اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ ۱۷ گیاه دارویی که دیابت را به زانو در می‌آورند! / قدرتمندترین دشمن چربی خون را بشناسید/ بهبود رابطه جنسی با چند توصیه کاربردی

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ بهترین روغن های ضد پیری برای پوست صورت ؛  ادویه ای که درست مثل ایبوپروفن عمل می کند ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

۱۷ گیاه دارویی که دیابت را به زانو در می‌آورند!

تمامی گیاهان و ادویه‌جات که در این مطلب آورده شده خواص ضد دیابتی و یا ضدالتهابی دارند و می‌توانند موجب کاهش التهابات مزمن در بدن شوند، فقط کافیست آنها را روی همه‌ی غذاها بپاشید. پس در وعده‌ی بعدی بعضی از این گیاهان و ادویه‌ها را که در ادامه ذکر می‌شود، با غذای خود مخلوط کنید.از تجربه‌‌ی مواد جدید به منظور دستیابی به یک دستور درست نهراسید: با امتحان ترکیبات جدید، می‌آموزید که کدام گیاه یا ادویه بهترین طعم و مزه را به غذای شما می‌دهد و شما استفاده از کدام یک را ترجیح می‌دهید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

قدرتمندترین دشمن چربی خون را بشناسید

لیلا مشکاتی، کارشناس ارشد و عضو انجمن علمی بازار گیاهان دارویی چنین می‌گوید:این گیاه از دسته خوراکی ‌هایی است که کالری کم اما مواد مغذی زیادی دارند. یک قاشق غذاخوری پیازچه خرد شده، یک گرم کالری دارد و ۳ درصد از ویتامین A و C مورد نیاز روزانه بدن را تامین می ‌کند. نحوه مصرف آن به صورت خام و در سالاد های مختلف است. همچنین به صورت پخته یا سرخ شده نیز استفاده می‌شود. پیازچه به طور عموم در مقایسه با پیاز از طعم و مزه‌ کمتری برخوردار است. در نتیجه استفاده از آن برای بهتر کردن مزه‌ غذاها مفید است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بهبود رابطه جنسی با چند توصیه کاربردی

رابطه جنسی یکی از مهم ترین بخش ها در یک زندگی مشترک است که هر گونه اختلال و مشکل در آن باعث بروز مشکلاتی در روابط یک زوج می شود. در این مطلب چند راهکار ساده و مهم برای بهبود رابطه جنسی ارائه می شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بهترین روغن های ضد پیری برای پوست صورت

روغن ‌های ضروری دارای فواید بسیار زیادی هستند که از جمله این فواید می توانیم کمک به مبارزه با پیری پوست اشاره کنیم. این فایده ای است که بیشتر مردم این روزها به دنبالش هستند، روغن ‌های ضروری راه طبیعی و بسیار موثری برای جوان ‌تر به نظر رسیدن پوست هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ادویه ای که درست مثل ایبوپروفن عمل می کند

زردچوبه بیش از دو هزار سال است که مورد استفاده بشر قرار می گیرد. این ادویه برای درمان آرتروز، بیماری کرون، کولیت اولسراتیو، آرتریت روماتوئید و سندرم آی بی اس نقش موثری دارد. حتی آزمایش های اخیر حاکی از آنند که این ادویه برای بیماران پیش دیابتی نیز بسیار مفید است و از گسترش دیابت نوع دو جلوگیری می کند. در ضمن زردچوبه دارای خاصیت کاهش کلسترول و جلوگیری از چسبندگی پلاک ها است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ ۱۷ گیاه دارویی که دیابت را به زانو در می‌آورند! / قدرتمندترین دشمن چربی خون را بشناسید/ بهبود رابطه جنسی با چند توصیه کاربردی

Comments are closed.