اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ جشنواره کارلووی واری؛ از دهه شصتی های ایران تا یهودی متعصب آوازه خوان/ کتک کاری با عوامل یک فیلم جانی دپ را به دادگاه کشاند

نگام ؛ فرهنگ و هنر _ اعلام خبر نامزدی «جاستین بیبر» خواننده مشهور کانادایی با یک مانکن ؛ سادگی در نقاشی داشته باشید و با رنگ بازی نکنید / یک روز با کارگاه آموزشی شهرام کریمی در آموزشگاه سکو  ؛ یادداشت عباس عبدی در باره پخش اعترافات دختر اینستاگرامی در تلویزیون ، از مهم ترین اخبار روز فرهنگ و هنر بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

جشنواره کارلووی واری؛ از دهه شصتی های ایران تا یهودی متعصب آوازه خوان

از هیاهوی جشنواره کن و کیفیت نه چندان دلچسب فیلم ها- به ویژه امسال- خسته که می شوی، نوبت می رسد به یک جشنواره جمع و جور در یک شهر کوچک زیبا به نام کارلووی واری در جمهوری چک که امسال پنجاه و سومین دوره اش را برگزار کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

کتک کاری با عوامل یک فیلم جانی دپ را به دادگاه کشاند

گرگ بروکس مدیر لوکیشن فیلم «شهر دروغ‌ها» از جانی دپ شکایت کرد و مدعی شد که جانی دپ در صحنه فیلمبرداری با او درگیر شده و او را مشت زده است.بر اساس ادعای بروکس جانی دپ روز ۱۳ آوریل سال ۲۰۱۷ هنگام فیلمبرداری صحنه‌ای بیرون از هتلی در لس‌آنجلس مرتکب این عمل شد.فیلم «شهر دروغ‌ها»‌ بر اساس کتابی از رندال سالیوان با عنوان «لابیرنت» ساخته شده است. در این فیلم به کارگردانی برد فرمن تاریخچه تحقیقات پلیس درباره مرگ توپاک شکور و بیگی اسمالز روایت می‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اعلام خبر نامزدی «جاستین بیبر» خواننده مشهور کانادایی با یک مانکن

خبر نامزدی «جاستین بیبر» خواننده مشهور کانادایی با «هیلی بالدوین» مانکن جذاب آمریکایی، طرفداران این ستاره جنجالی موسیقی را غافلگیر کرد.هر چند که این خبر بصورت رسمی اعلام نشده ولی بسیاری از رسانه ها و نشریات هنری این نامزدی را به نقل از منابع موتق تأیید کرده اند.گفته می شود جاستین بیبر در جزیره باهاماس و در یک رستوران مجلل از هیلی تقاضای نامزدی کرده و و او نیز با خوشحالی این درخواست را پذیرفته است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

سادگی در نقاشی داشته باشید و با رنگ بازی نکنید / یک روز با کارگاه آموزشی شهرام کریمی در آموزشگاه سکو

ورک شاپ شهرام کریمی طراح و نقاش با حضور هنرجویان نقاشی در آموزشگاه سکو برگزار شد. این هنرمند در ابتدای این کارگاه آموزشی گفت: هنر جزیی از زندگی است، نمی‌توان در طول زندگی رابطه‌ای با هنر نداشت. “یوزف بویز” هنرمند شناخته شده آلمانی نمونه بی‌نظیری برای این موضوع است. او از هواپیما سقوط کرد و تاتارها نجاتش دادند. “بویز” با دو عنصر چربی و لباس‌هایی که درست می‌کرد موفق شد تا زنده بماند؛ این هنرمند در یک پرفورمنس خود یک گرگ واقعی را برای اجرا می‌آورد.کریمی چند نقاشی را از طریق پاور پوینت به هنرجویان نشان داد و در توضیح یک نقاشی از نیکزاد نجومی گفت: نیکزاد نجومی یکی از هنرمندان مطرح ایران و ساکن نیویورک است که طراحی خیلی درخشانی دارد. آدم‌های توی نقاشی هم یک دست و هماهنگ هستند و هیچ تقلید و رنگ‌آمیزی بیهوده‌ای در آن دیده نمی‌شود.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

یادداشت عباس عبدی در باره پخش اعترافات دختر اینستاگرامی در تلویزیون

عباس عبدی در روزنامه اعتماد در باره پخش مستندی در تلویزیون که در آن دختری نوجوان در باره پخش فیلمهای رقصیدن خود در اینستاگرام اعتراف می کند،نوشت: آسیب‌ها به خودی خود دلیل نمی‌شود که ما هر کاری را به نام مبارزه با آسیب‌های اجتماعی انجام دهیم و توجیه کنیم. هر عملی در چارچوب خودش مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز فرهنگ و هنر ؛ جشنواره کارلووی واری؛ از دهه شصتی های ایران تا یهودی متعصب آوازه خوان/ کتک کاری با عوامل یک فیلم جانی دپ را به دادگاه کشاند

Comments are closed.