اخبار روز ورزشی ؛ پیشنهاد ۳میلیون یورویی فنرباغچه به بیرانوند! / رونمایی از بند جنجالی قرارداد پیشنهادی جدید به کی‌روش

نگام ؛ ورزشی _ درخشش یک ایرانی در مسابقات فرمول ۳ اروپا  ؛ بیست و هشتمین روز جام ۲۱ در قاب تصویر ، از مهم ترین اخبار روز ورزشی بوده اند که همراه با لینک و خلاصه ای از خبر در ذیل می آید :

 

پیشنهاد ۳میلیون یورویی فنرباغچه به بیرانوند!

شنیدیم برخلاف تصور همگان گلر ملی‌پوش پرسپولیس به همراه مدیربرنامه‌هایش به ترکیه سفر کرده تا با یکی از دو تیم خواهان خود به مذاکره بنشیند. جالب آن که رسانه‌های ترکیه‌ای هم آب و تاب زیادی به سفر بیرانوند داده و مدعی شدند این گلر ایرانی پس از درخشش در جام جهانی روسیه با پیشنهادات مختلفی روبه‌رو شده است. رسانه‌های ترکیه‌ای ضمن تحلیل عملکرد علیرضا بیرانوند در جام جهانی ۲۰۱۸، مهار ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو را مهم‌ترین کار او در روسیه خواندند. در همین راستا شنیدیم فنرباغچه ترکیه خواهان عقد قرارداد با این دروازه‌بان ایرانی شده و حاضر است ۳میلیون یورو به علیرضا بیرانوند بپردازد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

رونمایی از بند جنجالی قرارداد پیشنهادی جدید به کی‌روش ؛ فدراسیون می‌گوید اما نمی‌تواند تضمین بدهد!

کارلوس کی‌روش همچنان برای تمدید قرارداد با فدراسیون ایران مردد است. او شرایطش را گفته و شروطش را به طور مشخص به مهدی تاج اعلام کرده است اما فدراسیون فوتبال که به نظر می‌رسد این بار با نهادهای بالادستی چون وزارت ورزش هم برای تمدید قرارداد، نظرات مشورتی را گرفته است، پیشنهادی را به مرد پرتغالی داده که او همچنان برای اعلام نظر نهایی مردد باشد.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

کیوان سوری، ستاره زاندفورت ؛ درخشش یک ایرانی در مسابقات فرمول ۳ اروپا 

راند چهارم مسابقات مهم و جالب توجه فرمول ۳ اروپا با حضور یک استعداد جوان و تازه ایرانی در پیست زاندفورت هلند برگزار خواهد شد. کیوان سوری راننده ۱۸ ساله ایرانی الاصل که در راند سوم مسابقات فرمول ۳ اروپا نیز روی سکو رفت، حالا نگاه‌های زیادی را به خود جلب کرده است.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

بیست و هشتمین روز جام ۲۱ در قاب تصویر

در بیست و هشتمین روز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مرحله نیمه نهایی پایان یافت و کرواسی با پیروزی دو بر یک برابر انگلیس در وقت‌های اضافه توانست فینالیست این بازی‌ها شود. در ادامه لحظات جذاب و دیدنی این روز را می‌بینید.

برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک کنید

 

 

 

One thought on “اخبار روز ورزشی ؛ پیشنهاد ۳میلیون یورویی فنرباغچه به بیرانوند! / رونمایی از بند جنجالی قرارداد پیشنهادی جدید به کی‌روش

Comments are closed.