اخبار روز حوادث ؛ قتل مشکوک مردی که می‌خواست به خانه ماساژور زن برود / ۲ برادر که پسرعمه شان را کشته‌اند، جنایت را به گردن همدیگر انداختند؛ مقتول، خواستگار خواهرشان بود

نگام ؛ حوادث _ وضعیت آزادی مرزبان ربوده شده خراسان‌شمالی مشخص نیست ؛ رأی نهایی متهم پرونده مدرسه غرب تهران کمتر از یک هفته آینده اعلام می‌شود  ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

قتل مشکوک مردی که می‌خواست به خانه ماساژور زن برود

عصر دوشنبه ۱۱ تیر مرد میانسالی به دادسرای جنایی تهران رفت واز ناپدید شدن برادر۵۵ ساله‌اش خبر داد.او گفت: فریبرز ساعت ۱۱ صبح به همراه یکی از دوستان قدیمی‌اش به‌نام شاهرخ از مغازه‌اش در بازار بیرون رفته و دیگر خبری از او نداریم.هر چه با تلفن همراهش تماس می‌گیرم در دسترس نیست. نگران او شده‌ام و تصور می‌کنم که اتفاقی برایش رخ افتاده باشد.با شکایت مرد میانسال تحقیقات برای یافتن فریبرز آغاز شد. از آنجایی که شاهرخ آخرین نفری بود که با فریبرز دیده شده بود، کارآگاهان پلیس به سراغ او رفته و مرد ۵۱ ساله را تحت بازجویی قرار دادند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

۲ برادر که پسرعمه شان را کشته‌اند، جنایت را به گردن همدیگر انداختند/ مقتول، خواستگار خواهرشان بود

دو برادر که پسر عمه شان را بعد از خواستگاری از خواهرشان به رگبار بسته بودند محاکمه شدند.رسیدگی به این پرونده از دو سال پیش به‌دنبال تیراندازی مرگباری در محله پیشوای ورامین شروع شد.در این حادثه هولناک پسر جوانی به‌نام وحید در اثر شلیک گلوله جان باخت و خیلی زود بازپرس کشیک قتل در محل جنایت حضور یافت و با دستور وی جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت.کارآگاهان در تحقیقات جنایی دریافتند عاملان این رگبار خونین دو برادر و پسردایی‌های مقتول هستند. محسن ونیما بلافاصله دستگیر شدند وپس از اعتراف به جنایت هولناکی که مرتکب شده بودند صبح دیروز برای محاکمه از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری منتقل شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

وضعیت آزادی مرزبان ربوده شده خراسان‌شمالی مشخص نیست

سرهنگ «داوطلب» در گفت‌وگو با خبرنگاران ، اظهار کرد: از وضعیت تحویل سرباز مرزبان استان توسط پاکستان اطلاعاتی نداشته و در جریان مباحث مربوط به تحویل این سرباز نیستم، بنابراین هنوز وضعیت آزادی این سرباز مشخص نیست.وی ادامه داد: اگر در رابطه با آزادی این مرزبان اطلاعاتی بدست بیاید از سوی مسئولان مربوطه رسانه‌ای خواهد شد.براساس این گزارش،«سعید براتی» به همراه ۱۱ نفر از ماموران مرزبانی نیروی انتظامی متشکل از سه نیروی کادر و ۹ سرباز وظیفه اوایل اردیبهشت پارسال در منطقه مرزی چاهندو میرجاوه سیستان و بلوچستان به هنگام تعویض پست مورد حمله و کمین تروریست‌ها قرار گرفتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رییس دادگستری استان تهران:رأی نهایی متهم پرونده مدرسه غرب تهران کمتر از یک هفته آینده اعلام می‌شود

غلامحسین اسماعیلی گفت: روز گذشته ۱۶ تیر ماه دادگاه رسیدگی به پرونده متهم مدرسه معین برگزار شد. این جلسه در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار و دفاع آخر از متهم پرونده اخذ شد.رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه دادگاه ختم رسیدگی را اعلام کرده است، تصریح کرد: اظهارات شکات و نماینده دادستان به صورت کامل اخذ شده و دادگاه ظرف مدت یک هفته رأی خود را اعلام می‌کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید