اخبار روز حوادث ؛ قتل وحید مرادی در زندان و فیلمی از رجزخوانی زندانیان ؛ آنها موبایل، اینترنت و قمه را از کجا آوردند؟ / گفت عقاب ایرانم و گنده لاتی کرد ما هم او را زدیم! ؛ آخرین خبر از پرونده + عکس / تشکر جنتی از قوه قضائیه برای اعدام محمد ثلاث

نگام ؛ حوادث _ “سلطان سکه” دستگیر شد/ ۲ تُن سکه از بازار خریده بود  ؛ ماجرای دختر ۲۰ ساله‌ای که چند قمه و چاقو را روی میز کلانتری گذاشت و گفت: من آدم کشته‌ام ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

قتل وحید مرادی در زندان و فیلمی از رجزخوانی زندانیان/ آنها موبایل، اینترنت و قمه را از کجا آوردند؟

بعد از قتل وحید مرادی، فیلمی منتشر شد که در صورت صحت، عربده‌کشی و رجزخوانی قاتلان وحید مرادی پس از قتل را نشان می‌دهد.قتل وحید مرادی یکی از معروف‌ترین شرورهای ایران در روزهای گذشته در صدر اخبار حوادث کشور قرار گرفته است.بعد از مشخص شدن قاتلان وحید مرادی و اینکه در جریان این درگیری، هرکدام از آنها یک ضربه به وحید مرادی زده‌اند، فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در صورت صحت، عربده‌کشی و رجزخوانی قاتلان وحید مرادی پس از قتل را نشان می‌دهد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

گفت عقاب ایرانم و گنده لاتی کرد ما هم او را زدیم! / آخرین خبر از پرونده + عکس

ساعت ۱۴‌بعد‌از‌ظهر روز دوشنبه وحید‌مرادی، شرور معروف تهران که اردیبهشت‌ماه امسال یکی از دوستانش را در مهمانی در حوالی ولنجک به قتل رسانده بود در زندان رجایی‌شهر به قتل رسید. زندانبانان زندان رجایی‌شهر پس از اعلام درگیری خونین با جسد او در انتهای سالن شماره یک زندان روبه‌رو شدند که با اصابت ضربات متعدد چاقو به کام مرگ رفته بود. با اعلام این خبر قاضی محمد شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در رأس اکیپی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی و قاضی دشتبان، بازپرس ویژه قتل در محل به تحقیق پرداختند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تشکر جنتی از قوه قضائیه برای اعدام محمد ثلاث

آیت‌الله جنتی در جلسه امروز شورای نگهبان با اشاره به بمباران مراسم عروسی مردم مظلوم یمن از سوی جنایتکاران آل‌سعود اظهار داشت: این جنایات که مکرراً بر علیه مردم بی دفاع، گرسنه و مظلوم یمن اتفاق می‌افتد در سایه سنگین سکوت مدعیان حقوق بشر صورت می‌گیرد.
دبیر شورای نگهبان با تأکید بر اینکه جنایت کاران آل‌سعود به صورت عمدی و حساب شده مراسم عروسی یمنی‌ها را هدف قرار می‌دهند و مردم را به خاک و خون می‌کشند، اضافه کرد: مقاومت غیرتمندانه و استوار مردم یمن که تاکنون دشمنان را زبون و ذلیل کرده است، قابل ستایش است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رییس پلیس تهران بزرگ خبر داد:”سلطان سکه” دستگیر شد/ ۲ تُن سکه از بازار خریده بود

سردار حسین رحیمی امروز در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به دستگیری دو باند معروف سکه گفت: دو شب گذشته فردی که معروف به سلطان سکه بود، دستگیر شد.وی ادامه داد: افراد سلطان سکه در طول سال ۹۶ دو تن سکه از بازار خریداری کرده و سپس با قیمتی که خود تعیین می‌کردند به فروش می‌رساندند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ماجرای دختر ۲۰ ساله‌ای که چند قمه و چاقو را روی میز کلانتری گذاشت و گفت: من آدم کشته‌ام

دختر جوان که با همدستی سه مرد یک مکانیک را به قتل رسانده بود صبح دیروز در حالی در شعبه یکم دادگاه کیفری البرز پای میز محاکمه ایستاد که بیش از ۱۰ اتهام در پرونده‌اش به چشم می‌خورد.رسیدگی به این پرونده از خرداد پارسال به‌ دنبال حضور یک دختر ۲۰ساله به‌نام مهشید در اداره پلیس آگاهی استان البرز شروع شد، او در حالی که چندین قمه و چاقو را از دور کمرش بازمی‌کرد و روی میز افسر آگاهی می‌گذاشت، گفت: من یک مرد را کشته‌ام!

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید