اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ ۱۴۰ تذکر برای «سخن بزرگان» علی انصاریان در زابیواکا ؛ خواننده های لس آنجلسی دردسرساز شدند / تصویری کمتر دیده شده از بهروز وثوقی در فیلم سوته‌دلان

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ گشتی در کوچه‌های قدیمی آبادان/ روایت علیرضا ظریف از نمایشگاه “کهنگی” در خانه نگار چهارده  ؛ واکنش رامبد جوان به سخنان تند فرحبخش درباره زدوبند در «خندوانه»/ عکس ؛ آثاری از فرهاد احرارنیا در موزه لاکما و موزه پرت  ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

۱۴۰ تذکر برای «سخن بزرگان» علی انصاریان در زابیواکا | خواننده های لس آنجلسی دردسرساز شدند

علی انصاریان در ۱۰ روز گذشته به ستاره این روزهای فضای مجازی تبدیل شده است.او در یکی برنامه های زابیواکا وقتی مهمان فرانسوی نام خواننده مطرح لس آنجلسی را برد زد زیر خنده و حتی نام یک خواننده دیگر را هم در برنامه زنده عنوان کرد.او پس از این اتفاق چند باری هم سخنی از بزرگان (شعرهای خواننده‌های لس آنجلسی) را در برنامه زابیواکا گفت که حواشی زیادی به پا کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

تصویری کمتر دیده شده از بهروز وثوقی در فیلم سوته‌دلان

عکس

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

گشتی در کوچه‌های قدیمی آبادان/ روایت علیرضا ظریف از نمایشگاه “کهنگی” در خانه نگار چهارده

نمایشگاه آثار علیرضا ظریف با عنوان “کهنگی” در خانه نگار چهارده برپاست. ظریف متولد سال ۱۳۳۵ در آبادان است و سالهاست در شیراز به تدریس هنر می‌پردازد. او درباره نمایشگاه اخیر خود گفت: این مجموعه شامل کارهای نقش برجسته‌ای است که با ترکیب فلز و مواد مختلف در طول ۴ سال گذشته به وجود آمده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

واکنش رامبد جوان به سخنان تند فرحبخش درباره زدوبند در «خندوانه»/ عکس

رامبد جوان با انتشار ویدئویی در اینستاگرام به صبحت های محمدحسین فرحبخش تهیه کننده سینما درباره علی احمدی تهیه کننده برنامه «خندوانه» واکنش نشان داد.متن صحبت های جوان به این شرح است: درباره «خندوانه» برخی اوقات، بعضی ها صحبت هایی می کنند و ما را به جاهایی نسبت می دهند که اصلا جای حرف زدن و جواب دادن ندارد، اما چند وقت پیش عزیزی در سینما (حسین آقا) حرفی راجع به من و از زبان من گفت که تا حدی غلط و دروغ و نامردی بود، که نتوانستم جواب ندهم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

آثاری از فرهاد احرارنیا در موزه لاکما و موزه پرت

به تازگی دو اثر از فرهاد احرارنیا از طریق گالری آران به مجموعه‌ اصلی موزه‌ شهر لس‌آنجلس “لکما” و مجموعه‌ موزه‌ شهر پِرت استرالیا راه یافته‌اند. این هنرمند ایرانی از چهره‌های برجسته‌ هنر انگلستان است که پس از سال‌ها اولین نمایشگاه خود را در گالری پروژه‌های آران برگزار کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ ۱۴۰ تذکر برای «سخن بزرگان» علی انصاریان در زابیواکا ؛ خواننده های لس آنجلسی دردسرساز شدند / تصویری کمتر دیده شده از بهروز وثوقی در فیلم سوته‌دلان

Comments are closed.