اخبار روز ورزشی ؛ دعوت کفاشیان به کمیته اخلاق برای پرونده ۳۱۶ هزار دلاری/ کرانچار: درگروه بسیار سختی قرار داریم ؛ تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ بهترین عملکرد را داشت

نگام ؛ ورزشی _ کی‌روش تا پایان جام ملت‌ها در تیم ملی ایران ماندنی است ؛ مذاکره نکونام با شجاعی برای حضور در نساجی ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

دعوت کفاشیان به کمیته اخلاق برای پرونده ۳۱۶ هزار دلاری

موضوع حق پخش تلویزیونی چهار دیدار تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی مقابل تیم های گوام، ترکمنستان، هند و عمان پای رییس سابق فدراسیون فوتبال و نایب رییس فعلی این فدراسیون را برای دومین بار به کمیته اخلاق باز کرد.در حالی که شرکت MP&SILVA به عنوان شرکت طرف قرارداد فدراسیون فوتبال برای پخش این دیدارها مدعی است برای هر یک از این بازی ها مبلغ ۷۹ هزار دلار (جمعا مبلغ ۳۱۶ هزار دلار) به فدراسیون فوتبال پول داده است، اما اسنادی در این باره در فدراسیون فوتبال وجود ندارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کرانچار: درگروه بسیار سختی قرار داریم/ تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ بهترین عملکرد را داشت

زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم ملی فوتبال امید ردباره روند آماده سازی تیم ملی گفت: بازیکنان تیم ملی فوتبال امید با انگیزه و شاداب تمرینات خود را برگزار می کنند تا در مصاف با حریفان خود در جاکارتا آماده باشند. وضعیت ملی پوشان مطلوب بوده و بازیکنانی در اردو حضور دارند طبق برنامه های کادر فنی پیش می روند.وی در ادامه درباره حضور بازیکنانی که در این اردو شرکت نداشتند، گفت: با هماهنگی مدیر تیم، اجازه دادیم تا بازیکنان تیم تراکتور سازی تبریز در کمپ تمرینی تیم خود حضور داشته باشند و در اردوی نهایی که متصل به اعزام است، به بازیکنان ملحق شوند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال خبر داد:کی‌روش تا پایان جام ملت‌ها در تیم ملی ایران ماندنی است

در حالی که رسانه‌های خارجی از پایان همکاری کی‌روش و فدراسیون فوتبال خبر می‌دهند، مهدی تاج چندی قبل مدعی شد که این فدراسیون با سرمربی پرتغالی تیم ملی ادامه همکاری می‌دهد. با این وجود کارلوس کی‌روش بدون اظهارنظری تهران را به مقصد لیسبون ترک کرد تا خبرهای منتشر شده درباره پایان همکاری دو طرف قوت بگیرد.با وجود افزایش گمانه‌زنی‌ها مبنی بر خداحافظی کی‌روش با تیم ملی، عبدالکاظم طالقانی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال می‌گوید قرارداد این مربی تا جام ملت‌های آسیا تمدید شده و این امیدواری وجود دارد که قرارداد مربی پرتغالی تیم ملی تا جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تمدید شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

مذاکره نکونام با شجاعی برای حضور در نساجی

رابطه خوب جواد نکونام و مسعود شجاعی از سال ها قبل سبب شده تا سرمربی کنونی نساجی از کاپیتان تیم ملی درخواست بازگشت به فوتبال ایران را داشته باشد.شجاعی بعد از قهرمانی با آ.ا.ک آتن در لیگ کشور یونان و حضور در سومین جام جهانی دوران فوتبالی خود، این روزها مشغول استراحت است و هنوز مقصد بعدی اش را انتخاب نکرده است. در این شرایط برخی تیم های لیگ برتری ایران نیز خواهان جذب شجاعی شده اند اما هنوز توافقی در این باره حاصل نشده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز ورزشی ؛ دعوت کفاشیان به کمیته اخلاق برای پرونده ۳۱۶ هزار دلاری/ کرانچار: درگروه بسیار سختی قرار داریم ؛ تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ بهترین عملکرد را داشت

Comments are closed.