اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ راهکارهای طبیعی برای کاهش وزن / ۴ توصیه به خانم های بالای ۴۰ سال

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ حقایقی درباره سومین سرطان شایع دنیا  ؛ دانستنی‌هایی جالب درباره ویتامین D ؛  به جای آسپرین این دانه های شگفت‌انگیز را مصرف کنید ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

راهکارهای طبیعی برای کاهش وزن

با این وجود برخی از راهکارهای ارائه شده در عمل مورد تایید قرار گرفته و در کنترل وزن تاثیرگذار هستند.
این استراتژی‌ها شامل ورزش کردن، توجه به میزان کالری دریافتی، کاهش میزان کربوهیدرات موجود در رژیم غذایی و روزه‌داری متناوب می‌شود.به گزارش مدیکال نیوز تودی، از جمله روش‌های کاهش وزن که مورد تایید مطالعات علمی است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۴ توصیه به خانم های بالای ۴۰ سال

خانم‎هایی که ۴۰ سالگی را رد کردند بهتر است بدانند که نیاز به تغییری در رژیم غذایی‏شان است، البته اگر به سلامتی‏شان اهمیتی ویژه می‎دهند. در این مطلب توضیح می‏دهیم که این افراد چه نوع خوراکی‎هایی را باید در رژیم غذایی بگنجانند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

حقایقی درباره سومین سرطان شایع دنیا

سرطان پستان سومین سرطان شایع در جهان و شایع‌ترین سرطان در زنان است. این بیماری حدود یک سوم کل سرطان‌های زنان را شامل شده و یکی از علل اساسی مرگ در زنان بین سن ۳۵ تا ۴۵ سال است. سرطان پستان ممکن است بر اثر عوامل متعددی چون سن، جنس، نژاد، بیماری خوش‌خیم قبلی در سینه، سابقه سرطان قبلی در فرد، سن قاعدگی و منارک زودرس، یلئسگی دیررس و بارداری در سنین بالا به وجود آید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مغز بدون این ویتامین سریع‌تر پیر می شود ؛ دانستنی‌هایی جالب درباره ویتامین D

کمبود ویتامین D شرایطی شایع در جهان است و برخی رژیم های غذایی مانند رژیم غذایی غربی حاوی مقدار اندکی از این ماده مغذی هستند.
به گزارش ایزی هلث اپشنز”، جدا از رژیم غذایی و روغن جگر ماهی کاد، تنها منبع طبیعی برای ویتامین D نور خورشید است، اما از آنجایی که افراد بسیاری در دنیای امروز بیشتر وقت خود را در فضاهای سرپوشیده سپری می کنند چندان در معرض خورشید قرار نمی گیرند.
برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

به جای آسپرین این دانه های شگفت‌انگیز را مصرف کنید

آسپرین از جمله قرص هایی است که اغلب افراد مصرف می کنند تا دچار لختگی خون نشوند ولی از مصرف بسیار آسپرین می ترسند و دنبال جایگزینی برای آسپرین هستند. پس توصیه می کنیم حتما این مقاله را بخوانید تا بدانید که باید به جای آسپرین این دانه ها را مصرف کنید!به جای آسپرین این دانه ها را مصرف کنید!بسیاری از افراد در سراسر جهان روزانه آسپرین مصرف می‌کنند تا از لخته شدن خون پیشگیری کنند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید