اخبار روز ورزشی ؛ افزایش شانس فغانی ! ؛ یک رقیب جدی حذف شد / به یاد ماندنی‌ترین نیمه نهایی‌های جام جهانی

نگام ؛ ورزشی _  امید ابراهیمی به الاهلی قطر پیوست ؛ جلالی: دعوا سودی ندارد/ برای قهرمانی در جام‌ملت‌ها باید با کی‌روش همکاری کنیم ؛ کی روش؛ تعلیق در قرارداد – تغییر در دیالوگ ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

افزایش شانس فغانی !/یک رقیب جدی حذف شد

با سپردن قضاوت نیمه نهایی دوم به جونیت چاکر ، شانس علیرضا فغانی برای ماندن در میان داوران بازی فینال یا رده بندی افزایش پیدا کرد. اگرچه داور هلندی همچنان در لیست باقی مانده و کویپر نمراتی عالی در این جام گرفته و تیم ملی کشورش هم به مسابقات نیامده بود و داور ایتالیایی هم هموطن کولیناست اما بوساکا مسئول چینش داوران ، طوری انتخاب هایش را بر می گزیند که امید به قضاوت علیرضا برای فینال بیشتر باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

به یاد ماندنی‌ترین نیمه نهایی‌های جام جهانی

نیمه نهایی یک گام تا رسیدن به افتخار بزرگ. این موضوع زمانی مهم می‌شود که دیدار نیمه نهایی در تورنمنت بزرگی هم‌چون جام جهانی باشد. تیم‌ها از سقوط تا افتخار تنها یک دیدار فاصله دارند. به همین خاطر این بازی‌ اهمیت زیادی دارد و در طول تاریخ نتایج عجیب و گل‌های تماشایی و ضربات پنالتی‌ در این مرحله دیده شده است. در ادامه به برجسته‌ترین دیدارهای نیمه نهایی تاریخ جام جهانی اشاره می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فرمانده استقلال در لیگ ستارگان؛  امید ابراهیمی به الاهلی قطر پیوست

امید ابراهیمی که قبل از شروع فصل ۹۴-۹۳ با پایان حضور چهار ساله‌اش در سپاهان به استقلال تهران پیوست، طی مدت حضور در جمع آبی پوشان نمایش خوبی از خود بر جای گذاشت و عملکردی در میانه زمین و رهبری تیمش داشت که تماشاگران استقلال لقب فرمانده را به او دادند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

با بازیکن خارجی پیکان قرارداد ریالی بسته‌ایم ؛ جلالی: دعوا سودی ندارد/ برای قهرمانی در جام‌ملت‌ها باید با کی‌روش همکاری کنیم

مجید جلالی درباره مباحث مختلفی از جمله لیگ هجدهم، وضعیت تیم پیکان در فصل جدید و همینطور درباره عملکرد تیم ملی فوتبال ایران به صحبت پرداخت. او با بیان این که تیم ملی در جام‌جهانی نتیجه خوبی گرفت،عنوان کرد اگر قرار باشد تیم ملی در جام‌ملت‌های آسیا قهرمان شود، ارزش دارد لیگ و باشگاه‌ها همکاری بیش‌تری با تیم‌های داشته باشند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اولین اظهار نظر کی‌روش درباره جام ملتهای آسیا ؛ کی روش؛ تعلیق در قرارداد – تغییر در دیالوگ

درست از زمانی سوت پایان بازی با پرتغال خورد ، اختلافات قدیمی سرباز کرده و چالش های قبل از جام جهانی با قدرت بیشتری به وجود آمدند. مصاحبه های سرمربی تیم ملی در روسیه و پاسخ هایی که از تهران مخابره می شد تا بازگشت تیم ملی ادامه داشت. کار به جایی رسید که کی روش اعلام کرد با این شرایط حاضر به کار کردن در ایران نیست و به پیشنهاداتی که از کشورهای دیگر دارد فکرمی کند. حتی خبرگزاری معتبر رویترز هم این خبر را منتشر کرد که کی روش ممکن است سرانجام هدایت افریقای جنوبی را به عهده بگیرد. جوابیه هایی که در برابر بیانیه ها و مصاحبه های کی روش به خصوص برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس صادر می شد هر روز تندتر می شدند تا اینکه رئیس فدراسیون فوتبال با انتشار یک بیانیه و همچنین مصاحبه ای تلویزیونی اعلام کرد که با هرکسی که از این به بعد از قوانین عدول کرده و آرامش تیم ملی را به هم بزند برخورد خواهد کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز ورزشی ؛ افزایش شانس فغانی ! ؛ یک رقیب جدی حذف شد / به یاد ماندنی‌ترین نیمه نهایی‌های جام جهانی

Comments are closed.