اخبار روز ورزشی ؛ توضیحات نکونام از اتفاقی که در برنامه عادل برایش افتاد تا ماجراهای تیم‌ملی / یک رسانه‌ی آلمانی: روسها آمونیاک بو می‌کردند

نگام ؛ ورزشی _ شفر: رفتن ابراهیمی مرا کمی نگران می‌کند/ بازی با کالسروهه خوب است ؛ گزارش روزنامه‌های ترک از انتقال بیرانوند ؛ درخشش بیرانوند مقابل رونالدو در میان ۵ لحظه برتر آسیایی‌ها در جام‌جهانی ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

توضیحات نکونام ؛ از اتفاقی که در برنامه عادل برایش افتاد تا ماجراهای تیم‌ملی

جواد نکونام و نساجی مازندران؛ در آستانه شروع یک فصل سخت دیگر؛ آن‌ها چند ماه قبل، شهر خسته را تبدیل به شهر پرانرژی کردند. قائمشهر، جشن صعود به لیگ برتر را گرفت و با کلی امید و آرزو به لیگ برتر رسید. حالا نکونام از یک مسئله انتقاد دارد: اینکه چرا باید تیم او و نفت مسجد سلیمان به خاطر قانونی که وجود دارد، تیم‌های خود را ناقص ببندند؟ گفت‌وگوی حضوری با جواد نکونام فرصتی بود برای آن‌که درباره مسائل دیگر هم صحبت کنیم؛ درباره مشکلاتش با استقلال، جدایی اش از تیم ملی و خیلی چیز‌های دیگر.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سایه‌ی دوپینگ دست از سر میزبان برنمی‌دارد ؛ یک رسانه‌ی آلمانی: روسها آمونیاک بو می‌کردند

یکی از سخنگوهای فدراسیون فوتبال روسیه در گفتگو با روزنامه‌ی زوددویچه زایتونگ اعلام کرده که یکی از بازیکنان تعویضی روسیه در بازی مقابل اسپانیا، پیش از ورود به زمین این کار را انجام داده.این در حالی است که سایه‌ی دوپینگ مدتی است بر ورزش روسیه سایه افکنده. جدیدترین اتهام را آلمانی‌ها وارد کرده‌ و تیم میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ را به اتهام دوپینگ مورد حمله قرار داده‌اند. روزنامه‌ی مونیخی زوددویچه زایتگونگ که یکی از روزنامه‌های مهم آلمان به حساب می‌آید در شماره‌ی آخر هفته‌ی خود برای اولین بار این ادعا را مطرح کرده و می‌گوید بازیکنان روسیه در جام جهانی برای اینکه از نظر جسمی عملکرد بهتری داشته باشند آمونیاک استنشاق می‌کرده‌اند، ماده‌ای که رسماً ممنوع نیست و به عنوان ماده‌ی نیروزای ممنوعه دسته‌بندی نشده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

شفر: رفتن ابراهیمی مرا کمی نگران می‌کند/ بازی با کالسروهه خوب است

وینفرد شفر، سرمربی استقلال ظهر دوشنبه بعد از تمرین تیمش در جمع خبرنگاران درباره اردوی ترکیه گفت: فکر می کنم که مدیرعامل استقلال صحبت کردند و گفتند که فردا به ترکیه می‌رویم. این اردو برای فصل جدید اهمیت دارد. ما همه بازیکنان را با هم نیاز داریم نه فقط در زمین چمن بلکه باید جلسه آنالیز داشته باشیم و تمرینات داشته باشیم برای ساخت تیم‌مان.او افزود: ما نیاز داریم که تیم کنار هم باشند تا روزی دو جلسه یا حتی سه جلسه تمرین کنیم. بازیکنان جدیدی داریم و باید روحیه تیمی را بسازیم. اردو وقتی ممکن است که همه کنار هم باشند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ترک‌ها می‌گویند بیرانوند قرضی به فنرباغچه می‌رود ؛ گزارش روزنامه‌های ترک از انتقال بیرانوند

روزنامه ملیت ترکیه از پیوستن علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی کشورمان و پرسپولیس به فنرباغچه خبر می‌دهد. ملیت می‌گوید بعد از جدا شدن فابیانو گلر برزیلی فنرباغچه، مسئولین باشگاه به دنبال جانشین او می‌گشتند و اخیراً خبری به بیرون درز کرد که نشان می‌داد جذب بیرانوند ۲۴ساله دروازه‌بان باشگاه پرسپولیس ایران در حال قطعی شدن است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

درخشش بیرانوند مقابل رونالدو در میان ۵ لحظه برتر آسیایی‌ها در جام‌جهانی

در این دوره از رقابت‌های جام جهانی، ۵ تیم آسیایی در جام جهانی حاضر بودند که در این بین تنها ژاپن بود که به دور دوم راه یافت و با شکست برابر بلژیک از این دوره از رقابت ها کنار رفت.سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی ۵ لحظه برتر تیم های آسیایی را در این دوره از رقابت ها اعلام کرد که مهار پنالتی کریستیانو رونالدو برترین بازیکن جهان از سوی علیرضا بیرانوند، یکی از این اتفاق ها بوده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز ورزشی ؛ توضیحات نکونام از اتفاقی که در برنامه عادل برایش افتاد تا ماجراهای تیم‌ملی / یک رسانه‌ی آلمانی: روسها آمونیاک بو می‌کردند

Comments are closed.