اخبار روز ورزشی ؛ جهانبخش در فهرست خرید تابستانی رئال سوسیداد / باشگاه هندی به دنبال جذب مسعود شجاعی

نگام ؛ ورزشی _ رونالدو، رئال و یوونتوس؛ سه شکست خورده ؛ خداحافظی ۸ شاکی از دنیای فوتبال/ جباری: خداحافظی کردم چون امکان بازی در استقلال وجود نداشت ؛ واکنش سرپرست تراکتور به جذب ساموئل اتوئو ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

ادعای موندودپورتیوو ؛ جهانبخش در فهرست خرید تابستانی رئال سوسیداد

تیم اول شهر سن سباستین، برای فصل بعد به دنبال تقویت خود به خصوص در فاز حمله است و در نظر دارد تا یک وینگر باکیفیت را به خدمت بگیرد. کار انتقال میکل مرینو در حال نهایی شدن است اما این باشگاه به یک بازیکن با خصوصیات تهاجمی دیگر نیز نیاز دارد، بازیکنی که اسپانیایی نخواهد بود و هزینه بالایی نیز برای این تیم خواهد داشت.در حال حاضر ۵ بازیکن در سوسیداد حضور دارند که قابلیت بازی به عنوان وینگر را دارند اما تنها یانوزای و اویارزابال در یکی دو سال اخر حضور موثری در این منطقه داشته اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

باشگاه هندی به دنبال جذب مسعود شجاعی

روزنامه هندی «تایمز آف ایندیا» گزارش داد باشگاه اف‌سی گوای هند در بازار نقل‌وانتقالات تابستانی به دنبال یافتن جانشینی برای مانوئل لانساروته، مهاجم اسپانیایی خود است که فصل گذشته ۱۳ گل برای این تیم هندی به ثمر رساند. گزینه مدنظر آنها هم مسعود شجاعی است، هافبکی که سه دوره متوالی حضور در جام جهانی را تجربه کرده و کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران مقابل مراکش در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ بود. او سابقه بازی زیرنظر سرخیو لوبرا، سرمربی کنونی اف‌سی گوا در تیم لاس‌پالماس در سال ۲۰۱۴ را دارد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

انتقالی که به سود هیچکس نبود ؛ رونالدو، رئال و یوونتوس؛ سه شکست خورده

بالاخره تایید شد؛ کریستیانو رونالدو پس از ۹ سال درخشان و باشکوه در رئال مادرید از این تیم جدا و راهی یوونتوس شد. از نگاه من، این یکی از بدترین معامله های تاریخ فوتبال بود. انتقالی که در آن، همه طرف های ماجرا شکست خوردند. زمان این را ثابت خواهد کرد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

خداحافظی ۸ شاکی از دنیای فوتبال/ جباری: خداحافظی کردم چون امکان بازی در استقلال وجود نداشت

مجتبی جباری، بازیکن با سابقه فوتبال ایران که در تیم‌های استقلال و سپاهان بازی‌های درخشانی از خود به نمایش گذاشت در لیگ هفدهم یک فصل ناکام در استقلال داشت که در نهایت منجر به شکایت این بازیکن از آبی‌پوشان پایتخت شد.مجتبی جباری، درباره وضعیتش در فصل هجدهم لیگ برتر، اظهار کرد: من تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفته‌ام. الان به شرایطی رسیده‌ام که دیگر امکان ادامه‌ فوتبالم وجود نداشت.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

علی کریمی به استانبول رسید، موبایلش را خاموش کرد ؛ واکنش سرپرست تراکتور به جذب ساموئل اتوئو

تیم تراکتورسازی با مالکیت محمد رضا زنوزی حدود دوماه است کارش را دنبال می کند و به دنبال موفقیت در لیگ برتر هجدهم است. تراکتورسازان اکنون در اردوی ترکیه حضور دارند و خود را برای مسابقات آماده می کنند.عباس الیاسی، سرپرست باشگاه تراکتورسازی درباره مسائل روز این باشگاه به خصوص نقل و انتقالات و برخی موضوعات دیگر صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز ورزشی ؛ جهانبخش در فهرست خرید تابستانی رئال سوسیداد / باشگاه هندی به دنبال جذب مسعود شجاعی

Comments are closed.