اخبار روز حوادث ؛ اعترافات هولناک سعید و عباس، قاتلان وحید مرادی در زندان + عکس / دستگیری خواهران همسرکش

نگام ؛ حوادث _ رد ادعای ترور فرزند امام جمعه فقید خاش/ قتل به دلیل درگیری طایفه‌ای صورت گرفته است ؛ خواننده افغانی راز قتل همسر ایرانی اش را پس از۱۱سال فاش کرد/با من ازدواج کرد ولی دلش با کسی دیگر بود ؛ تشکیل ۲ پرونده برای آتش‌سوزی جنگل‌های گلستان/ ۷ نفر احضار و یک نفر بازداشت شد  ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

اعترافات هولناک سعید و عباس، قاتلان وحید مرادی در زندان + عکس

سردسته یکی از طرفین درگیری وحید، شرور سابقه داری بود که ۲۶ اردیبهشت ماه به اتهام قتل دستگیر شده بود.او در یک میهمانی شبانه و در حالی که هنوز ۲۴ ساعت از آزاد شدنش از زندان نمی گذشت دوستش را به قتل رسانده و فرار کرده بود. وحید پس از این جنایت راهی مرزهای غربی ایران شد تا به کمک یک قاچاقچی انسان از مرز خارج شود اما کارآگاهان اداره دهم هنگامی که متهم قصد عبور از مرز را داشت او را دستگیر کردند. او پس از بازسازی صحنه قتل و تکمیل تحقیقات به زندان رجایی شهر کرج منتقل شده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دستگیری خواهران همسرکش

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: ۲ خواهر که اقدام به قتل همسرانشان کرده بودند، در زاهدان شناسایی و دستگیر شدند. سرهنگ ابراهیم ملاشاهی روز چهارشنبه با تشریح این حادثه افزود: در پی اعلام فوت مشکوک دو مرد ۳۷ساله و ۴۵ ساله و کشف اجساد آنان در منزل مسکونی در ۳۱ اردیبهشت ۹۷ و پنهان بودن علت مرگ، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رد ادعای ترور فرزند امام جمعه فقید خاش/ قتل به دلیل درگیری طایفه‌ای صورت گرفته است

حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز کارمند شبکه بهداشت شهرستان خاش که تحصیلات حوزوی داشته و مولوی نیز بوده است، مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان خود را از دست داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خواننده افغانی راز قتل همسر ایرانی اش را پس از۱۱سال فاش کرد/با من ازدواج کرد ولی دلش با کسی دیگر بود

سه روز قبل مأموران پلیس پاکدشت هنگام عبور از خیابان به مرد ٣٣ ساله‌ای مشکوک شدند. در بازرسی بدنی از مرد افغان ۴٠۵ گرم حشیش کشف و او به اتهام حمل مواد مخدر بازداشت شد.هنوز ساعتی از دستگیری‌اش نگذشته بود که وی در بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود و به قتل همسر ایرانی‌اش اعتراف کردوی وقتی در مقابل بازپرس محسن مدیرروستا قرار گرفت جزئیات قتل همسرش را بیان کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تشکیل ۲ پرونده برای آتش‌سوزی جنگل‌های گلستان/ ۷ نفر احضار و یک نفر بازداشت شد

علی خانی دادستان عمومی و انقلاب کلاله افزود : تاکنون ۷ نفر برای بازجویی به دادسرا احضار شده اند و تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان آتش سوزی ادامه دارد .به گفته خانی ، آتش سوزی در کلاله در دو نقطه رخ داد که بر اثر آن ۱۴۰ هکتار از جنگل های سوزنی برگ کلاله و بخشی از عرصه های جنگلی چشمه زاو این شهرستان  در آتش سوخت.عباس عرب دادستان عمومی و انقلاب گالیکش هم گفت : با توجه به این که شروع و وسعت بیشتر آتش سوزی جنگل گلستان در حوزه ی خراسان شمالی بود ، پرونده ای در دادگاه بخش قاضی این استان تشکیل شده است .

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید