اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ افتادگی پوست چیست؟ دلایل افتادگی پوست/ پاک سازی رگ‌ها با این ماده غذایی / مزایای بی نظیر مصرف شکلات

نگام ، سلامت و پزشکی _  درمان سریع زخم دهان ، علل و راه های درمان اسهال در دوران بارداری ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

افتادگی پوست چیست؟ دلایل افتادگی پوست

عوامل مختلفی بر پوست تأثیر می گذارند و با گذشت زمان باعث تغییراتی در آن می شوند. شل شدن یا افتادگی پوست یکی از این مشکلات است که اغلب با بالا رفتن سن ظاهر می شود. ما شما را با علل افتادگی پوست و راه هایی در مورد چگونگی بهبود و یا درمان آن آشنا می کنیم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

برای انکه سلامت خود را تامین کنید یکی از بهرتین کارها این می‌باشد که رگ های خود را پاکسازی کنید. در این مقاله ما می‌خواهیم به شما ماده غذایی را معرفی کنیم که به شما کمک می‌کند رگ های خود را پاکسازی کنید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مزایای بی نظیر مصرف شکلات

شکلات حاوی مقادیر بالای آنتی اکسیدان ها است که پتانسیل آنتی اکسیدان آن مزایای سلامتی فراوانی برای مصرف کننده دارد:

۱-خوردن شکلات باعث کاهش سطح کلسترول

  1. پیشگیری از کاهش شناختی
  2. کاهش خطر ابتلا به مشکلات قلبی عروقی

و کاهش سکته مغزی در افراد می شود.

۱) کلسترول

طبق مطالعت جدید مصرف شکلات سبب کاهش سطح کلسترول می شود. مصرف منظم کیک شکلاتی کم چرب می تواند باعث کاهش میزان کلسترول و بهبود فشار خون درجهت سلامت قلب و عروق شود

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

درمان سریع زخم دهان

زخم های دهانی و یا آفت های دهان که روی لثه , قسمت های داخلی گونه ها و لب ها ایجاد می شوند بسیار آزار دهنده و شایع می باشند که معمولا در عرض یک یا دو هفته بهبود می یابند .کاشت مو

۱۴ راه درمان خانگی برای زخم های دهان روی لب و لثه

۱. ریشه شیرین بیان:

ابتدا، یک قاشق غذاخوری از ریشه شیرین بیان را بردارید،و آن را له کنید.بعد، آن را درون دو فنجان آب خیس کنیدحدود دو یا سه ساعت آن را ترک کنید.در نهایت، دهان خود را با این مایع چندین بار در روز شستشو دهید.هر روز آنرا استفاده کنید، تا دهانتان بهتر شود.یکی دیگر از گزینه ها برای شما، در این مورد، استفاده روزانه از قرص های جوشان شیرین بیان است .

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

علل و راه های درمان اسهال در دوران بارداری

اسهال در بارداری یکی از مشکلات رایج می باشد. اسهال به معنی مدفوع آبکی است که باعث می شود در طول ۲۴ ساعت، سه یا چند بار حرکات روده شل و آبکی دیده شود. اگر در یک روز سه حرکت روده آبکی تجربه کردید، مسئله اصلی جلوگیری از کم آب شدن بدن است.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید