اخبار روز ورزشی ؛ فنرباغچه و بیشکتاش با ۱۰ میلیون یورو به دنبال انصاری فرد / پرونده مهدی ترابی واترگیت جدید فوتبال ایران؟

نگام ؛ ورزشی _ درخواست رونالدو از یووه: من را از رئال بخرید! ؛ روایت عجیب جواد نکونام از حضورش در برنامه ۲۰۱۸/ درباره بی‌آبی خوزستان حرف نزن! ؛ بیرانوند؛ ۴۸ ساعت دیگر در اردوی پرسپولیس ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

فنرباغچه و بیشکتاش با ۱۰ میلیون یورو به دنبال انصاری فرد

کریم انصاری فرد که فصل گذشته عملکرد خوبی در المپیاکوس داشت، در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال گلزنی کرد. قیمت این بازیکن در حال‌ حاضر به ۱۰ میلیون یورو رسیده است و باشگاه المپیاکوس قصد دارد با فروش ستاره ایرانی خود این مبلغ را به دست بیاورد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

پرونده مهدی ترابی واترگیت جدید فوتبال ایران؟ ؛ باشگاه تبریزی رسما اعتراف کرده یاران تیم‌های دیگر را هوایی می‌کرده است!

تراکتورسازی شکایت رسمی خود علیه مهدی ترابی را به کمیته تعیین وضعیت داده است. این پرونده مبنای درستی است برای پرده‌برداری از یک تخلف بزرگ در تاریخ فوتبال ایران. آنها از مهدی ترابی برای قرارداد با تیم‌شان شکایت کرده‌اند. بازیکنی که  قرار بوده سرباز باشد. این حالا مبنایی مشخص خواهد بود برای افشای یک تخلف آشکار از سوی مدیران تراکتورسازی در دو سه سال گذشته. مدیرانی که این تیم محبوب را صاحب بدهی‌هایی چشمگیر کرده‌اند و حتی تخلف های‌شان هم نه توانست تیم را به جایگاه واقعی برساند و نه اینکه هواداران را از آنچه در تیم محبوب‌شان رخ می‌دهد، راضی نگه دارد. تنها میلیارد، میلیارد پول بود که هدر می رفت و عایدی چندانی هم نصیب تیم نمی کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دی مارتزیو ادعا کرد ؛ درخواست رونالدو از یووه: من را از رئال بخرید!

داستان انتقال رونالدو به یوونتوس در ابتدا توسط توتو اسپورت آغاز شد و در طول ۲۴ ساعت اخیر شاخ و برگ بسیاری پیدا کرد. حال دی مارتزیو مدعی شد که ایده این انتقال از خورخه مندس، ایجنت رونالدو بوده که ایجنت ژائو کانسلو، خرید جدید یوونتوس نیز هست و او یوونتوسی ها را دعوت به این کار کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

روایت عجیب جواد نکونام از حضورش در برنامه ۲۰۱۸/ درباره بی‌آبی خوزستان حرف نزن!

جواد نکونام اخیرا در استودیو برنامه ۲۰۱۸ حاضر شد تا بازی ژاپن و بلژیک را تحلیل کند. او یک روایت عجیب از این برنامه تعریف می‌کند و می‌نویسد: «این‌که از مردم خوزستان، از بی‌آبی، تشنگی زن و مرد و پیر و جوون و بچه‌هاشون بگیم و از مسئولا مبی‌خواهیم مشکلو حل کنن، چیز عجیبیه؟ واقعا عجیبه که از مسئولان بخواهیم برای کسایی که جنگیدن و جونشونو دادن تا مرز و بوم ما به دست دشمن نیفته فکری کنند؟

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بیرانوند؛ ۴۸ ساعت دیگر در اردوی پرسپولیس

کمتر کسی انتظار درخشش بیرانوند را در روسیه و مقابل دو حریف صاحبنام ایران در این رقابت‌ها داشت. اما بیرانوند با ثبت یک کلین شیت در جدال برابر مراکش و بعد از آن نمایش موفق برابر اسپانیا مهیای دیدار مقابل پرتغال شد. دیداری که با مهار پنالتی کریس رونالدو از او چهره‌ی موفق ایران در این رقابت‌ها را شکل داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید