اخبار روز ورزشی ؛ تعریف و تمجید روزنامه معتبر انگلیسی از قاتل ایرانی کریس رونالدو! / کل کل بامزه فردوسی‌پور در برنامه بیست هجده ؛ پسر شیرین و ساده‌ای که خیلی سعی کرد خاص به نظر بیاید

نگام ، ورزشی _ مارادونا: امیدوارم فینال آرژانتین – اسپانیا را ببینیم ، مسعود شجاعی: از مواضع‌ اجتماعی‌ام کوتاه نیامده‌ام/ تا بتوانم در خدمت تیم ملی هستم ، تمجید وینفرد شفر از علیرضا فغانی با انتشار توئیت مارکوس مرک ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

تعریف و تمجید روزنامه معتبر انگلیسی از قاتل ایرانی کریس رونالدو!

با پایان یافتن بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، رسانه‌های مختلف که نشریه گاردین انگلیس هم یکی از آنها بوده، اقدام به معرفی تیم منتخب این مرحله کرده‌اند.گاردین با استناد به آرای کاربران و خوانندگان این سایت و با ارزیابی ۴۸ بازی انجام شده و عملکرد تمام ۷۳۶ بازیکنی که در مرحله گروهی حضور داشتند، این تیم را معرفی کرده است تیمی که علیرضا بیرانوند، سنگربان تیم ملی ایران دروازه‌بان آن است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کل کل بامزه فردوسی‌پور در برنامه بیست هجده/پسر شیرین و ساده‌ای که خیلی سعی کرد خاص به نظر بیاید

رامین رضاییان در برنامه ویژه جام جهانی حسابی تا می توانست سر عادل فردوسی پور غر زد. او انگار دل پر دردی داشت از فردوسی پور و خیلی از مدت برنامه پشت به این مجری نشسته بود!*من که نباید از عملکرد خودم راضی باشم . حتی از عملکرد ایران . فکر می کنم خود مردم امروز نشان می دهند از ما راضی هستند یا نه. ما سعی کردیم که برای پرچم تیم ملی بجنگیم و امیدوارم راضی بوده باشند از ما ، مردم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مصاحبه جالب مارکا با اسطوره آرژانتینی ؛ مارادونا: امیدوارم فینال آرژانتین – اسپانیا را ببینیم

مصاحبه با او در حالی آغاز می‌شود که بازی انگلیس و بلژیک در جریان است. او حتی یک بازی را از دست نداده و تمامی دیدارها را تماشا کرده و پیش از شروع مصاحبه، آخرین جمله اش را می‌گوید:” این جان استونز، آن چیزی که فکر می‌کردیم نشد نه؟”پیش از شروع مصاحبه، برخی شروع به امضا گرفتن از او شدند.مارادونا بودن به هیچ وجه آسان نیست، حتی در یک طبقه خصوصی در یک هتل… .

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

“آن خبرنگار هدفش حاشیه‌سازی برای تیم ملی بود” ؛ مسعود شجاعی: از مواضع‌ اجتماعی‌ام کوتاه نیامده‌ام/ تا بتوانم در خدمت تیم ملی هستم

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران می‌گوید هم‌چنان دغدغه‌هایی درباره مسائل اجتماعی از جمله، حقوق کودکان کار، بانوان و… دارد و از مواضع خودش کوتاه نیامده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تمجید وینفرد شفر از علیرضا فغانی با انتشار توئیت مارکوس مرک

مارکوس مرک داور معروف آلمانی درباره روند مثبت علیرضا فغانی داور ایرانی در جام جهانی ۲۰۱۸ در توئیتی نوشته: استمرار سیر شگفت‌انگیز داور ایرانی علیرضا فغانی، پس از داوری آلمان- مکزیک و برزیل- صربستان تا داوری دیدار آرژانتین- فرانسه.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید