اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ کاهش وزن ۱۰ کیلویی در ۴ روز + برنامه غذایی / ۳ تمرین تنفس برای کاهش اضطراب

نگام ، سلامت و پزشکی _  سفید کردن دندان‌ها با زغال ، فواید استفاده از روغن دانه گلرنگ برای کنترل قندخون و کلسترول ، برای روشن شدن پوست کودک چه باید کرد؟ ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

کاهش وزن ۱۰ کیلویی در ۴ روز + برنامه غذایی

کاهش وزن فرآیندی است که به عواملی مانند سن، فعالیت متابولیسم و عادات سبک زندگی بستگی دارد. با وجود این، بسیاری از روش های لاغری و سالم در زمان کوتاهی جواب می دهند . در این مقاله، یاد می گیرید چگونه ۴ کیلو را ظرف ۱۰ روز کم کنید . درست است برای مبارزه تدریجی با چاقی ، اتخاذ عادت های سالم مثل رژیم متعادل و ورزش، ایده آل است؛ با این حال، برخی طرح های کاهش وزن وجود دارند که می توانند برای رسیدن به نتایج جالب در عرض چند روز مفید باشند.رژیم کاهش وزن

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۳ تمرین تنفس برای کاهش اضطراب

با تمرین این تکنیک های تنفسی می توانید بدون مراقبت های پزشکی و مراجعه به درمان شناس سطح استرس و اضطراب را تا جایی که می توانید کاهش دهید زیرا این تمرین ها روی سیستم عصبی پاراسمپاتیک که سیستم ریلکسیشن درونی ماست تاثیر می گذارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سفید کردن دندان‌ها با زغال؟

خمیر دندان زغالی! تا چه اندازه این محصول را می‌شناسید؟ آیا فکر می‌کنید سفید کردن دندان با زغال ممکن است؟ آیا خمیر دندان زغالی به سفید کردن دندان‌ها و از بین بردن لکه‌های روی دندان کمک می‌کند؟ این سوالات بعد از شنیدن آگهی‌های گسترده محصولات سیاه، در ذهن هر فردی نقش می‌‌بندد. زغال فعال یکی از مواد جدید و به روز استفاده شده در محصولات متنوع از محصولات خوراکی گرفته تا لوازم آرایشی و بهداشتی است که اتفاقاً نقل مجالس هم شده است!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فواید استفاده از روغن دانه گلرنگ برای کنترل قندخون و کلسترول

طبق تحقیقات صورت گرفته استفاده از روغن گلرنگ که یک روغن رایج پخت و پز است و از دانه‌های گیاه گلرنگ به دست می‌آید، در رژیم غذایی و روی پوست می‌تواند فواید بسیاری برای سلامتی داشته باشد.روغن گلرنگ با توجه به نقطه دود بالا و عطر و طعم خنثی خود می‌تواند گزینه سالم‌تر و بهتر از روغن زیتون در پخت و پز در دماهای بالا باشد.در این مقاله شش مورد از فواید روغن گلرنگ و همچنین اثرات آن در کاهش وزن آورده شده است:

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

برای روشن شدن پوست کودک چه باید کرد؟

ژنتیک مقدار ملانین موجود در پوست بدنتان را مشخص می کند. ملانین رنگ دانه ای است که به پوست کودک شما رنگ می دهد. که در صورت وجود ملانین بیشتر رنگ پوست شما تیره تر خواهد شد. ملانین پوست کودک شما را در مقابل اشعه های خطرناک خورشید که موجب آفتاب سوختگی و سرطان پوستی می شوند، محافظت می کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید