و مسئولان برساند تا با او مهربان باشند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

اعضای شورای مرکزی حزب توسعه ملی ایران اسلامی انتخاب شدند+ اسامی / صادق نوروزی دبیرکل شد

اعضای شورای مرکزی حزب توسعه ملی ایران اسلامی انتخاب شدند. این حزب که به تازگی فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده در بیانیه اعلام موجودیت ؛ مشی سیاسی خود را اصلاح طلب دانسته است. بر اساس گزارش خبرنگار دیده بان ایران نوروزی : دبیر کل ، باقری : رییس دفتر سیاسی و اسماعیلی : رییس هیات اجرایی این تشکل سیاسی شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

علم‌الهدی در خطبه‌های نمازجمعه مشهد:دشمن می‌خواهد وضعیت اقتصادی کشور را به شکل بحرانی نمایش دهد/ در بحران اقتصادی نیستیم

امام جمعه مشهد تاکید کرد: ما امروز در بحران اقتصادی نیستیم. استکبار جهانی، امریکا و غرب می‌خواهند مشکلات معیشتی را به صورت بحران نمایش دهند و اسمش را تابستان داغ گذاشته‌اند ولی باید این مشکل حل شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

حزب توسعه ملی ایران اسلامی:اصلاح‌طلبی را کم هزینه‌ترین و ماندگارترین راه رسیدن به جامعه مطلوب است

حزب توسعه ملی ایران اسلامی دربیانیه‌ای با اعلام موجودیت این تشکل سیاسی تاکید کرد: ما اصلاح‌طلبی را کم هزینه‌ترین و ماندگارترین راه رسیدن به جامعه مطلوب می‌دانیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

محمدهاشمی رفسنجانی : الان وقت تسویه حساب نیست

اگر بخواهیم واقعیت مطلب را بیان کنیم باید گفت این وضعیت اقتصادی ریشه در گذشته دارد. در سال‌های ۸۷ و ۸۸ در مجمع تشخیص مصلحت مواردی مطرح می‌شد و برخی از صاحب نظران در جلسات مجمع تشخیص مصلحت بارها نسبت به آینده اقتصادی کشور هشدار داده بودند و بارها تاکید داشتند که ادامه آن روند اقتصادی کشور می‌تواند کمتر از یک دهه برای مردم و مملکت مشکلات بزرگی ایجاد کرده و ما را در مقابل یک ابربحران قرار دهد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

احتمال برکناری سیف قوت گرفت

اخبار ضد ونقیض از احتمال برکناری ولی‌الله سیف، رییس بانک مرکزی حکایت دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سخنگوی سپاه:دغدغه و مشکلات مردم برای سپاه پراهمیت است

سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه تاکید کرد: سپاه به هیچ وجه نمی‌تواند در برابر این مسائل بی‌تفاوت رد شود چرا که دغدغه و مشکلات مردم برای سپاه پراهمیت است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

جهانگیری: موظف هستیم با تدبیر، رنج و فشار مردم را کاهش دهیم/ در این شرایط عده ای به فکر پر کردن جیب خود هستند

معاون اول رییس جمهور با اشاره به اعلام جنگ اقتصادی از سوی آمریکا علیه ملت ایران و برنامه ریزی این کشور برای اعمال تحریم های هوشمند اقتصادی گفت: باید با اتخاذ برنامه‌های هوشمند، عاقلانه و پیگیر در برابر راهبرد و هدف آنها که نابودی ایران است با جدیت پای کار بایستیم و با مقاومت دشمن را ذلیل کنیم .

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

نماینده آیت‌الله سیستانی در دیدار واعظی:برای مقابله با اسلام‌هراسی باید تلاش‌های مؤثر و جدی انجام دهیم

نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران روز جمعه در دیدار رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به توطئه‌های دشمنان در منطقه برای معرفی چهره‌ای غلط از مسلمانان در جهان، با اشاره بر لزوم اتخاذ تدابیر مناسب در مقابل این اقدامات تاکید کرد: لازم است، ضمن حفظ و تقویت وحدت و همدلی میان مسلمانان در راستای مقابله با اسلام‌هراسی و بویژه شیعه‌هراسی، تلاش‌های مؤثر و جدی انجام دهیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

توییت نوبخت: سخنان رییس‌جمهور در جمع مدیران اجرایی در تاریخ کشور ماندگار است

سخنگوی دولت و رییس سازمان برنامه و بودجه کل کشور، سخنان اخیر حسن روحانی را ماندگار توصیف کرد و اطمینان داد که این سازمان برای انجام وظایف محوله با همه توان تلاش خواهد کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

رییس اسبق اتحادیه طلا وجواهر تهران:در صورت ادامه اعتصاب کارگران متضرر می‌شوند/ نابسامانی امروز ناشی از اظهارات متناقض مسئولان است/امروز مبنای قیمت‌‌گذاری سکه و طلا حدس و گمان است

رییس اسبق اتحادیه طلا وجواهر تهران با تاکید بر اینکه وضعیت را دولت باید به ثبات برساند، گفت: مردم نمی‌توانند در این خصوص اقدامی کنند، هر روز سخنگوی دولت یک نظر دارد و آقای روحانی و سایر مدیران و رییس بانک مرکزی حرف‌های مختلفی ‌می‌زنند و این‌ ناهماهنگی‌ها این شرایط را بوجود آورده است زیرا نظر ثابتی وجود ندارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

تابش: وحدت و انسجام برای پیشبرد برنامه‌های اقتصادی لازم است/ پازل بدخواهان را تکمیل نکنیم

نایب رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بر ضرورت وحدت و انسجام مردم برای پیشبرد برنامه‌های اقتصادی تاکید کرد و گفت که باید از طرح موضوعاتی که به انسجام مسئولین و ارکان حاکمیت خدشه وارد می‌کند، پرهیز کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

زیباکلام: مخاطب حرف‌های شما خردسالان نیستند

صادق زیباکلام در پی سخنان اخیر روحانی، در توییتی از رئیس جمهور انتقاد کرد و نوشت:

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

توضیح دفتر آیت‌الله صانعی در مورد سخنان صالحی منش در گفت و گو با جماران

دفتر آیت‌الله صانعی در نامه ای در رابطه با یک مصاحبه منتشر شده در پایگاه خبری جماران توضیحاتی ارائه کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید