اخبار روز حوادث ؛ اتفاق وحشتناک در تهران ؛ پدری در جنت آباد دختر ۱۵ ساله اش را آزار شیطانی داد / انتقام‌ خونین از دوست قدیمی؛ از من خواست به عنوان سارق مسلح به دختری که همراهش بود تجاوز کنم اما…

نگام ؛ حوادث _ انبار پارچه در مولوی دچار حریق شد ؛ مهلت دوباره برای یک محکوم به قصاص/ قاتل: شهاب فکر می‌کرد دوست دخترش در خانه من است و با من درگیر شد ؛ مهندس کامپیوتر: یاسمین را من نکشته‌ام/ همسر مقتول: روز حادثه، او را نزدیک خانه‌ام دیدم ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

اتفاق وحشتناک در تهران / پدری در جنت آباد دختر ۱۵ ساله اش را آزار شیطانی داد

صبح روز چهارشنبه مادری به همراه دخترش در دادگاه کیفری یک استان تهران حضور یافت و از شوهر سابق خود به اتهام تجاوز به دختر ۱۵ ساله اش شکایت کرد.این مادر که همراه دختر ۱۵ ساله اش در دادگاه حضور یافته بود به قاضی قربانزاده گفت: ۴ سال است که از شوهرم طلاق گرفته ام. دخترم نیز کنار پدرش در خانه ای در جنت آباد زندگی می کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

انتقام‌ خونین از دوست قدیمی/ از من خواست به عنوان سارق مسلح به دختری که همراهش بود تجاوز کنم اما…

مردی که دوستش را در جریان یک انتقام‌گیری به قتل رسانده بود، در انتظار برگزاری جلسه محاکمه به‌سر می‌برد.این پرونده از سال ۹۴ و زمانی تشکیل شد که زنی به پلیس آگاهی رفت و خبر داد پسرش به نام مهرداد مفقود شده است. او گفت: مهرداد قرار بود گاوی را به یک گاوداری ببرد، ولی دیگر از او خبری نشد. چندین‌بار با موبایلش تماس گرفتم، ولی جواب نداد. بعد از آن هم گوشی‌اش خاموش شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سخنگوی آتش‌نشانی تهران خبر داد:انبار پارچه در مولوی دچار حریق شد

جلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۴:۵۵ صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در خیابان مولوی، کوچه صراف‌ها به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.وی با بیان اینکه سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام می‌شوند، خاطرنشان کرد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه قدیمی با یک زیر زمین بود. زیربنای این ساختمان ۶۰۰ متر بود که زیرزمین، دو طبقه فوقانی و همکف حدود ۳۵۰ متر وسعت داشت و تبدیل به انباری برای نگهداری پارچه شده بود. در محوطه حیات نیز مقادیر بسیاری توپ‌ها و رول‌های پارچه روی هم انبار شده بود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مهلت دوباره برای یک محکوم به قصاص/ قاتل: شهاب فکر می‌کرد دوست دخترش در خانه من است و با من درگیر شد

متهمی که موفق شد پای چوبه دار مهلت بگیرد؛ مرد جوانی بود که به خاطر یک سوءتفاهم دستش به خون آلوده شده بود. رسیدگی به این پرونده از ۲۵ دی سال ۹۱ آغاز شد. مأموران کلانتری ۱۲۷ نارمک در جریان مرگ پسر جوانی در یکی از بیمارستان‌های تهران قرار گرفتند.بررسی‌ها نشان می‌داد که شهاب ۴ روز قبل به‌خاطر نزاع شبانه به بیمارستان منتقل شده است. از آنجایی که بعد از معاینات پزشکی مرگ مغزی او تأیید شده بود خانواده شهاب به اهدای عضو رضایت دادند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

مهندس کامپیوتر: یاسمین را من نکشته‌ام/ همسر مقتول: روز حادثه، او را نزدیک خانه‌ام دیدم

پرونده قتل زن کارمند که با سیم تلفن در خانه‌اش کشته شده بود پس از ۷ سال با محاکمه تنها متهم پرونده به ایستگاه آخر نزدیک می‌شود.این پرونده در حالی روی میز قضات شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت که متهم بار دیگر منکر ارتکاب جنایت شد.رسیدگی به این پرونده از دهم بهمن‌ سال ۸۹ شروع شد. مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از قتل همسر ۳۰ ساله‌اش در خانه خبر داد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید