اخبار روز حوادث ؛ شنای چند کودک در کنار جنازه شناور خبرساز شد + عکس ها/ زنگ را که زدم همسرم در را باز کرد و مردی که داخل خانه بود از پنجره به پایین سقوط کرد

نگام ، حوادث _ طناب دار دور گردن قاتل بود که شرط عجیب را پذیرفت و زنده ماند!  ؛ پسرِ روانی، پدرش را مقابل چشمان مادر و خواهر خود کشت ؛ مادرم با پسر ۲۰ ساله ای که من را می خواست ، ازدواج موقت کرد ! ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

شنای چند کودک در کنار جنازه شناور خبرساز شد + عکس ها

تصاویری که تعدادی کودک را در حال شنا کردن در نزدیکی یک جنازه در رودخانه‌ای نشان می دهد سر و صدای زیادی در فضای مجازی ایجاد کرد. همانطور که در تصاویر ارائه شده نشان داده می‌شود جنازه‌ای شناور بر روی آب بوده که سر آن با جلبک استتار شده است. چند کودک نیز در حال شنا در نزدیکی آن دیده می شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زنگ را که زدم همسرم در را باز کرد و مردی که داخل خانه بود از پنجره به پایین سقوط کرد

مرد جوان در حالی که اشک می ریخت ، به کارشناس و مشاور اجتماعی کلانتری الهیه مشهد گفت: همسرم را دوست دارم و همه تلاشم را برای رفاه او به کار گرفته بودم اما نمی دانم چطور وجیهه این گونه قدم در بیراهه گذاشته است. من و همسرم زندگی خوبی داشتیم، روزی که به خواستگاری وجیهه رفتم به او قول دادم تا همه نوع امکانات رفاهی را برایش فراهم کنم. بعد از ازدواج به خودم گفتم باید برای پیشرفت زندگی ام کار و تلاشم را دو برابر کنم به همین خاطر از صبح زود تا شب به صورت دو شیفت کار می کردم تا مخارج این زندگی عاشقانه را تامین کنم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

طناب دار دور گردن قاتل بود که شرط عجیب را پذیرفت و زنده ماند!

متهم که مرد جوانی به نام کامبیز است روز ۲۹‌شهریور‌سال‌۸۳ با همدستی دو نفر از دوستانش به نام‌های بابک و شایان تازه داماد ۲۴‌ساله‌ای را به قتل رساندند و خودرواش را سرقت کردند. کامبیز به اتهام قتل عمد به قصاص محکوم شد و شایان که پس از دستگیری با گذاشتن وثیقه از زندان آزاد و فراری شده بود و بابک به اتهام معاونت در آدم‌ربایی و سرقت به شلاق و زندان محکوم شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پسرِ روانی، پدرش را مقابل چشمان مادر و خواهر خود کشت

پسر همدانی که اختلالات روانی داشت پدرش را مقابل چشمان وحشت زده مادر و خواهرش در خانه به قتل رساند.سرهنگ پژمان قویمی- فرمانده انتظامی شهرستان همدان- گفت: این حادثه عصر جمعه در خانه‌ای واقع در منطقه «فقیره» این شهر رخ داد.تیم‌های پلیسی بلافاصله پس از دریافت یک مورد گزارش قتل در صحنه جرم حضور یافتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مادرم با پسر ۲۰ ساله ای که من را می خواست ، ازدواج موقت کرد !

این دختر با چشمانی اشکبار درحالی که قصه تلخ زندگی اش را افسانه ای باورنکردنی می دانست و مدعی بود که در منزل مادرش امنیت روحی و جسمی ندارد.سفره دلتنگی هایش را روی میز کارشناس و مشاور اجتماعی کلانتری گشود و گفت: از روزی که دست چپ و راستم را شناختم چیزی جز بو و دود موادمخدر در خانه حس نمی کردم. پدرم آن قدر در میان انواع مواد مخدر دست و پا می زد که چیزی جز مواد افیونی در اطرافش نمی دید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید