اخبار روز حوادث ؛ المیرا من را در اختیار شوهرش آرمان گذاشت و از ما فیلم سیاه تهیه کرد !/ عکس های جدید از ازدواج دختر زیبا با پدربزرگش / میزان خسارت وارده به بازار ۴۵ متری گلشهر کرج در حال بررسی است

نگام ، حوادث _ جوان خواهرکش به جای قصاص ۱۰ سال زندانی می‌شود/ به خواهرم سوءظن داشتم ؛ ماجرای پیچیده قتل زن شوهردار در کارگاه مبل سازی/متهم شیشه ای با وثیقه۱۰میلیاردتومانی آزاد است ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

المیرا من را در اختیار شوهرش آرمان گذاشت و از ما فیلم سیاه تهیه کرد !

همه چیز از روزی شروع شد که با دوستم در راه مدرسه به سمت خانه می آمدیم که متوجه شدیم پسری ما را دنبال می کند. چند روزی این ماجرا ادامه داشت تا اینکه متوجه شدم او (آرمان) با دوستم المیرا که دختری زیبا، عاطفی و ساده است ارتباط تلفنی دارد. از همان ابتدا احساس ناخوشایندی نسبت به او و روابطش با المیرا پیدا کردم. دقیقاً از قیافه اش پیدا بود که معتاد است و شخصیت سالمی ندارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

عکس های جدید از ازدواج دختر زیبا با پدربزرگش

عکس های دختر جوانی که از کودکی با پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می کرد و دست به اقدام عجیبی زد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

میزان خسارت وارده به بازار ۴۵ متری گلشهر کرج در حال بررسی است

محمد یساولی اظهار کرد: با توجه به اینکه حریق این بازار به تازگی اتفاق افتاده هنوز نمی‌توان نظر قطعی در مورد میزان خسارت وارده به آن ارائه داد.وی گفت: کارشناسان در حال بررسی وضعیت آسیب وارده به این بازار هستند که پس از مشخص شدن در این خصوص اطلاع رسانی لازم صورت می‌گیرد.این مسئول بیان کرد: نیروهای آتش نشانی در کمتر از سه دقیقه برای اطفاء حریق به محل اعزام شده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به خاموش کردن آتش اقدام کرده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جوان خواهرکش به جای قصاص ۱۰ سال زندانی می‌شود/ به خواهرم سوءظن داشتم

پسر جوانی که به خواهرش سوء ظن پیدا کرده بود، او و خواهر دیگرش را به گلوله بست اما در این حادثه یکی از خواهران کشته و دیگری بشدت زخمی شد.با گذشت حدود ۲ سال از این جنایت، محاکمه این جوان در دادگاه کیفری استان البرز برگزار شد و در جریان دادرسی با توجه به گذشت مادرش؛ از قصاص نجات یافت. اما متهم به قتل هفته پیش در برابر قضات شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز ایستاد تا این‌بار از نظر جنبه عمومی جرم محاکمه شود.این جنایت هولناک حدود دو سال پیش در یک آپارتمان در کرج اتفاق افتاد و همسایه‌ها با شنیدن صدای رگبار گلوله‌ها هراسان از خانه‌ها بیرون دویدند و هر دو خواهر را دیدند که بر اثر اصابت گلوله‌ بشدت مجروح شده‌ و کف اتاق افتاده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ماجرای پیچیده قتل زن شوهردار در کارگاه مبل سازی/متهم شیشه ای با وثیقه۱۰میلیاردتومانی آزاد است

پسر جوانی که در جریان رابطه پنهانی با زن شوهر دار او را درکارگاه مبل‌سازی به قتل رسانده بود، صبح دیروز در حالی که با قرار وثیقه ده میلیارد تومانی آزاد بود در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به اتهام قتل عمد پای میز محاکمه ایستاد. ماجرا روز بیست وهفتم اسفند سال ۹۳ از زمانی آغاز شد که زن جوان از خانه‌شان بیرون رفت تا به مزار پدرش برسد اما او دیگر به خانه باز نگشت و شوهر این زن با مراجعه به اداره پلیس گم شدن او را به کارآگاهان خبر داد تا اینکه ۳ روز بعد جسد این زن جوان به‌نام المیرا در یک کارگاه مبل‌سازی واقع در چهاردانگه پیدا شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید