امنیت تنها به معنی عدم جنگ در کشور نیست / عباس بروجردی

پایگاه خبری / تحلیلی نگام – آقای روحانی با سخنان اخیرتان در اروپا امنیت ملت ایران را به خطر انداخته اید چه کسی به شما چنین اجازه ای داده است آیا شما نبودید که قبل از انتخابات کلی وعده سر خرمن داده اید و به هیچ کدام آن حتی به صورت نمایشی عمل نکرده اید خدای ناکرده ملت ایران را کور فرض کرده اید که بعدش آن جنایتکار و تروریست بین المللی قاسم سلیمانی بیاید و از حرفهای پوچ شما پشتیبانی کند با کدام اقتصاد میخواهید بجنگید یا حتی اگر وارد جنگ بشوید کدام یک از مردم ایران از شما دل خوش دارند که بیایند و در جبهه ها حضور پیدا کنند.

امنیت تنها به معنی عدم جنگ در کشور نیست، امنیت حقیقی یعنی تمام افراد جامعه بدون توجه به نژاد، دین، طبقه جنسیت و پایگاه اجتماعی از حقوق یکسان برای رشد برخوردار باشند.

وقتی که بازاریهای تهران جمع میشن میگن ببندش ببندش ببندش شما دیگه حساب کن که شهروند عادی و کارگر آسیب پذیر ببین دیگه داره  چه شرایطی رو سپری میکنه واین خرابی امروز اتفاق نیافتاده بلکه خیلی وقته که خرابه اما تازه بوش در اومده به قول معروف.

روزی که دولت شما آقای روحانی آمد بالا امید و تدبیر بر این بود که نگاه میانه روی شماها که حداقل وضع اقتصاد رو بهتر کنه ولی دولت شما شده مجموعه شکستهای متعدد در کلیات.

شما مگر ادعا نمیکردید که سایه جنگ را از روی ایران برداشته اید حالا شما در سخنرانی اخیرتان گفته اید که اگر کسی فکر میکنه  دولت میترسه، دولت استعفا میکنه، دولت کنار میره اشتباه میکنه این عین گفته شماست.

وقتی رسیدی به جایی که خودت باید بیای بگی ای مردم من صدای انقلاب شما رو شنیدم، بدان که پایانت آغاز شده است آقای روحانی.

در این هفته گذشته شما از خودتان به کسانی که به شما رای داده بودند چهره ای نشان دادید که امیدوارم دیگه شکی برای کسی باقی نمانده باشد که کشتی نظام با همه آدمهای داخلش سوراخ شده و شما هر چی هم دلار بریزی توش این سوراخ بسته نمیشه هیچ، روز به روز داره این سوراخ بزرگتر میشه و دیگر چیزی باقی نمانده که ملت ایران را متحد کند وامیدوارم که وضع از این بدتر نشود چون روزی که این کشتی دارد غرق میشود هزینه هایی دارد که صد البته روزی است که استبداد علی خامنه ای چنگالش را از روی ایران زمین برمیدارد و امیدوارم خیلی گران تمام نشود.

هنوز تحریمها شروع نشده که اقتصاد ایران ورشکسته شده شاید شاید این آخرین مانوری باشد که شما دارید در ایران در طی این چهل سال انجام میدهید.

مشکل فقط به دلار و اقتصاد و بازار و اینها نیست.

آبادان آب نداره، خرمشهر آب نداره، نسرین ستوده ها زندانند، و یک عالمه آدم بیگناه دیگر نیز زندانند، و هر روز هم دارید اعدام میکنید، کارگران، اقلیت، حقوق بشر، زنان ،آقازاده ها، فساد اقتصادی، رانت خواری ….

حالا خوبه یک کلمه تو لغت نامه ما هست اونم دشمن هست بیچاره نمیدونه از دست شماها چیکار کنه چون چپ و راست دارید ازش سوء استفاده میکنید و هر چیز غیر مرتبط رو به اون ربط میدید شما اگر این کلمه رو نداشتید چجوری میخواستید هر وقت افسار مملکت از دستتون خارج میشه کارهاتون رو توجیح کنید.

آقای روحانی شما چرا ملت ایران رو خر فرض میکنید و تحلیلهای صد تا یه غاز تحویل ملت میدید واقعا دارم به تحصیلات شما شک میکنم با این حرفهای تو خالی شما مملکتی که آب نداره چه ربطی به دلار داره.

کم کم داریم بر میگردیم به دهه شصت که کوپن میدادید روغن نباتی میگرفتن مردم.

چرا به جای اینکه دولت و حکومت در پی بهتر شدن اقتصاد باشن راه افتادن که ما میخوایم تنگه هرمز رو ببندیم و حرف مفت زیاد که همه اینها فقط مصرف داخلی هم داره.

از اون طرف جواد ظریف رو یواشکی میفرستید عمان جلسه میزاره تا پیغام بده به آمریکا از طرفی هم خودتون میرید اروپا تا ببینید حافظ منافع به قول خودتون استکبار جهانی آمریکا چه جوابی واستون ارسال کرده تا بلکه این باریکه آب بسته نشه که بعیده با عدم امضای جلوگیری از پولشوئی و کمک مالی به تروریسم سوئیفت باز بماند.

بهتره به جای این کارها بیائید راهکار بدهید و با مردم با صداقت و رودررو صحبت کنید و جلوی بخور بخورها رو بگیرید که از شما بعیده جَنَم یه همچنین کاری رو داشته باشید،.یا حتی اون قوه قضاییه که خودش شده مشکل اصلی مبارزه با فساد.

اگر حکومتداران ما شعور استعفا داشتند که الان اون نمیر جنتی تا الان باید هزار بار استعفا میداد یا علی خامنه ای که ول کن صندلی نیست و چسبیده به صندلی قدرت رو گرفته و ول کن نیست.

وفا کردن بدون عمل کردن دوزار هم نمی ارزد، شما هیچ کاری برای مردم نکردید و انقدر ضد و نقیض صحبت کردید که شده اید عامل نگرانی مردم ایران