اخبار روز ورزشی ؛ پیشنهاد رسمی یک تیم ایتالیایی برای بیرانوند / علیرضا فغانی، ناراحت از حواشی داخل ایران

نگام ، ورزشی _ تنها ۲۴ ساعت تا پایان اولتیماتوم شفر ؛ مسعود شجاعی به زودی با پیراهن جدید ؛ چطور مالک یک باشگاه منحل شده ۲.میلیون یورو ارز دولتی گرفته است؟ ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

دروازه بان ملی‌پوش پرسپولیس در راه اروپا ؛ پیشنهاد رسمی یک تیم ایتالیایی برای بیرانوند

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی ٢٠١٨ روسیه با پیشنهادات خوب اروپایی مواجه شده است.در همین رابطه یک باشگاه ایتالیایی که فصل گذشته در میانه‌های جدول سری آ ایتالیا قرار داشت، پیشنهاد رسمی خود را برای به خدمت گرفتن این بازیکن ارائه کرده است. مسئولان این باشگاه پس از مذاکره با وکیل بیرانوند حالا قرار است از طریق ایمیل به باشگاه پرسپولیس، پیشنهاد رسمی خود را برای جذب بیرانوند به این باشگاه را ارائه کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

از هُل دادن کروس تا ماجرای پاداش فیفا ؛ علیرضا فغانی، ناراحت از حواشی داخل ایران

با حذف تیم ملی فوتبال از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حالا همه نگاه ها به علیرضا فغانی، رضا سخندان و علیرضا منصوری تیم داوری ایران در این مسابقات است. فغانی و همکارانش تا اینجای جام جهانی ۳ بازی حساس آلمان- مکزیک، برزیل- صربستان و فرانسه- آرژانتین را به خوبی قضاوت کردند و نام شان را بر سر زبان ها انداختند. در چنین شرایطی اهالی فوتبال امیدوارند تا تیم داوری ایران بتواند در مراحل بالاتر و حتی فینال جام جهانی نیز قضاوت کند و کشور ما در بازی پایانی جام بیست و یکم نماینده داشته باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تنها ۲۴ ساعت تا پایان اولتیماتوم شفر ؛ وینفرد شفر: «در همه دوران کاری‌ام این‌قدر مایوس نبودم»

استقلال شرایط عجیب و غریبی دارد. تیم محبوب پایتخت که بر خلاف پرسپولیس محرومیت از فصل نقل و انتقالات نداشته است، ‌پس از شروع توفانی در ابتدای فصل نقل و انتقالات و جذب تعداد زیادی جوان بی نام و نشان برای باشگاه در سال جدید، یکباره به مشکل خورد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تمدید ویزای کاپیتان در یونان ؛ مسعود شجاعی به زودی با پیراهن جدید

وبسایت مارکای یونانی در گزارشی مدعی شده باشگاه آپولوی یونان خواهان به خدمت گرفتن مسعود شجاعی است. این رسانه می‌گوید جدایی مسعود از آ‌.ا.ک قبلاً اعلام شده بود و خبر جدیدی نبود ولی حالا درست در آستانه‌ی فصل نقل و انتقالات، باشگاه‌های دیگر لیگ برتر یونان دندان تیز کرده‌اند تا فوتبالیست ۳۴ساله، باتجربه و پخته‌ی ایرانی را به چنگ آورند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چطور مالک یک باشگاه منحل شده ۲.میلیون یورو ارز دولتی گرفته است؟

بی تردید یکی از جنجالی ترین اخبار روز گذشته کشور اعلام لیست واردکنندگان کالا با ارز دولتی بود . در میان اسامی افراد و شرکت های اعلامی قرار گیری نام یک باشگاه ورزشی در صف واردکنندگان لاستیک حساسیت برانگیز شده است.این باشگاه البدر بندر کنگ است. تیمی که چند سال قبل فعالیتش را در بندر کوچک کنگ در حوالی بندر لنگه آغاز کرد. تیمی در شهر فقیر که قرار بود دل این جماعت شهر کوچک و فقیر اما پر از عشق بندر کنگ را به زندگی امیدوارتر کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید