اخبار روز ورزشی ؛ چرا سامورایی ها خودکشی کردند و ایران نه؟ / تهدید جدی شفر جواب داد!

نگام ؛ ورزشی _ سروش رفیعی در راه کرواسی ؛ وحید امیری: نه به قطر فکر می‌کنم و نه به انگلیس ؛ برد تیم ملی بسکتبال در شب شکست فدراسیون! ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

مجادله روز ؛شجاع بودن یا نبودن ؛ چرا سامورایی ها خودکشی کردند و ایران نه؟

می گویند آن هایی که بیشترین شهامت را دارند بیشترین ضربه ها را دریافت می کنند. ژاپنی های شجاع برابر بلژیک شمشیر زدند، شمشیر از دست شان افتاد، دوباره شمشیر زدند. بازی ۲-۲ بود و داور خود را برای به صدا درآوردن سوتش آماده می کرد. در واپسین ثانیه ها ضربه کرنری نصیب ژاپنی ها شد. به نظر می رسید آنها با شکیبایی انتظار به صدا درآمدن سوت پایان را خواهند کشید. به نظر می رسید خود را برای شمشیر زدن در وقت اضافی آماده خواهند کرد. ولی لشگر آبی پوش ها راهی محوطه جریمه بلژیک شدند. چهار آبی پوش، پنج تا، شش تا…آنها می خواستند بلژیک را طی نود دقیقه به زانو درآورند. آنها می خواستند ضربه نهایی را همان جا وارد آورند… ولی چهارده ثانیه بعد باخته بودند. زانو زده بودند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تهدید جدی شفر جواب داد!

استقلال نتوانسته پول تامین کند و این پول قرار است امروز صرف پرداخت مالیات های عقب افتاده شفر ، ساناک ، کولی ، جباروف ، تیام و ساشا شود. همچنین باید پاسپورت های سه مربی تیم که در تهران هستند ، آزاد و به آنها تحویل شود .اگر این اتفاقات بیفتد و بخش اول قراردادهای این مربیان پرداخت شود ، تیام و سرور هم به تهران بر می گردند و استقلال آماده حضور در اردوی آلمان می شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سروش رفیعی در راه کرواسی

سروش رفیعی که پس از یک نیم فصل بازی برای پرسپولیس به قطر رفته بود، حالا با مذاکراتی که با پرسپولیسی‌ها داشته قرار است به اردوی این تیم در کرواسی ملحق شود.طبق برنامه این بازیکن در دو روز آینده به کرواسی سفر می‌کند تا تمریناتش را با پرسپولیس آغاز کند. در ادامه و پس از بازگشت پرسپولیس به تهران مذاکراتی انجام خواهد شد تا با توجه به محرومیت پرسپولیس از نقل‌ انتقالات، رفیعی نیم فصل اول را در یکی از تیم‌های تهرانی بازی کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وحید امیری: نه به قطر فکر می‌کنم و نه به انگلیس

بدون کوچکترین تردیدی یکی از بهترین بازیکنان ایران در جام جهانی روسیه، وحید امیری بود.روزنامه خبرورزشی نوشت: شنیدن تازه‌ترین حرف‌های ستاره ملی‌پوش لرستانی خالی از لطف نیست.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

چرا مردم پیروزی مقابل قزاقستان را ندیدند؟ ؛ برد تیم ملی بسکتبال در شب شکست فدراسیون!

مهران شاهین طبع، سرمربی تیم ملی به بهترین شکل وضعیت سالن آزادی را توصیف کرد. یک سونای واقعی که عرق همه حاضرین در سالن را در آورد و نفس کشیدن برای بازیکنان را سخت کرد. در شرایطی که بسکتبال ایران در مسیر جام جهانی قرار دارد و فدراسیون باید همیشه برای میزبانی از تیم های خارجی و تماشاگران آماده باشد اما فدراسیون ایران از انجام اقدامات اولیه باز مانده و حتی نتوانست فضای مناسب برای برگزاری رقابت را آماده کند. این اتفاق به هیچ وجه شایسته یک دیدار بین المللی نبود و صدای انتقاد همه را بلند کرد و مشخص نیست فدراسیون پیش از برگزاری این دیدار دقیقا چه کار می کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید