اخبار روز حوادث ؛ جسد رئیس شورای شهر عجب شیر پیدا نشده است / اسیدپاشی در کرمانشاه ؛ جوان۲۳ساله:جون او خاله ام را طلاق نداد انتقام گرفتم

نگام ؛ حوادث _ انتشار دود آتش‌سوزی بخش عراقی هورالعظیم در شهرهای خوزستان / آماده‌باش مراکز درمانی هویزه  ؛ زنی که شوهر بداخلاق و معتاد خود را با قرص کشته بود پای چوبه دار رفت/ او برای گرفتن رضایت،مهلت گرفت ؛ سرقت از خانه نازی‌آبادی‌ها برای خرید خودروی لوکس ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

جسد رئیس شورای شهر عجب شیر پیدا نشده است

سعید کنعانی با اشاره به این‌که تلاش برای یافتن جسد ایوب جعفری ” رئیس شورای شهر عجب شیر” ادامه دارد، اظهار کرد: عصر دوشنبه (هجدهم‌ تیرماه) به محض اعلام گزارشی مبنی بر‌غرق شدن مرد جوانی در سد سهند در نزدیکی نظر کهریزی شهرستان هشترود، عوامل نیروهای امدادی در منطقه حاضر شدند.وی ادامه داد: احتمال می‌رود که وی به هنگام شنا در سد نهند غرق شده و تلاش‌ها برای جستجوی جسد ادامه دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اسیدپاشی در کرمانشاه/جوان۲۳ساله:جون او خاله ام را طلاق نداد انتقام گرفتم

ساعت ۶ عصر جمعه ۱۵ تیر، راننده ۴۰ ساله یک وانت در یکی از شهرک‌های کرمانشاه در حرکت بود که ناگهان از سوی سرنشینان خودرو پژو پارس راهش سد شد و هدف اسیدپاشی قرار گرفت. اسیدپاشان بلافاصله از محل گریختند و مرد جوان از ناحیه صورت مصدوم شد. با انتقال وی به بیمارستان تحت درمان قرار گرفت و موضوع به پلیس اعلام شد. در نخستین تحقیقات مشخص شد این مرد از سوی پسر باجناقش مورد اسیدپاشی قرار گرفته است.بدین ترتیب ردیابی‌ها برای دستگیری متهم آغاز شد و چند ساعت بعد پسر جوان و دوستش دستگیر شدند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

انتشار دود آتش‌سوزی بخش عراقی هورالعظیم در شهرهای خوزستان / آماده‌باش مراکز درمانی هویزه

ناظم ثبوتی فرماندار هویزه  با اشاره به انتشار دود در آسمان برخی شهرهای خوزستان اظهار کرد: آتش‌سوزی در بخش عراقی تالاب هورالعظیم از یک هفته پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد. این آتش‌سوزی موجب شده که تاکنون ۱۳ هزار هکتار از این تالاب  به دلایل نامعلوم در آتش بسوزد.وی بیان کرد: طبق نظر کارشناسان شدت گرما موجب آتش‌سوزی تالاب هورالعظیم شده است .

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

زنی که شوهر بداخلاق و معتاد خود را با قرص کشته بود پای چوبه دار رفت/ او برای گرفتن رضایت،مهلت گرفت

۲۳ خرداد سال ۹۰ وقتی صاحب یک گاوداری در روستای کلاته ورامین، به سراغ علوفه‌ها رفت ناگهان زیر علوفه‌ها با صحنه وحشتناکی مواجه شد.  او به محض برداشتن چند بسته علوفه، جسد نگهبان گاوداری‌اش را دید که طنابی دور گردنش پیچیده و خفه‌اش کرده بودند.مرد میانسال که از دیدن جسد وحشت کرده بود بلافاصله موضوع را با همسر بابک در میان گذاشت. اما در کمال ناباوری دریافت این زن خودش قاتل است. زن اعتراف کرد که همسرش را به قتل رسانده و جسدش را در میان علوفه‌ها مخفی کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سرقت از خانه نازی‌آبادی‌ها برای خرید خودروی لوکس

رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد از دستگیری سارقی که برای خرید خودرویی لوکس اقدام به سرقت از منازل کرده بود، خبر داد. سرهنگ رسول جهانی دراین باره گفت: حوالی ساعت ۱۱:۳۰ شب گذشته در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ماموران از وقوع یک فقره درگیری بین آقا و خانمی در یک مجتمع مسکونی در محله نازی آباد خیابان مطلع شدند و پس از حضور در محل خانمی به آنها مراجعه و در حالیکه زخم و جراحتی سطحی نیز روی بدنش وجود داشت به ماموران اعلام کرد که یک سارق منزل از دستش فرار کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ جسد رئیس شورای شهر عجب شیر پیدا نشده است / اسیدپاشی در کرمانشاه ؛ جوان۲۳ساله:جون او خاله ام را طلاق نداد انتقام گرفتم

Comments are closed.