اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ معجزه ی روغن اکالیپتوس در درمان خرووپف / جادوی این نوشیدنی برای آب کردن شکم و پهلو

نگام ؛ سلامت و پزشکی _ فهرستی از مواد مغذی برای بچه ها ؛  بیماری که بعد از ۴۰ سالگی به سراغتان می آید ؛ رژیم دوکان،رژیمی سریع برای کاهش وزن ، از مهم ترین اخبار روز سلامت و پزشکی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

خروپف یکی از مشکلاتی است که عده ای با آن درگیر هستند. خروپف باعث خجالت افراد از خوابیدن در کنار بقیه می شود. بعضی از زوجین مدام از خروپف های شبانه ی همسر خود گله مند هستند. در این مقاله به درمان خروپف با روغن اکالیپتوس و خواص روغن اکالیپتوس پرداخته ایم.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

جادوی این نوشیدنی برای آب کردن شکم و پهلو

آب جعفری و سبزیجات حاوی انواع ویتامین‌های A ، C ، E ، K ، گروه ویتامین‌های B مانند B۱، B۲، B۶، B۱۲ ، پروتئین، سدیم، پتاسیم، کلسیم، آهن، منیزیم، منگنز، فسفر، روی، مس، کربوهیدرات، اسید فولیک، فیبر و قند است.برای بررسی خواص آب جعفری و سبزیجات و اینکه مصرف این آب سبزی برای چه افرادی مفید است با حیدر عظمایی محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت‌وگو کردیم که در ادامه مشروح آن را می‌خوانید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

فهرستی از مواد مغذی برای بچه ها

خب زمان آن رسیده که به کودکتان غذاهای مغذی بدهید. فهمیدن اینکه کودکان از تمام مواد مغذی مورد نیاز بدنشان بهره مند می شوند خیلی راحت است. از لیست میوه ها و سبزیجات زیر که بر اساس رنگ ها مرتب شده اند و رنگین کمانی از غذاهای مغذی ساخته اند، استفاده کنید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بیماری که بعد از ۴۰ سالگی به سراغتان می آید

دکتر مسعود قاسمی با بیان اینکه مصرف دخانیات، چربی و فشار خون احتمال حملات قلبی را افزایش می‌دهد، گفت: معمولاً این عارضه در آقایان از سن ۴۰ سالگی به بالا و در خانم‌ها نیز پس از سن یائسگی بیشتر مشاهده می‌شود لذا باید در این سنین به تغییرات در قفسه سینه توجه بیشتری شود.وی با اشاره به برگزاری بیستمین کنگره بین المللی تازه های قلب و عروق ایران، اظهارداشت: در این کنگره در خصوص رویدادهای علمی نوین در زمینه تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌های قلب و عروق بحث و تبادل نظر خواهد شد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رژیم دوکان،رژیمی سریع برای کاهش وزن

اگر به‌ دنبال رژیمی سریع برای کاهش وزن هستید، رژیم دوکان (Dukan) می‌تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد. در ادامه، ضمن معرفی این رژیم، یک برنامه‌ی عملی غذایی برای آن را نیز معرفی می‌کنیم. رژیم دوکان یک رژیم غذایی فرانسوی برای کاهش وزن است که با پیگیری اصول آن ،وزن دلخواه به دست می آید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

One thought on “اخبار روز سلامت و پزشکی ؛ معجزه ی روغن اکالیپتوس در درمان خرووپف / جادوی این نوشیدنی برای آب کردن شکم و پهلو

Comments are closed.