اخبار روز حوادث ؛ روایت شاهدان از مسافرانی که مومیایی شدند + تصاویر / ناگفته‌هایی از اعدام قاتل روح‌الله داداشی/ اجساد حادثه ترمینال سنندج کاملا سوخته‌اند

نگام ؛ حوادث _ ماجرای قتل زوج فرهنگی در بندرعباس چیست؟ ؛ سقوط هواپیمای آموزشی در چابهار  ، از مهم ترین اخبار روز حوادث بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

روایت شاهدان از مسافرانی که مومیایی شدند + تصاویر

در ساعت اولیه بامداد و به عبارتی حوالی ساعت ۲۴ بود که ترمز تانکر سوخت در بلوار دکتر حسینی سنندج می برد و از آنجا که راننده آن راهی برای فرار نداشته به یک اتوبوس مسافربری که از ترمینال سنندج راهی تهران بوده برخورد می‌کند.برخورد همانا و حادثه مرگبار همانا؛ از قضا یک وانت و چند خودروی دیگر هم اطرافشان بوده که دود آتش تانکر بر چشم آنها هم می رود و آنها را هم دچار حادثه می‌کند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ناگفته‌هایی از اعدام قاتل روح‌الله داداشی

«نمی‌شد. مردم و طرفدارهای برادرم اجازه نمی‌دادند. در واقع ماجرای قصاص قاتل از اختیار ما خارج بود. ما هیچ نقشی در اعدامش نداشتیم. همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و اصلا روال طبیعی نداشت. از طرفی داغمان تازه بود و اصلا فرصت فکر کردن نداشتیم. فرصت نشد فکر کنیم و درست تصمیم بگیریم. من و خانواده‌ام با قصاص قاتل مخالف بودیم. او باید زندانی می‌شد و جور دیگری مجازات می‌شد. او با اعدام‌شدنش راحت شد و رفت ولی ما هر روز داریم عذاب می‌کشیم. از طرفی آن زمان پیامک‌های تهدیدآمیز داشتیم و تحت‌ فشار بودیم.»

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

اجساد حادثه ترمینال سنندج کاملا سوخته‌اند

مجتبی خالدی با اشاره به حادثه برخورد یک دستگاه تانکر سوخت، یک دستگاه اتوبوس و یک خودروی وانت که نیمه شب گذشته اتفاق افتاد، گفت: در این حادثه ۱۱ نفر جان خود را از دست دادند و ۹ نفر نیز مصدوم شده‌اند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

ماجرای قتل زوج فرهنگی در بندرعباس چیست؟

فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس در خصوص قتل یک زوج فرهنگی در منزل مسکونی در بندرعباس، گفت: هفت تیم مجرب بر روی این پرونده در حال فعالیت هستند اما هنوز به نتیجه‌ای دست نیافته‌ایم.سرهنگ اسماعیل مشایخ، افزود: از روز گذشته که این اتفاق به وقوع پیوست، هفت تیم مجرب پلیس شهرستان بندرعباس بر روی این پرونده در حال کار و فعالیت هستند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

سقوط هواپیمای آموزشی در چابهار

محتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور با اعلام این خبر گفت: یک دستگاه جت آموزشی حوالی ساعت ١٠:٣٠ در حوالی مجتمع پتروشیمی چابهار سقوط کرد.او افزود: بلافاصله پس از تماس با مرکز ١١۵ اورژانس ۵ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: در این حادثه ٢ نفر مصدوم شدند که توسط تکنسین های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

One thought on “اخبار روز حوادث ؛ روایت شاهدان از مسافرانی که مومیایی شدند + تصاویر / ناگفته‌هایی از اعدام قاتل روح‌الله داداشی/ اجساد حادثه ترمینال سنندج کاملا سوخته‌اند

Comments are closed.