اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ مهناز افشار :اگر مانع نشوندتصمیم دارم به صورت لایو دادگاه همسرم را نشان بدهم/ خبری تازه درباره وضعیت سلامتی مهدی‌ فخیم‌زاده

نگام ، فرهنگ و هنر _ نمایشگاه جدیدی با آثاری الهام گرفته از مایکل جکسون «سلطان پاپ» در لندن ، فروش ۳۱ میلیاردی نهمین حراج تهران/ توسعه اقتصاد هنر در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی / کمک ۷۵۰ میلیون تومانی به بیماران هموفیلی  ، پول‌شویی در سینما با صدور چک در وجه بازیگران ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

مهناز افشار :اگر مانع نشوندتصمیم دارم به صورت لایو دادگاه همسرم را نشان بدهم

مهناز افشار در توئیتر خود درباره برادرانش نوشت: «‌ای کسانی که همش دنبال قاتل بروسلی می‌گردید و دنبال این هستین داداش‌های من کارشون چیه. هر دوی آنها در بازار کار میکنن، یکیشون جواهرساز و دیگری تولیدی سلفون داره. سوال‌های بعدی رو هم به نوبت جواب میدم.»پست این بازیگر سینما در جواب کسانی بود که برادرانش را به دلالی و برج‌سازی متهم ‌کرده بودند.در ادامه یکی از کاربران توئیتر در جواب این پست نوشت: «من یجا تو اخبارخوندم انگار دادگاه همسر محترمشون شروع شده بالاخره ماه پشت ابر نمی مونه گرچه امیدوارم همسر ایشون بیگناه باشه، چون اگه نباشه، با یکی از کثیف‌ترین آدما ازدواج کردن که با جون بچه‌ها بازی می‌کنن.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خبری تازه درباره وضعیت سلامتی مهدی‌ فخیم‌زاده

خسرو امیرصادقی درباره اوضاع جسمانی مهدی فخیم‌زاده گفت: حال این هنرمند رو به بهبود است و جای نگرانی نیست. ان شاالله فردا (۱۰ تیرماه) به بخش عمومی بیمارستان منتقل خواهند شد و از ممنوع‌الملاقاتی خارج می‌شوند.او که از دوستان و همکاران این هنرمند است تا کید کرد: مهدی فخیم‌زاده هوشیاری‌اش را به طور کامل به دست آورده و توانایی برقراری ارتباط با دیگران را به راحتی دارد و فقط برای احتیاط تیم پزشکی امروز هم او را ممنوع‌الملاقات کرده است و از فردا (۱۰ تیرماه) به بخش منتقل خواهند شد. از دوستان و همکارانی که لطف کردند، برای عیادت آمدند اما نتوانستند او را ببیند، شخصا عذرخواهی می‌کنم، ان شاءالله از فردا (۱۰ تیرماه) امکان عیادت از ایشان فراهم خواهد بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

نمایشگاه جدیدی با آثاری الهام گرفته از مایکل جکسون «سلطان پاپ» در لندن

نمایشگاه جدیدی در گالری ملی پرتره لندن، آثار ۴۸ هنرمند از سراسر جهان را به نمایش گذاشته است؛ از تابلوهای رنگ روغن گرفته، تا عکس، ویدیو، پارچه، و سرامیک که همه از مایکل جکسون، سلطان موسیقی پاپ الهام گرفته شده اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فروش ۳۱ میلیاردی نهمین حراج تهران/ توسعه اقتصاد هنر در راستای تقویت اقتصاد مقاومتی / کمک ۷۵۰ میلیون تومانی به بیماران هموفیلی

شامگاه هشتم تیر ماه، نهمین حراج تهران که به هنر کلاسیک و مدرن ایران اختصاص داشت با ارائه هفتاد و هشت اثر و فروش هفتاد و شش اثر بار دیگر بر توانمندی بازار داخلی هنر و روند رو به رشد اقتصاد هنر تاکید کرد؛ رویکردی که ابعاد اطمینان بخش این سرمایه گذاری و تجارت نوظهور را یادآور شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پول‌شویی در سینما با صدور چک در وجه بازیگران ؛ غلامرضا موسوی: آقازاده‌ای که پول پدرش را می‌آورد پول‌شویی نمی‌کند

چند سالی است که در سینمای ایران حرف از پول‌های کثیفی است که بدون اینکه منبع مشخص و معینی داشته باشند وارد سینما می‌شوند و به عنوان سرمایه در فیلم‌ها و یا برخی سریال‌های شبکه نمایش خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شاید تا به حال نیز چند برنامه تلویزیونی با این موضوع روی آنتن رفته‌اند اما اوضاع همچنان تغییری نکرده است و چه بسا که در آشفته بازار سینما این سرمایه‌های نامشخص روز به روز نیز بیشتر به کارها تزریق می‌شوند. غلامرضا موسوی تهیه‌کننده قدیمی سینما در گفت‌و‌گو با خبرآنلاین پاسخگوی پرسش‌های ما در این زمینه شد و علاوه بر این راهکاری که با آن می‌توان جلوی این اتفاق را گرفت را نیز ارائه داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید