اخبار روز حوادث ؛ اسیدپاشی هولناک در کرمانشاه / دکتر محمد نسیم به قتل رسید + عکس

نگام ؛ حوادث _ تلفات سیل در ژاپن به ۱۰۰ تن رسید + عکس ؛ درخواست عجیب یک مرد از زنش / دوستم عاشقت است با او ازدواج کن!  ؛ عملیات ۴ ساعته برای نجات کارگر سقوط کرده به عمق چاه ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

اسیدپاشی هولناک در کرمانشاه

آمویی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: به دنبال گزارش مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر یک مورد اسید پاشی در یکی از شهرک های کرمانشاه و انتقال مصدوم به بیمارستان، ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.ماموران با حضور در بیمارستان و تحقیقات مشخص شد که شخص مصدوم هنگام رانندگی با خودروی وانت، توسط ۲ تن از سرنشینان خودرو پژو پارس مورد اسید پاشی قرار گرفته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

دکتر محمد نسیم به قتل رسید + عکس

عبدالاحد ولی‌زاده سخنگوی پلیس هرات گفت: فرد مقتول دکتر محمد نسیم نام داشته که دو شب قبل از سوی افراد مسلح ناشناس از خانه اش به مکان نامعلومی برده شد.به گفته ولی‌زاده، افراد مسلح ناشناس این فرد را یک روز پس از ربودن به قتل رسانند.جسد این فرد از سوی مردم و نیروهای امنیتی کشف شده و تاکنون مشخص نشده که این قتل از سوی چه گروهی صورت گرفته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تلفات سیل در ژاپن به ۱۰۰ تن رسید + عکس

نیروهای امدادگر با جستجو در میان گل و لای و آوار به جا مانده از سیلاب و رانش زمین در تلاش برای یافتن افرادی هستند که در این حادثه ناپدید شده‌اند.بارش باران‌های سیل‌آسا و به دنبال آن پیش بینی افزایش دما تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد نگرانی‌ها را در مورد گرمازدگی در مناطقی که دچار قطعی آب یا برق هستند، افزایش داده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

درخواست عجیب یک مرد از زنش / دوستم عاشقت است با او ازدواج کن!

در شلوغی راهروهای مجتمع قضایی ونک، پشت در شعبه ۲۶۳ زنی جوان نشسته بود. چادرش را روی صورت کشیده و به یک گوشه زل زده بود. کمی دورتر زن و مردی سالمند نشسته و به او چشم دوخته بودند. گاهی زیر لب با هم حرف می‌زدند و دوباره نگاهشان را به سوی زن چادری می‌گرداندند تا اینکه منشی دادگاه اسم طرفین پرونده را اعلام کرد و هر سه وارد دادگاه خانواده شدند.قاضی «علی امینی نژاد» با دیدن آنها نگاهی به پرونده انداخت، اسامی خواهان و خوانده را بررسی کرد و رو به زن گفت:«خانم راضیه؛ پدر همسر سابق شما به‌عنوان ولی قهری، دادخواست ملاقات نوه خود را دارند. در این باره اگر توضیحی دارید بفرمائید…»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

عملیات ۴ ساعته برای نجات کارگر سقوط کرده به عمق چاه

سید جلال ملکی با اشاره به حادثه سقوط در چاه اظهار کرد: بعد از ظهر روز گذشته این حادثه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی تهران اعلام شد و بلافاصله دو ایستگاه با امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای چنین عملیات‌هایی به محل اعزام شدند. این اتفاق در یک منزل مسکونی قدیمی در خیابان خلیج رخ داد و یک کارگر تبعه افغانی حدودا ۵۵ ساله مشغول حفر یک چاه جدید در مجاورت چاه قدیمی در حیاط این منزل بود که به یکباره دیواره‌های چاه تخریب شد و به عمق حدودا ۴-۵ متری سقوط  کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ اسیدپاشی هولناک در کرمانشاه / دکتر محمد نسیم به قتل رسید + عکس

Comments are closed.