اخبار روز حوادث ؛ قاتل وحید مرادی در زندان کیست؟! + فیلم جسد در پزشکی قانونی / تصاویری از آتش سوزی در ارتفاعات روستای مریدان لنگرود – استان گیلان

نگام ؛ حوادث _ کودک آزاری در شهرستان خمام/ پدری که با سم کشاورزی فرزندش را حمام می کرد  ؛ سرقت مسلحانه ۱۵هزاردلاری در پوشش پلیس ؛ مرگ دلخراش دختر ۲ ساله و پدرش در رودخانه هراز ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

قاتل وحید مرادی در زندان کیست؟! + فیلم جسد در پزشکی قانونی

وحید مرادی که بارها بخاطر شرارت و قدرت نمایی به زندان افتاده و جالب اینکه خیلی از خلافکارها طرفدارش هستند این بار که بخاطر قتل روانه زندان شد دیگر رنگ آزادی را ندید و در زندان کشته شد.وحید مرادی شرور معروف دیروز صبح هنگام هواخوری در حیاط زندان رجایی شهر با یک سری از زندانیان درگیر شد وحید مرادی در این درگیری و بر اثر اصابت جسم برنده به قتل رسید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تصاویری از آتش سوزی در ارتفاعات روستای مریدان لنگرود – استان گیلان

آتش سوزی در ارتفاعات روستای مریدان لنگرود استان گیلان از ساعت ۱۵ دوشنبه ۱۱ تیرماه شروع شد و بخش عظیمی از آن تا ساعات اولیه شب گذشته توسط نیروهای هلال احمر و منابع طبیعی خاموش شد، اما به علت صعب العبور بودن مسیر و وسعت آتش که به حدود ۵ تا ۱۰ هکتار می‌رسد، آتش سوزی ادامه دارد و نیروهای منابع طبیعی برای مهار کامل آن در محل حضور دارند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کودک آزاری در شهرستان خمام/ پدری که با سم کشاورزی فرزندش را حمام می کرد

این حادثه در یکی از شالیزارهای شهرستان خمام استان گیلان اتفاق افتاد.ماجرا از این قرار بود که پس از جدایی والدین این کودک، سرپرستی وی به پدرش رسید اما مرد سنگدل پسر کوچولو را با خود به زمین‌های شالیزار اطراف روستا برد و در یک چادر بدون هیچ امکاناتی نگهداری کرد.پس‌از حدود یک هفته از این ماجرا برخی از مردم محلی با دیدن وضعیت نامناسب زندگی این پدر و پسر موضوع را به اورژانس اجتماعی و نیروی انتظامی گزارش دادند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سرقت مسلحانه ۱۵هزاردلاری در پوشش پلیس

از مدتی قبل و در پی تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت مسلحانه تحت پوشش مأمور در کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو، پرونده برای شناسایی و دستگیری سارقان در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرارگرفت و مالباخته پس از حضور در اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در ساعت ۱۷:۳۰ روز ۳۱ اردیبهشت ماه برای فروش مبلغ ۱۵ هزار دلار آمریکا با یکی از بستگان خود به نام سعید . ن که از آشنایان و اقوام دورمان است به محل قرار ملاقات با خریدار در منطقه پاسگاه نعمت آباد، میدان ثارالله رفتم. منتظر خریدار بودیم که ناگهان یک دستگاه پراید با سه سرنشین در برابرما توقف کرد و هر سه نفرشان در حالیکه همراه خود اسلحه و بی سیم داشتند از ماشین پیاده شدند و قصد دستگیری هر دو نفر ما را داشتند که سعید توانست از دست آنها متواری شود اما من دستگیر شدم و سرنشینان پراید ضمن دستبند زدن به دستانم مرا با تهدید اسلحه سوار ماشین کرده و به راه افتادند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مرگ دلخراش دختر ۲ ساله و پدرش در رودخانه هراز

این حادثه شامگاه یکشنبه در حالی رخ داد که این پدر و دختر به حاشیه رودخانه هراز رفته بودند اما بر اثر سقوط در آب‌های خروشان جان باختند.در پی این حادثه ۲ تیم امدادی پایگاه‌های کهرود و هراز جمعیت هلال احمر به محل وقوع حادثه در منطقه وانا اعزام شدند و در مسیر رودخانه هراز که به رودخانه وحشی شهرت دارد به جست‌و‌جو پرداختند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید