اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ فخیم‌زاده در مسیر بهبودی؛ امروز چند قدم در بیمارستان پیاده‌روی کرد/ وقتی مدیری از کشف عطاران پشیمان می‌شود ؛ افتتاحیه «هزارپا» با حضور چهره‌های سرشناس

نگام ، فرهنگ و هنر _ چکش حراج ساتبیز بر شاهکارهای هنر کلاسیک / عکس  ؛ واکنش مهناز افشار به محاکمه همسرش یاسین رامین / تصاویری که این بازیگر زن به عنوان ثبت در تاریخ منتشر کرد ؛ حکم قطعی پرونده پزشکی کیارستمی صادر شد ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

فخیم‌زاده در مسیر بهبودی/ امروز چند قدم در بیمارستان پیاده‌روی کرد

روند بهبودی مهدی فخیم زاده در بیمارستان به سرعت طی می‌شود و او امروز چند قدم در بیمارستان پیاده‌روی کرده است.خسرو امیرصادقی از دوستان نزدیک مهدی فخیم‌زاده با اشاره به آخرین وضعیت روند درمانی فخیم‌زاده گفت: صبح امروز من به ملاقات وی رفتم و حال فخیم‌زاده بسیار خوب و مساعد بود و الحمدلله به لطف خداوند و تلاش پزشکان روند بهبودی وی به سرعت طی می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وقتی مدیری از کشف عطاران پشیمان می‌شود/ افتتاحیه «هزارپا» با حضور چهره‌های سرشناس

مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی «هزارپا» ساخته ابوالحسن داودی و تهیه‌کنندگی رضا رخشان با حضور تعداد زیادی از هنرمندان و ورزشکاران شامگاه شب گذشته (۹ تیر ماه) در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.در ابتدای این مراسم که احسان کرمی اجرایش را برعهده داشت، داودی کارگردان «هزارپا» ضمن آرزوی سلامتی برای مهدی فخیم‌زاده نمایش افتتاحیه فیلم‌اش را به این کارگردان تقدیم کرد و گفت: «او کارگردان پیشکسوت من است. ما با هم فیلمنامه «سفر جادویی» را نوشته‌ایم. به او احترام می‌گذارم و نمایش امشب فیلمم را به او تقدیم می‌کنم.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چکش حراج ساتبیز بر شاهکارهای هنر کلاسیک / عکس

ساتبیز لندن در حراج شاهکارهای کلاسیکش ۶۹ اثر را به حراج خواهد گذاشت. این حراج ۴ ژوئیه برابر با ۱۳ تیر برگزار می‌شود.ذی قیمت‌ترین این آثار عبارتند از کاری از ویلیام ترنر با قیمت پیشنهادی ۳ تا ۵ میلیون پوند و اثری از سر پیتر پل روبنس که با قیمت پیشنهادی ۳ تا ۴ میلیون پوند چکش خواهد خورد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

واکنش مهناز افشار به محاکمه همسرش یاسین رامین / تصاویری که این بازیگر زن به عنوان ثبت در تاریخ منتشر کرد

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حکم قطعی پرونده پزشکی کیارستمی صادر شد

محسن خلیلی قائم مقام معاون انتظامی کل سازمان نظام پزشکی درباره حکم قطعی پرونده عباس کیارستمی گفت: با توجه به اینکه در این پرونده و در هیات تجدید نظر استان، رای به توبیخ کتبی با درج در پرونده و درج در نشریه سازمان داده شد، از طریق ریاست کل سازمان درخواست بررسی مجدد در این پرونده در هیات عالی شد. به این ترتیب هیات عالی نیز پس از رسیدگی، رای هیات تجدید نظر را تایید کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید