اخبار روز ورزشی ؛ کی‌روش بدون تمدید قرارداد تهران را ترک کرد / انصاری فرد یک قدم به بشیکتاش نزدیک شد

نگام ؛ ورزشی _ اتفاقی جالب در بازی دوستانه پرسپولیس/وقتی درویش‌وند دروازه‌بان رقیب شد ؛ محمدی: این قهرمانی را به مردم ایران تقدیم می‌کنم/ مسوولان آینده سازان کشتی را حمایت کنند ؛ کاپیتان تیم‌ملی در جمع بسیجیان دانشگاه شهید چمران اهواز/مسعود شجاعی به آنها چه قولی داد؟ ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

کی‌روش بدون تمدید قرارداد تهران را ترک کرد

طی ماه‌های گذشته و در جریان دیدارهای تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و حتی پیش از آن، بارها از توافق نهایی کی‌روش و فدراسیون فوتبال سخن گفته شده بود اما سرمربی تیم ملی بامداد روز پنج‌شنبه ۱۴ تیر بدون هیچ نشانه‌ای از امضای قرارداد و توافق نهایی با فدراسیون فوتبال، تهران را به مقصد لیسبون ترک کرد.کی‌روش پس از حذف تیم ملی در مرحله‌ی گروهی جام جهانی با تیم ملی وارد تهران شده بود و مذاکراتی را با مهدی تاج انجام داده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

انصاری فرد یک قدم به بشیکتاش نزدیک شد

چند روزی هست خبر علاقمندی دو باشگاه مطرح شهر استانبول به ستاره گلزن ایرانی المپیاکوس به سوژه اول رسانه های ترکیه و یونان تبدیل شده است تا جایی که این اخبار امروز از نزدیک تر شدن کریم انصاری فرد به پوشیدن پیراهن بشیکتاش خبر می دهد

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اتفاقی جالب در بازی دوستانه پرسپولیس/وقتی درویش‌وند دروازه‌بان رقیب شد

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی موفق شد با نتیجه ۶ بر صفر از سد لیوتومر اسلوونی عبور کند.در این بازی که  بشار رسن (‘۳۴)، امید عالیشاه (‘۳۷)، سعید حسین‌پور (‘۵۰)(‘۵۶)، گادوین منشا (‘۶۰)(‘۸۱) برای پرسپولیسی ها گلزنی کردند یک اتفاق جالب افتاده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

محمدی: این قهرمانی را به مردم ایران تقدیم می‌کنم/ مسوولان آینده سازان کشتی را حمایت کنند

غلامرضا محمدی درباره قهرمانی تاریخی تیم‌ ‌ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران در مسابقات جهانی کرواسی ۲۰۱۸ که برای نخستین بار خارج از ایران و پس از ۲۲ سال از آخرین قهرمانی ایران در این رقابت‌ها به دست آمد، اظهار کرد: در ابتدا وظیفه خود می‌دانم به همه اعضای کادر فنی، مجموعه عوامل فدراسیون کشتی، تیم پزشکی و شیر بچه‌ها و دلاوران کشتی گیر تیم ملی نوجوانان بخاطر کسب این افتخار خسته نباشید و خداقوت بگویم و این قهرمانی را به مردم عزیز و بزرگوار ایران که با سختی های زیادی روزگار می گذرانند از صمیم قلب تقدیم می کنم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کاپیتان تیم‌ملی در جمع بسیجیان دانشگاه شهید چمران اهواز/مسعود شجاعی به آنها چه قولی داد؟

بعد از مشکلات به وجود آمده برای مردم خوزستان و پستی که مسعود شجاعی برای حمایت از آنها در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، بسیج دانشجویی این شهر از کاپیتان تیم ملی دعوت کرد تا حضوری پیگیر وضعیت مردم خوزستان شود. شجاعی هم به قولی که داده بود خیلی زود عمل کرد و راهی این شهر شد. همچنین بعد از حضور شجاعی مسئول بسیج دانشگاه شهید بهشتی خوزستان واکنش جالبی به عملی شدن قول کاپیتان تیم ملی نشان داد درباره دیدار با او توئیت کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید