اخبار روز حوادث ؛ کامبیز مرا داخل ماشین در جنوب تهران باردار کرد ؛ دختر ۳۰ ساله پنهانی زایمان کرد و به دادگاه رفت! / او را خفه کردم، بعد به حمام بردم و با اره دستانش را بریدم و با آب جوش بدنش را سوزاندم !

نگام ، حوادث _ آتش سوزی گسترده در انبار وسیع چوب ، زن ۲۹ ساله، یک میلیارد تومان از متقاضیان خرید خودرو گرفت و گریخت ، مسیر رودخانه سد جیرفت دوباره قربانی گرفت ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

کامبیز مرا داخل ماشین در جنوب تهران باردار کرد / دختر ۳۰ ساله پنهانی زایمان کرد و به دادگاه رفت!

وقتی با آزمایش DNA فاش شد مرد شیطان صفت، دختر جوان را مورد آزار داده و موجب بارداری وی شده است این مرد چهارشنبه هفته گذشته با حکم قضایی روانه زندان شد تا قضات دادگاه برایش حکم صادر کنند. پیش از این آزمایش مرد جوان ادعا می کرد فرزند تازه متولد شده متعلق به او نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

او را خفه کردم، بعد به حمام بردم و با اره دستانش را بریدم و با آب جوش بدنش را سوزاندم !

حمام خانه زن و شوهر میانسال به قتلگاهی وحشتناک تبدیل شد. مرد ۷۲ ساله اختلافات قدیمی با همسرش را به شکل فجیعی پایان داد. او شریک چندین ساله زندگی اش را با ضربات چاقو کشت و دستانش را با اره برید. پیرمردی که پس از قتل در خانه را با روسری بست، تا این که ماموران از راه رسیدند و او را دستگیر کردند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آتش سوزی گسترده در انبار وسیع چوب

جلال ملکی در موردآتش سوزی در یک انبار چوب اظهار کرد: ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه شب گذشته آتش سوزی گسترده‌ای در انبارهای چوب در چهاردانگه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام شد . این منطقه خارج از حوزه استحفاظی شهرداری و آتش نشانی تهران بود؛ اما با توجه به این که همکاران ما نیاز به کمک داشتند نیرو و تجهیزات اعزام شد و شش ایستگاه با چندین دستگاه تانکر آب و خودروهای فوماتیک که از خودروهای تخصصی هستند به محل حادثه که عوامل آتش نشانی چهاردانه در آنجا حضور داشتند اعزام شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زن ۲۹ ساله، یک میلیارد تومان از متقاضیان خرید خودرو گرفت و گریخت

در پی شکایت تعدادی از مالباختگان در دادسرای ناحیه ۵ تهران روشن شد ده‌ها نفر در شرکتی تحت عنوان «تینا خودرو» ثبت‌نام کرده بودند تا با شرایط اقساطی خودرو تحویل بگیرند، اما مدیرعامل این شرکت بدون انجام تعهداتش پول‌هایی را که به حساب شرکت واریز کرده بود به جیب زده بود.به این ترتیب پرونده‌ای در این خصوص با موضوع «کلاهبرداری» در شعبه هشتم بازپرس دادسرای ناحیه ۵ تهران تشکیل شد و پرونده جهت شناسایی و دستگیری مدیرعامل فراری در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مسیر رودخانه سد جیرفت دوباره قربانی گرفت

احمد امینی روش گفت: ساعت ۱۸ روز جمعه، گزارش یک مورد غرق شدگی به مرکز فوریت های پزشکی اعلام شد که بلافاصله پس از اطلاع از این خبر ۲ غواص به محل حادثه اعزام شد. غواصان پس از ورود به محل حادثه با جنازه این جوان مواجه شدند که روی آب شناور بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید