اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ ماجرای دعوت نشدن محسن قاضی‌مرادی به «خندوانه» از زبان همسرش / گریم عجیب وغریب محمدرضا شریفی نیا در نقش یک داعشی در فیلم «دختر شیطان»

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ همسر رومن پولانسکی، در اعتراض دعوت برای پیوستن به اسکار را رد کرد ؛ غفارزادگان: نویسندگان ایران تحمل یکدیگر را ندارند ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

ماجرای دعوت نشدن محسن قاضی‌مرادی به «خندوانه» از زبان همسرش

مهوش وقاری از علت دعوت نشدن محسن قاضی مرادی به برنامه «خندوانه» اظهار بی اطلاعی کرد.بازی‌های درخشان محسن قاضی مرادی در نقش یدالله گدای «کت جادویی» که جزو کارهای فراموش نشدنی این بازیگر محسوب می‌شود و یا نقش استثنایی او در «ما همه خوبیم»، «زیر پوست شهر» و «قطعه ناتمام» از یادها نمی‌رود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

گریم عجیب وغریب محمدرضا شریفی نیا در نقش یک داعشی در فیلم «دختر شیطان»

در حال حاضر تدوین توسط حسین زندباف مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد و هادی اسلامی نیز مشغول ساخت جلوه های ویژه فیلم است.به گفته محمدپور، براساس برنامه ریزی ها «دختر شیطان» بعد از ماه صفر در سینماهای سراسر کشور به نمایش درمی آید. پخش این فیلم برعهده فیلمیران است.همزمان با روزهای پایانی مراحل فنی سازندگان از گریم متفاوت محمدرضا شریفی نیا در این فیلم رونمایی کرده اند. شریفی نیا در این فیلم به صورت افتخاری و در دو سکانس و‌‌ در دو نقش و با دو گریم متفاوت به ایفای نقش پرداخته است. این بازیگر در یکی از سکانس ها هندی و در سکانسی دیگر انگلیسی صحبت می کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

همسر رومن پولانسکی، در اعتراض دعوت برای پیوستن به اسکار را رد کرد

امانوئل سنیه، همسر رومن پولانسکی، فیلمسازفرانسوی، دعوت آکادمی علوم و هنرهای سینما، اسکار، را در اعتراض به اخراج همسرش از این آکادمی سینمایی رد کرد.خانم سنیه که خود بازیگر و خواننده است، اسکار را به “ریاکاری غیرقابل تحمل” متهم کرده است.اعضا هیات رئیسه اسکار در ماه مه سال جاری به اخراج آقای پولانسکی از این نهاد رای داد.آقای پولانسکی در سال ۱۹۷۷ پس از اعتراف به تجاوز، برای ۴۲ روز در زندان بود، پس از آن به اروپا گریخت و تلاش های دولت آمریکا برای استردادش به خاطر برخورداری او از تابعیت فرانسه و لهستان کارساز نبوده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

غفارزادگان: نویسندگان ایران تحمل یکدیگر را ندارند ؛ در عرصه فرهنگ دلمان برای خودمان نسوخت ؛ امروز نویسنده‌نما جای نویسنده را گرفته است

بدون شک نام داوود غفارزادگان در تاریخ داستان نویسی معاصر ایران یکی از پررنگ ترین اسامی است، نویسنده‌ای که با جرات می‌توان گفت یکی از صاحب سبکان ادبیات معاصر است و چیره دستی او در نوشتن داستان‌های کوتاه زمینه ساز شهرتش شد.او که سال هاست در عرصه ادبیات مشغول فعالیت است، همواره در آثارش تلاش کرده است تا چند بعدی فکر کرده و سوژه موردنظرش را از زوایای مختلفی نگاه کند تا آنچه مدنظر دارد را به درستی به مخاطب منتقل کند.این نویسنده به تازگی مجموعه ای از داستان های کوتاهی که از سال ۶۰ تا ۹۰ نوشته است را در کتابی تحت عنوان «کابوس خانه» روانه بازار کتاب کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ ماجرای دعوت نشدن محسن قاضی‌مرادی به «خندوانه» از زبان همسرش / گریم عجیب وغریب محمدرضا شریفی نیا در نقش یک داعشی در فیلم «دختر شیطان»

Comments are closed.